výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva ve víceboji

Praha-Podvinný mlýn (28. 9. 2014)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 28.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 54.92 350
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 54.54 347
3= Petr DudyPetr Dudy
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 53.67 339
3= Vojtěch MudraninecVojtěch Mudraninec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 53.67 339
5 Petr VacátkoPetr Vacátko
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 53.40 337
6 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 53.28 336
7 Michal HošekMichal Hošek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 50.76 314
8 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 49.28 302
9 Karel DvořákKarel Dvořák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 48.81 298
10 František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 46.72 280
11 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 43.42 253
12 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 43.00 249
13 Eduard JanoušekEduard Janoušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 42.03 241
14 Jakub StezkaJakub Stezka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 40.94 232
15 Josef MaliniakJosef Maliniak
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 40.53 229
16 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 40.34 227
17 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 39.41 219
18 Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 39.23 218
19 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 39.12 217
20 Jakub NečasJakub Nečas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 38.50 212
21= Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 38.09 208
21= Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 38.09 208
23 Ondřej KubanOndřej Kuban
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 37.09 200
24 Jan ŠčepánJan Ščepán
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 35.50 187
25 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 34.25 177
26 Jiří PecharJiří Pechar
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 31.60 156
27 Eda BalíkEda Balík
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 31.51 155
28 Kryštof KafkaKryštof Kafka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 27.36 123
29 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 25.75 110
30 Martin Helmich Martin Helmich
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 25.44 108
Jakub ČmejlaJakub Čmejla
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 DNP
Michal VaněkMichal Vaněk
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 DNP
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

Ml. žákyně A (ne, 28.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 48.31 458
2 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 45.97 429
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 44.58 412
4 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 42.88 391
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 41.73 377
6 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 41.52 374
7 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
01 39.75 352
8 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 38.66 339
9 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 37.84 329
10 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 37.62 326
11 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 37.50 325
12 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 37.40 324
13 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 37.23 322
14 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 36.19 309
15 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 35.59 302
16 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 35.55 301
17 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 35.34 299
18 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 34.02 283
19 Aneta FeixováAneta Feixová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 33.13 272
20 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 33.08 272
21 Agáta FaitováAgáta Faitová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 32.56 265
22 Anna ŠafránkováAnna Šafránková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 32.42 264
23 Eliška VyskočilováEliška Vyskočilová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 31.85 257
24 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 31.62 254
25 Tereza HouškováTereza Houšková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 30.57 242
26 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 30.28 238
27 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 27.47 206
28 Tereza CibikováTereza Cibiková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 26.09 190
Celkem 28 závodníků
Ml. žákyně B (ne, 28.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna MňoučkováAnna Mňoučková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 36.17 309
2 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 35.38 299
3 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 35.28 298
4 Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 32.91 270
5 Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 32.40 264
6 Lucie ProcházkováLucie Procházková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 29.79 233
7 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 29.52 230
8 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 29.51 229
9 Tereza VaňhováTereza Vaňhová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 29.25 226
10 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 29.17 225
11= Eliška HolkováEliška Holková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 28.94 223
11= Michaela BorovskáMichaela Borovská
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
01 28.94 223
13 Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 28.73 220
14 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 27.12 201
15 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 26.92 199
16 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 25.82 186
17 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 24.71 174
18 Adéla KodlováAdéla Kodlová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 23.51 160
19 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 22.98 154
20 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 21.55 138
21 Ester ČervinkováEster Červinková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 21.53 138
22 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 21.40 136
23 Kristýna PolívkováKristýna Polívková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 20.81 130
24 Klára BláhováKlára Bláhová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 20.22 123
25 Sára JanouškováSára Janoušková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 20.20 123
26 Marie NguyenováMarie Nguyenová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 19.43 114
27 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 17.20 90
Celkem 27 závodníků