Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS

Týniště nad Orlicí (31. 8. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.10
2 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.36
3 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.38
4 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 13.26
5 Matěj KalinaMatěj Kalina 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.28
2 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.42
3 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.02
Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Filip StachFilip Stach 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.14
2 Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.38
3 Jakub VenzaraJakub Venzara 94 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.66
4 Jan MužíkJan Mužík 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.78
MB Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.88
2 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.26
3 David ViktorinDavid Viktorin 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.58
4 Jan RatajJan Rataj 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.38
MB Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.10
Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 11.64 11.00
2 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.82 9.00
3 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.02 8.00
4 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.20 7.00
5 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.26 6.00
6 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.46 4.00
2 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.54 3.00
3 Jakub VenzaraJakub Venzara 94 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.74 2.00
4 Jan MužíkJan Mužík 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 13.02 1.00
David ViktorinDavid Viktorin 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 53.30 11.00
2 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.80 9.00
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.90 7.00
MB Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 53.80
MB Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 54.40
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 55.74 8.00
2 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 58.74 6.00
3 Martin PilařMartin Pilař 94 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 59.46 5.00
4 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 61.38 4.00
MB Tomáš PlocrTomáš Plocr 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 57.16
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 87 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 63.78 3.00
2 Matěj KalinaMatěj Kalina 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.30 2.00
3 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 66.02 1.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek LorencMarek Lorenc 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:09.86 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:11.22 9.00
3 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:12.72 8.00
4 Adam RubešAdam Rubeš 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:18.80 4.00
MB Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:05.14
MB Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:07.08
MB Tomáš PlocrTomáš Plocr 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:11.78
MB Josef NovákJosef Novák 85 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:13.66
MB Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 2:16.20
Ondřej HeřmanOndřej Heřman 95 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:16.42 7.00
2 Petr KlímaPetr Klíma 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:16.46 6.00
3 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:17.14 5.00
4 Karel SejkoraKarel Sejkora 88 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:20.84 3.00
5 Martin PilařMartin Pilař 94 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:21.38 2.00
6 Lukáš VladykaLukáš Vladyka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:29.50 1.00
7 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:33.74
8 Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek 89 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:34.92
Tomáš VečeřeTomáš Večeře 90 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel HájekDaniel Hájek 89 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:32.64 11.00
2 Marek LorencMarek Lorenc 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:33.86 9.00
3 Karel SvobodaKarel Svoboda 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4:34.18 8.00
4 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:34.66 7.00
5 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 87 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:40.86 6.00
6 Adam RubešAdam Rubeš 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:45.70 5.00
7 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:47.00 4.00
8 Mojmír SvobodaMojmír Svoboda 66 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:54.86 3.00
9 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:55.60 2.00
10 Vladimír UrválekVladimír Urválek 91 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 4:57.46 1.00
11 Milan ČeškaMilan Češka 89 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:59.88
12 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 85 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 5:00.62
13 Petr KalnýPetr Kalný 81 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:09.74
MB Petr PojezdalaPetr Pojezdala 00 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 4:43.26
Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNS
Kamil JílekKamil Jílek 73 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Karel SejkoraKarel Sejkora 88 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNS
Jaromír KrejčíJaromír Krejčí 66 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 18 závodníků

5000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel SejkoraKarel Sejkora 88 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 16:58.14 11.00
2 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 16:59.62 9.00
3 Daniel HájekDaniel Hájek 89 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 17:07.12 8.00
4 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 87 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 17:50.22 7.00
5 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 85 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 18:24.98 6.00
6 Petr KalnýPetr Kalný 81 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18:45.54 5.00
7 Milan ČeškaMilan Češka 89 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 19:06.14 4.00
8 Miloš NovotnýMiloš Novotný 73 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20:22.78 3.00
9 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 22:34.24 2.00
Jaromír KrejčíJaromír Krejčí 66 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Kamil JílekKamil Jílek 73 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 11 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 18.24 9.00
2 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 20.12 8.00
3 Stanislav NožkaStanislav Nožka 75 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 20.18 7.00
4 Petr KlímaPetr Klíma 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 20.98 5.00
5 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 90 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 21.04 4.00
6 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 84 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 21.38 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RočekTomáš Roček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17.22 11.00
2 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 20.56 6.00
3 Milan ČeškaMilan Češka 89 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 21.18 3.00
4 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.20 2.00
5 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.88
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RočekTomáš Roček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.74 11.00
2 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 62.22 9.00
3 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 62.54 8.00
4 Jan PajurekJan Pajurek 82 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 64.38 7.00
5 Petr KlímaPetr Klíma 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 68.68 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 67.24 5.00
2 Milan ČeškaMilan Češka 89 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 68.32 3.00
3 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 90 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 68.90 1.00
4 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 69.84
5 Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek 89 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 79.72
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 64.62 6.00
2 Jakub ČervJakub Červ 89 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 67.80 4.00
3 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 71.94
4 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 84 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 72.10
5 Lukáš VladykaLukáš Vladyka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 80.36
Ondřej HeřmanOndřej Heřman 95 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maršík, Scholze, Červený J., Jankovič Maršík, Scholze, Červený J., Jankovič TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:50.22 11.00
2 A-Roček, Jelínek, Zpěvák, Novotný M. A-Roček, Jelínek, Zpěvák, Novotný M. Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:53.28 9.00
3 A-Venzara, Češík, Pilař M., Pilař T. A-Venzara, Češík, Pilař M., Pilař T. Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 3:57.34 8.00
4 A-Machek, Mužík, Tomšů, Slaný A-Machek, Mužík, Tomšů, Slaný ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:01.24 7.00
5 B-Douša, Urválek, Mareček, Jiroušek B-Douša, Urválek, Mareček, Jiroušek Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 4:04.12 6.00
6 B-Lorenc, Klíma, Češka, Klimeš B-Lorenc, Klíma, Češka, Klimeš ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:05.38 5.00
7 C-Soukal, Večeře, Červ J., Sejkora C-Soukal, Večeře, Červ J., Sejkora ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:05.80 4.00
8 B-Losenický, Vladyka, Rubeš, Kalina B-Losenický, Vladyka, Rubeš, Kalina Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:10.80 3.00
9 D-Radiměřský, Nožka, Hájek, Cvrček D-Radiměřský, Nožka, Hájek, Cvrček ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:23.58 2.00
MB Novák, Havlík, Plocr, Matuška M. Novák, Havlík, Plocr, Matuška M. AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 3:43.98
Toufar, Svoboda, Leden, Vyhnánek Toufar, Svoboda, Leden, Vyhnánek Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Poznámky:
1.člen štafety AK MTR. Novák je členem TJ Svitavy.
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 1.88 11.00
2 Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 1.81 9.00
3 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 1.78 8.00
4 Filip MarečekFilip Mareček
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
98 1.78 7.00
5 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 1.72 6.00
6 Marek LorencMarek Lorenc
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
93 1.69 5.00
7 Martin RulíkMartin Rulík
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
95 1.66 4.00
8 Filip MertlíkFilip Mertlík
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
93 1.60 3.00
9= Petr ŠváhaPetr Šváha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.55 1.50
9= Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
61 1.55 1.50
11 Tomáš SoukalTomáš Soukal
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.50
MB Zdeněk Mašek Zdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 1.55
Matěj RydloMatěj Rydlo
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr JulišPetr Juliš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
69 4.00 11.00
2 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 3.80 9.00
3 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 3.60 8.00
4 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 3.10 7.00
5 Peter ScholzePeter Scholze
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
66 3.10 6.00
6 Karel FiedlerKarel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
49 3.00 5.00
7 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
75 3.00 4.00
8 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 3.00 3.00
9 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
75 2.60 2.00
10 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 2.60 1.00
11 Martin RulíkMartin Rulík
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
95 2.40
MB Josef NovákJosef Novák
TJ SvitavyTJ Svitavy
85 3.00
David ViktorinDavid Viktorin
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš RočekTomáš Roček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 6.02 11.00
2 Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 6.01 9.00
3 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 5.74 8.00
4 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 5.67 7.00
5 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 5.65 6.00
6 Marek ToufarMarek Toufar
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 5.63 5.00
7 Martin DoušaMartin Douša
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
88 5.51 4.00
8 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
75 5.44 3.00
9 Jiří CögerJiří Cöger
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 5.28 2.00
10 Petr KlímaPetr Klíma
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
93 5.11 1.00
11 Jakub LosenickýJakub Losenický
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 5.11
12 Petr ŠváhaPetr Šváha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 5.04
13 Jan MužíkJan Mužík
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 4.97
14 Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 4.78
15 Jan PajurekJan Pajurek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
82 4.76
16 Jiří MachekJiří Machek
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 4.72
17 Peter ScholzePeter Scholze
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
66 4.42
MB Zdeněk Mašek Zdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 4.98
Ivan RůžičkaIvan Růžička
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
61 DNP
Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 DNP
Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
98 DNP
Filip StachFilip Stach
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
98 DNP
Celkem 22 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 11.85 11.00
2 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 11.74 9.00
3 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 11.73 8.00
4 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
75 11.68 7.00
5 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 11.37 6.00
6 Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 11.09 5.00
7 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 10.99 4.00
8 Jan TomšůJan Tomšů
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 10.96 3.00
9 Petr ŠváhaPetr Šváha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 10.45 2.00
10 Martin RulíkMartin Rulík
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
95 10.30 1.00
11 Ivan RůžičkaIvan Růžička
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
61 10.18
12 Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
61 09.58
MB Zdeněk Mašek Zdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 10.75
MB Jakub MatuškaJakub Matuška
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 DNP
Filip MarečekFilip Mareček
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
98 DNP
Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 DNP
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Petr PlašilPetr Plašil
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 10.85
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
81 12.38 11.00
2 Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
72 12.22 9.00
3 Ondřej BlažekOndřej Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 11.96 8.00
4 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
83 11.82 7.00
5 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
74 11.48 6.00
6 Lukáš MalínskýLukáš Malínský
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
77 11.40 5.00
7 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 11.22 4.00
8 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 11.03 3.00
9 Martin CvrčekMartin Cvrček
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
79 10.98 2.00
10 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
86 10.84 1.00
11 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
79 10.57
12 Petr JulišPetr Juliš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
69 10.48
13 Ivo RuferIvo Rufer
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
69 10.33
14 Filip ŠmahaFilip Šmaha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
85 09.90
15 Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 09.68
David PoláčekDavid Poláček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
90 DNP
Libor MilotinskýLibor Milotinský
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
85 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Petr PlašilPetr Plašil
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 NM
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
81 40.39 11.00
2 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 38.17 9.00
3 Lukáš MalínskýLukáš Malínský
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
77 36.33 8.00
4 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 35.42 7.00
5 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
86 33.36 6.00
6 Martin CvrčekMartin Cvrček
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
79 32.82 5.00
7 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
74 32.36 4.00
8 Petr JulišPetr Juliš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
69 32.32 3.00
9 Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
70 32.31 2.00
10 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 30.73 1.00
11 Ivo RuferIvo Rufer
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
69 30.09
12 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
79 29.78
13 Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 29.57
14 Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 28.71
15 Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
72 28.65
16 Peter ScholzePeter Scholze
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
66 24.80
David PoláčekDavid Poláček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
90 DNP
Filip ŠmahaFilip Šmaha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
85 DNP
Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
83 DNP
Libor MilotinskýLibor Milotinský
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
85 DNP
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej BlažekOndřej Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 47.87 11.00
2 Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
70 44.05 9.00
3 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
74 38.13 8.00
4 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 37.77 7.00
5 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
83 36.98 6.00
6 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
86 35.11 5.00
7 Filip ŠmahaFilip Šmaha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
85 34.06 4.00
8 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
81 30.14 3.00
9 Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 26.47 2.00
10 Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
72 25.39 1.00
11 Martin CvrčekMartin Cvrček
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
79 25.35
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 47.14
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SoumarJan Soumar
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
80 51.89 11.00
2 Martin CvrčekMartin Cvrček
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
79 47.97 9.00
3 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
75 43.26 8.00
4 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 42.69 7.00
5 Jan PajurekJan Pajurek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
82 42.23 6.00
6 Jakub ČervJakub Červ
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
89 41.85 5.00
7 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 40.09 4.00
8 Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 38.68 3.00
9 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 38.16 2.00
10 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
81 36.79 1.00
11 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
83 35.34
12 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
86 34.81
13 Filip ŠmahaFilip Šmaha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
85 28.29
David PoláčekDavid Poláček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
90 DNP
Libor MilotinskýLibor Milotinský
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
85 DNP
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATPOL ATPOL ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 236.00
2 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 170.50
3 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 165.00
4 SLATI SLATI Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 157.50
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 099.00
6 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 049.00
7 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 017.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x400 m, 110 m př., 800 m, 400 m př., 400 m př., 400 m, 400
Hlavní body ve 4.kole:
ATPOL 8
CHRUDI 7
HVEPA "C"6
SLATI 5
TRUTN 4
TYNOR 3
NPAKA 2
HKRAL -1
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
ATPOL ATPOL ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 918.50
CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 716.00
HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 552.00
SLATI SLATI Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 546.50
TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 372.00
TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 301.00
NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 51.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x400 m, 110 m př., 800 m, 400 m př., 400 m př., 400 m, 400 m
Hlavní body po 4.kole:
ATPOL 30
CHRUDI 29
HVEPA "C" 23
SLATI 20
TRUTN 15
TYNOR 14
NPAKA 3
HKRAL 2 a 56 pomocných bodů
Celkem 7 závodníků