Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha (3. 9. 2014)

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.13 11.00
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 40.35 9.00
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.12 8.00
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.29 7.00
5 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.65 6.00
6 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.80 3.00
2 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.64 2.00
3 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 44.51 1.00
4 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 45.76
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.61 4.00
2 Jan JedličkaJan Jedlička 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 45.60
3 David KalabisDavid Kalabis 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46.37
MB Vojtěch BergerVojtěch Berger 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNP
Radim PišlRadim Pišl 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 45.31 11.00
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.39 9.00
3 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.96 8.00
4 Veronika HavelkováVeronika Havelková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.55 7.00
5 Jindra SrnskáJindra Srnská 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.09 6.00
Cassandra Faye SchwenkCassandra Faye Schwenk 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků