Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje

Písek (6. 9. 2014)

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.83 +4.5 m/s 6.34 +0.8 m/s 11.00
2 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.46 9.00
3 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 6.15 8.00
4 Jakub LedvinaJakub Ledvina
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.05 7.00
5 Václav VáchalVáclav Váchal
AC DomažliceAC Domažlice
96 5.93 6.00
6 Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 5.90 5.00
7 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 5.70 4.00
8 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 5.59 +2.1 m/s 5.56 +0.5 m/s 3.00
9 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 5.36 2.00
10 Lukáš HájekLukáš Hájek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 5.26 1.00
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 6.26 11.00
2 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 6.16 +2.2 m/s 6.07 +1.4 m/s 9.00
3 Daniel HavelDaniel Havel
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 5.90 8.00
4 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.83 7.00
5 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.60 6.00
6 Denis MaxaDenis Maxa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.49 5.00
7 Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 5.48 4.00
8 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.34 3.00
9 Lukáš OsinekLukáš Osinek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.27 2.00
10 Jiří LoučímJiří Loučím
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 5.13 1.00
11 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.10
12 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.05
13 Ondřej StolařOndřej Stolař
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.91
14 Mark NguyenMark Nguyen
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 4.27
MB Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.78
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 6.10 11.00
2 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 5.73 9.00
3 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 5.5 8.00
4 Martin KotálMartin Kotál
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.44 7.00
5 Luboš MastnyLuboš Mastny
AC DomažliceAC Domažlice
99 5.40 6.00
6 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 5.29 5.00
7 Michal MastnýMichal Mastný
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 5.10 4.00
8 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 5.02 3.00
9 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 4.93 2.00
10 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 4.64 1.00
11 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.62
12 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.57
13 Michal KorandaMichal Koranda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.47
14 Jiří ChuchlíkJiří Chuchlík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.40
15 Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.33
16 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.05
17 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.87
MB Matouš BoudnýMatouš Boudný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 4.85
Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.67 11.00
2 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 5.46 9.00
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.26 8.00
4 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 5.04 7.00
5 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.94 6.00
6 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.90 5.00
7 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.75 4.00
8 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 4.67 3.00
10 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.67 2.00
10 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.63 1.00
11 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.59
12 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 4.38
13 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.37
14 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.36
15 Barbora PotužákováBarbora Potužáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.34
16 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 4.22
17 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 3.99
MB Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 4.82
MB Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 4.29
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.85 11.00
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.67 9.00
3 Sára SumegováSára Sumegová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.55 8.00
4 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 4.48 7.00
5 Nikola RubášováNikola Rubášová
AC DomažliceAC Domažlice
98 4.48 6.00
6 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.40 5.00
7 Aneta VejdováAneta Vejdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.26 4.00
8 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.08 3.00
MB Tereza SuchanováTereza Suchanová
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 3.14
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.53 11.00
2 Anna KozákováAnna Kozáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.96 9.00
3 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.95 8.00
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.84 7.00
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.73 6.00
6 Eliška PlávkováEliška Plávková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.66 5.00
7 Vendula PřibylováVendula Přibylová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.60 4.00
8 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.47 3.00
9 Eliška PapežováEliška Papežová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
00 4.45 2.00
10 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.41 1.00
11 Dominika ČečkováDominika Čečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.39
12 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.36
13 Simona HaasováSimona Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.33
14 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.30
15 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.29
16 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.26
17 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.25
18 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.21
19 Tereza BeňušíkováTereza Beňušíková
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.18
21 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.18
21 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.17
22 Laura GabčováLaura Gabčová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.09
23 Natálie BrožováNatálie Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.08
24 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.02
25 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.01
26 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.00
27 ELIŠKA WABNEGGEROVÁELIŠKA WABNEGGEROVÁ
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
99 3.99
28 Tereza ZvonařováTereza Zvonařová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3.94
29 Aneta HemberováAneta Hemberová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.89
30 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.74
31 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.69
32 Lucie BaranováLucie Baranová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.67
33 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.59
34 Ema ŠvingerováEma Švingerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.29
MB Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4.87
Michaela ŠolcováMichaela Šolcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 DNS
Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 NM
Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 NM
Celkem 38 závodníků