Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek

Beroun (5. 9. 2014)

skok daleký - Junioři

(pá, 5.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 5.84 7
2 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.65 5
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(pá, 5.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.47 7
2 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.43 5
3 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.20 4
4 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.13 3
MB Pavel MrvíkPavel Mrvík
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 5.09
6 Kryštof KubistaKryštof Kubista
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 5.02 2
Tomáš DoušaTomáš Douša
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 DNP
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 5.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.88 9
2 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.58 7
3 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.27 6
4 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.17 5
MB Tomáš MusilTomáš Musil
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.74
6 Oldřich ŠpeldaOldřich Špelda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.22 4
7 Matyáš HrabánekMatyáš Hrabánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.99 3
8 Daniel UherDaniel Uher
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 3.06 2
Karel NěmecKarel Němec
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 DQ
Jan ŠkaldaJan Škalda
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 DQ
Filip PolákFilip Polák
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 DNP
Vít ŠkorničkaVít Škornička
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 DNP
Patrik SokolPatrik Sokol
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 DNP
Matyáš NespalaMatyáš Nespala
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 DNP
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Juniorky

(pá, 5.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.58 7
2 Dominika BozemanováDominika Bozemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.56 5
3 Dominika ProcházkováDominika Procházková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.25 4
4 Romana NekvidováRomana Nekvidová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 4.11 3
5 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.92 2
6 Aneta PudhoreckáAneta Pudhorecká
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 3.27 1
7 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.46
Marie MrvíkováMarie Mrvíková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 DNP
Linda PleskačováLinda Pleskačová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 DNP
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(pá, 5.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.71 7
2 Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.51 5
3 Marie CerhováMarie Cerhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.37 4
4 Kateřina SudováKateřina Sudová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.11 3
Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 DNP
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 5.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.91 11
2 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.90 9
3 Michaela HankeováMichaela Hankeová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 4.64 8
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.61 7
5 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.56 6
6 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 4.55 5
7 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.54 4
8 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.31 3
9 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.19 2
10 Monika SotonováMonika Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.17 1
11 Šárka TicháŠárka Tichá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.13
12 Barbora RillichováBarbora Rillichová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.13
13 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.12
14 Barbora PecinováBarbora Pecinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.02
15 Žaneta KuštováŽaneta Kuštová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.01
16 Tereza HoladováTereza Holadová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.00
17 Karolína DoležalováKarolína Doležalová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.96
18 Kateřina PuczkováKateřina Puczková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.96
19 Eliška VeseláEliška Veselá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.94
20 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.92
21 Pavla MrázováPavla Mrázová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.92
22 Barbora PlacatkováBarbora Placatková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 3.89
23 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.77
24 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.52
25 Tereza FryaufováTereza Fryaufová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.48
26 Laura ŠpačkováLaura Špačková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 3.17
Noemi KrascsenitsováNoemi Krascsenitsová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 NM
Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 DNP
Celkem 28 závodníků