Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha (3. 9. 2014)
100 m - Juniorky (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.05 11.00
2 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.21 9.00
3 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.70 8.00
1500 m - Junioři (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KoutnýJan Koutný 950927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:12.11 11.00
2 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:12.96 9.00
3 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:15.44 8.00
1500 m - Dorostenci (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:15.43 11.00
2 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 970618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:19.62 9.00
3 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:25.75 8.00
1500 m - Juniorky (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:02.92 11.00
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 965319 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:06.37 9.00
3 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 966030 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:20.63 8.00
1500 m - Dorostenky (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 975307 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:20.73 11.00
2 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 975329 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:27.29 9.00
3 Helena CaisováHelena Caisová 985127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:46.13 8.00
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 45.31 11.00
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.39 9.00
3 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 975807 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.96 8.00
400 m překážek (0.91) - Junioři (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin CardaMartin Carda 951028 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.89 11.00
2 Alexander NardelliAlexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.82 9.00
3 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 62.39 8.00
400 m překážek (0.76) - Juniorky (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla ČadováAdéla Čadová 985324 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 74.75 11.00
2 Martina MatějkováMartina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 83.07 9.00
4 x 100 m - Junioři (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A: Nardelli, Končický, Kocánek, Vančura A: Nardelli, Končický, Kocánek, Vančura Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.79 11.00
2 A: Večeřa, Svoboda, Kalabis, Vyskočil A: Večeřa, Svoboda, Kalabis, Vyskočil Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47.25 9.00
3 B: Pasler, Stewart, Ledvinka, Papírník B: Pasler, Stewart, Ledvinka, Papírník Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.49 8.00
4 x 100 m - Dorostenci (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A: Kubát, Moucha, Štěpánek, Štogl A: Kubát, Moucha, Štěpánek, Štogl SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 47.94 11.00
2 A: Šimek, Háček, Hrdoušek, Stanovský A: Šimek, Háček, Hrdoušek, Stanovský SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.99 9.00
3 A: Šinágl, Rada, Nicolas, Santolík A: Šinágl, Rada, Nicolas, Santolík PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.44 8.00
4 x 100 m - Juniorky (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A: Rajmonová, Čadová, Boučková, Ondrková A: Rajmonová, Čadová, Boučková, Ondrková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.87 11.00
2 A: Seidlová, Caisová Hana, Matějková, Holubová A: Seidlová, Caisová Hana, Matějková, Holubová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.45 9.00
4 x 100 m - Dorostenky (středa, 3.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A: Kvasničková, Janušková, Jirmanová, Semecká A: Kvasničková, Janušková, Jirmanová, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.80 11.00
2 A: Nemešová, Švehlová, Petráková, Stibralová A: Nemešová, Švehlová, Petráková, Stibralová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 55.83 9.00
3 A: Rybářová, Cranfordová, Mandová, Bursová A: Rybářová, Cranfordová, Mandová, Bursová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 56.34 8.00