výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Hradec Králové (13. 9. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.9.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7.24
2 David ArchlebDavid Archleb 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7.63
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8.02
4 David ViktorinDavid Viktorin 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 8.03
5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8.10
6 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.9.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7.35
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7.73
3 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7.79
4 Tomáš ŠoóšTomáš Šoóš 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 8.03
5 Michal SlachMichal Slach 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8.30
6 František PrudičFrantišek Prudič 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.9.2014) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7.50
2 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7.80
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7.92
4 Adam NovákAdam Novák 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8.01
5 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.09
6 Marek PeštálMarek Peštál 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.9.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7.69
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 7.71
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7.82
4 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7.84
5 Pavel KoubaPavel Kouba 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7.94
6 Zdeněk KorečekZdeněk Koreček 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.9.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7.47
2 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7.68
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7.83
4 Jan DoležalJan Doležal 00 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 8.15
5 Zdeněk HloušekZdeněk Hloušek 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 8.80
Filip SinkuleFilip Sinkule 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 13.9.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.19 11.00
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.28 9.00
3 Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48 8.00
4 David ArchlebDavid Archleb 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.63 7.00
5 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.68 6.00
6 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.9.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.65 4.00
2 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.69 3.00
3 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71 2.00
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.72 1.00
5 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.79
6 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.83
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.9.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.25
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.49
Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.49
4 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.51
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.54
6 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.93
7 Veronika BarimováVeronika Barimová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.28
2 Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.51
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.59
4 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.72
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.05
6 Anna SKOŘEPOVÁAnna SKOŘEPOVÁ 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.19
Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.9.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.34
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.34
3 Kateřina BenhákováKateřina Benháková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.58
4 Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
5 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.79
6 Petra ŠímováPetra Šímová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.90
Anna PTÁKOVÁAnna PTÁKOVÁ 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.9.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.16
2 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.30
3 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.68
4 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91
5 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.92
6 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.97
7 Lenka SkořepováLenka Skořepová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.20
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 13.9.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.16 11.00
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.26 9.00
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.33 8.00
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.33 7.00
5 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.38 6.00
6 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.42 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.9.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.52 4.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.57 3.00
3 Kateřina BenhákováKateřina Benháková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.62 2.00
4 Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.63 1.00
5 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.78
6 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.81
Celkem 6 závodníků