Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje

Písek (6. 9. 2014)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:11.42 11.00
2 Vít SvobodaVít Svoboda 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:33.22 9.00
3 Vít PodestátVít Podestát 98 AC DomažliceAC Domažlice 5:01.84 8.00
MB Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 4:06.36
MB Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 5:01.46
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:47.92 11.00
2 Pavel StrakaPavel Straka 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:20.91 9.00
3 Zdeněk ČadaZdeněk Čada 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:24.08 8.00
4 Jan KollarczykJan Kollarczyk 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:27.26 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4:27.82 11.00
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:38.61 9.00
3 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4:43.91 8.00
4 Tomáš TokárTomáš Tokár 99 TJ SušiceTJ Sušice 4:46.09 7.00
5 David ŠtefekDavid Štefek 99 AC DomažliceAC Domažlice 4:49.17 6.00
6 Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AC DomažliceAC Domažlice 5:02.24 5.00
7 Jakub HesJakub Hes 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:04.07 4.00
8 Michal KorandaMichal Koranda 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:18.08 3.00
9 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:20.14 2.00
10 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:29.96 1.00
11 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:31.98
12 Adam PláteníkAdam Pláteník 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:34.74
Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína MíkováKarolína Míková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:50.74 11.00
2 Darja ZemanováDarja Zemanová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:14.40 9.00
Sabina SoučkováSabina Součková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Iveta AndreasováIveta Andreasová 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 5:35.42 11.00
2 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:49.71 9.00
MB Michaela KleslováMichaela Kleslová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6:26.26
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:59.30 11.00
2 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:17.24 9.00
3 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:24.38 8.00
4 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:31.18 7.00
5 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 00 AC DomažliceAC Domažlice 5:32.49 6.00
6 Barbora BerouškováBarbora Beroušková 00 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:43.35 5.00
7 Michaela SoukupováMichaela Soukupová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:47.26 4.00
8 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:47.30 3.00
9 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:54.26 2.00
10 Eliška MärzováEliška Märzová 00 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6:01.53 1.00
11 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:01.87
12 Jana ZítkováJana Zítková 02 AC DomažliceAC Domažlice 6:04.07
13 Simona KordováSimona Kordová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6:17.68
14 Tereza PoncováTereza Poncová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6:23.86
15 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 6:56.70
MB Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:18.98
Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 17 závodníků