výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Hradec Králové (13. 9. 2014)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.731.761.79 Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.76 -XO---XXX 11.00
2 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.76 -XO---XXX 9.00
3 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.73 -XO---XXX 8.00
4 Jakub MatuškaJakub Matuška
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 1.65 -XO---XXX 7.00
5 Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.65 -XO---XXX 6.00
6 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.65 -XO---XXX 5.00
7 Patrik FadrhoncPatrik Fadrhonc
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 1.60 -XO---XXX 4.00
8 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.60 -XO---XXX 3.00
9 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.60 -XO---XXX 2.00
10 Michal HavelMichal Havel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.55 -XO---XXX 1.00
11= Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.55 -XO---XXX
11= Josef HrdličkaJosef Hrdlička
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 1.55 -XO---XXX
13 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.55 -XO---XXX
14= Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.50 -XO---XXX
14= Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.50 -XO---XXX
14= Jakub ŠancJakub Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.50 -XO---XXX
17 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.50 -XO---XXX
18 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 DNS
19 Filip MoravecFilip Moravec
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
00 NM
20 David BohuněkDavid Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 NM
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.60 Body
1 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.55 XXX 11.00
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.50 XXX 9.00
3 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 1.45 XXX 8.00
4= Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.45 XXX 6.50
4= Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.45 XXX 6.50
6 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.45 XXX 5.00
7 Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.45 XXX 4.00
8 Jitka NečáskováJitka Nečásková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 1.45 XXX 3.00
9 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.45 XXX 2.00
10 Natalie MorchováNatalie Morchová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.45 XXX 1.00
11 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.40 XXX
12 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.40 XXX
13 Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.35 XXX
14= Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.35 XXX
14= Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 1.35 XXX
14= Kateřina BenhákováKateřina Benháková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 1.35 XXX
17 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.35 XXX
18 Veronika BarimováVeronika Barimová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.35 XXX
19= Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.30 XXX
19= Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.30 XXX
19= Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.30 XXX
19= Barbora ŠálkováBarbora Šálková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 1.30 XXX
23 Kateřina FidrmucováKateřina Fidrmucová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 1.30 XXX
24 Kateřina KofroňováKateřina Kofroňová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 NM XXX
25 Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 NM XXX
26 Barbora KubistováBarbora Kubistová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 DNS
Celkem 26 závodníků