Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha (3. 9. 2014)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:12.11 11.00
2 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:12.96 9.00
3 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:15.44 8.00
4 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:22.94 7.00
Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:15.43 11.00
2 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:19.62 9.00
3 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:25.75 8.00
4 Petr HanušPetr Hanuš 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:34.26 7.00
5 Damián VíchDamián Vích 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:36.78 6.00
6 Jan KubšJan Kubš 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:46.83 5.00
7 Pavel SieglPavel Siegl 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:50.54 4.00
MB Jakub StádníkJakub Stádník 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNP
Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Radim PišlRadim Pišl 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:02.92 11.00
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:06.37 9.00
3 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:20.63 8.00
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:20.83 7.00
5 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:47.58 6.00
6 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6:23.41 5.00
Anna HrubáAnna Hrubá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:20.73 11.00
2 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:27.29 9.00
3 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:46.13 8.00
4 Anna SieglováAnna Sieglová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:50.93 7.00
5 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6:16.05 6.00
6 Jana SantolíkováJana Santolíková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6:18.84 5.00
Celkem 6 závodníků