Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS

Týniště nad Orlicí (31. 8. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.10
2 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.36
3 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.38
4 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 13.26
5 Matěj KalinaMatěj Kalina 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.28
2 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.42
3 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.02
Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Filip StachFilip Stach 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.14
2 Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.38
3 Jakub VenzaraJakub Venzara 94 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.66
4 Jan MužíkJan Mužík 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.78
MB Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.88
2 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.26
3 David ViktorinDavid Viktorin 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.58
4 Jan RatajJan Rataj 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.38
MB Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.10
Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 11.64 11.00
2 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.82 9.00
3 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.02 8.00
4 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.20 7.00
5 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.26 6.00
6 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 31.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.46 4.00
2 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.54 3.00
3 Jakub VenzaraJakub Venzara 94 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.74 2.00
4 Jan MužíkJan Mužík 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 13.02 1.00
David ViktorinDavid Viktorin 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 6 závodníků