Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje

Písek (6. 9. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.32 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.47 9.00
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.51 8.00
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.68 7.00
5 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.73 6.00
6 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 07.80 5.00
7 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC DomažliceAC Domažlice 07.98 4.00
MB Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.26
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.9.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.07 1.00
2 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 00 TJ SušiceTJ Sušice 08.12
3 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.17
4 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.18
5 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.23
6 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.24
7 Adam PláteníkAdam Pláteník 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.73
MB Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.33
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 6.9.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.04 2.00
2 Matěj FremrMatěj Fremr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.36
3 Martin VylítMartin Vylít 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.52
4 Tomáš RegnerTomáš Regner 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.64
5 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.72
6 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.88
7 Adam BradaAdam Brada 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.75
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.99 3.00
2 Vojtěch PoduškaVojtěch Poduška 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.14
3 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.29
4 Martin PicekMartin Picek 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.40
5 Martin KotálMartin Kotál 99 TJ SušiceTJ Sušice 08.56
6 Jan PremJan Prem 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.92
MB Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.39
Vojtěch ŠindelářVojtěch Šindelář 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.9.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.09 9.00
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.13 8.00
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.38 7.00
4= Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.39 5.50
4= Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.39 5.50
6 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.41 4.00
7 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.62 3.00
8 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 99 AC DomažliceAC Domažlice 09.09
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.68 1.00
2 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.77
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.84
4 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.86
5 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.95
6 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.08
7 Terezie OttováTerezie Ottová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.09
8 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.23
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.84
2 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková 99 AC DomažliceAC Domažlice 08.94
3 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.21
4 Simona KordováSimona Kordová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.24
5 Hana HellerováHana Hellerová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.28
6 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.49
MB Anna VondráčkováAnna Vondráčková 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.78
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 6.9.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.65 2.00
2 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 AC DomažliceAC Domažlice 09.03
3 Tereza BeňušíkováTereza Beňušíková 00 AC DomažliceAC Domažlice 09.06
4 Aneta HemberováAneta Hemberová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.23
5 Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.49
6 Nikola VeseláNikola Veselá 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.70
7 Lucie BaranováLucie Baranová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.80
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.09
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 6.9.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.25
2 Markéta NašincováMarkéta Našincová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.27
3 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.59
4 Amálie SkalováAmálie Skalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.85
5 Adéla LukešováAdéla Lukešová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.15
MB Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.95
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.00 11.00
2 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.92
3 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.34
4 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.58
5 Ema ŠvingerováEma Švingerová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.72
Celkem 5 závodníků