výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň

Frýdek-Místek (7. 9. 2014)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.58
2 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.67
3 Adam ŠopíkAdam Šopík 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.74
4 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.16
5 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.18
6 Roman BlaschkoRoman Blaschko 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.22
7 Vojtěch HudečekVojtěch Hudeček 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.31
8 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.32
2 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.57
3 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.76
4 Lukáš MacuraLukáš Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.82
5 Jan ProkopJan Prokop 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.90
6 Michal FričMichal Frič 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.06
7 Ladislav KincLadislav Kinc 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.32
8 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BreznenAdam Breznen 01 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.58
2 Václav ValachVáclav Valach 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.76
3 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 08.92
4 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.21
5 Richard NeuwirthRichard Neuwirth 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.45
6 Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.03
7 Daniel KissDaniel Kiss 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.45
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.58
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.23
3 Adam BreznenAdam Breznen 01 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.40
4 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.49
5 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.69
6 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.77
7 Adam ŠopíkAdam Šopík 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.82
8 Václav ValachVáclav Valach 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.98
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.75
2 Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 AK KroměřížAK Kroměříž 08.81
3 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.89
4 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.21
5 Simona ŠvecováSimona Švecová 01 AC ProstějovAC Prostějov 09.25
6 Adéla KlézlováAdéla Klézlová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.53
7 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.87
8 Viktorie FreislerováViktorie Freislerová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.70
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.96
3 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.19
4 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.33
5 Adéla VelkáAdéla Velká 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.72
6 Monika WolkowinskáMonika Wolkowinská 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.81
Tereza MarkováTereza Marková 01 AK OlomoucAK Olomouc DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.92
2 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.95
3 Tereza ŠkarpováTereza Škarpová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.22
4 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.25
5 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.39
6 Tereza VšianskáTereza Všianská 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.26
7 Adriana BártováAdriana Bártová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.38
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.71
2 Alžběta MokrenováAlžběta Mokrenová 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.22
3 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.36
4 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.40
5 Anna JenčkeAnna Jenčke 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.43
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.45
7 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.64
8 Sára SabelováSára Sabelová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.61
2 Leona VoráčováLeona Voráčová 01 AC ProstějovAC Prostějov 09.19
3 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.35
4 Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.37
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.56
6 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.60
7 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.51
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.68
3 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.93
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 01 AC ProstějovAC Prostějov 09.21
5 Sofie AntončíkováSofie Antončíková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.23
6 Vendula VelickáVendula Velická 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.50
7 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.56
8 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC ProstějovAC Prostějov 08.42
2 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.02
3 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.16
4 Markéta SynkováMarkéta Synková 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.32
5 Nikol ZachovalováNikol Zachovalová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 09.38
6 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.42
7 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.35
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.30
2 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC ProstějovAC Prostějov 08.40
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.48
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.57
5 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.62
6 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.74
7 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.86
8 Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 AK KroměřížAK Kroměříž 09.01
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.65
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.71
3 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.13
4 Martin BukvicMartin Bukvic 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 20.35
5 Robin GrussmannRobin Grussmann 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.53
6 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 21.66
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BreznenAdam Breznen 01 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 21.35
2 Adam ŠopíkAdam Šopík 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 21.55
3 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 21.64
Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 22.81
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.09
Richard NeuwirthRichard Neuwirth 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.47
2 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.76
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20.87
4 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.22
5 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 21.24
6 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.32
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 21.50
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 22.47
3 Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 AK KroměřížAK Kroměříž 22.60
4 Tereza ŠkarpováTereza Škarpová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.63
5 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.30
6 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.82
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.25
2 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.05
3 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 22.51
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 01 AC ProstějovAC Prostějov 23.24
5 Daniela MüllerováDaniela Müllerová 02 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 23.35
6 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.53
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 23.20
2 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.32
3 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 23.79
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.92
5 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.64
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona VoráčováLeona Voráčová 01 AC ProstějovAC Prostějov 22.65
2 Kateřina Michel PtašinskáKateřina Michel Ptašinská 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.49
3 Anna SlanáAnna Slaná 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.67
4 Monika WolkowinskáMonika Wolkowinská 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.51
5 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.42
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 23.09
2 Vendula SedlákováVendula Sedláková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.59
3 Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.13
4 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.59
5 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.82
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.87
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.89
3 Ondřej BřezinaOndřej Březina 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.42
4 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 45.85
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 46.94
6 Daniel BajnarDaniel Bajnar 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 47.49
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 46.64
2 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.91
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 48.13
4 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 49.56
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.74
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 44.30
3 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.95
4 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 46.06
5 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 46.92
6 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.19
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 45.58
2 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 45.74
3 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.95
4 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 48.02
5 Barbora GabrhelíkováBarbora Gabrhelíková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 48.75
6 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 49.45
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 47.78
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 49.75
3 Daniela MüllerováDaniela Müllerová 02 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 50.40
4 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 50.90
5 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.28
6 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 53.09
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 50.70
2 Barbora ProchováBarbora Prochová 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.43
3 Vendula VelickáVendula Velická 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 52.23
4 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 52.56
5 Natálie VedralováNatálie Vedralová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 54.17
6 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 56.56
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:21.86
2 Vít CharvátVít Charvát 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:23.09
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:23.21
4 Vít StaněkVít Staněk 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:23.83
5 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:35.62
6 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 2:37.87
7 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:42.41
8 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:46.18
9 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:47.07
10 Lukáš NovákLukáš Novák 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:49.33
11 Jan TelnarJan Telnar 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:03.24
12 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:05.72
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:23.73
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:29.20
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:32.75
4 Vendula SedlákováVendula Sedláková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:41.23
5 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:41.44
6 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:41.77
7 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:42.69
8 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 02 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 2:44.75
9 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:48.77
10 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:06.53
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:41.27
2 Markéta SynkováMarkéta Synková 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:46.67
3 Anna SlanáAnna Slaná 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:48.16
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:49.91
5 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:54.29
6 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:54.95
7 Lenka VěčorkováLenka Věčorková 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:56.59
8 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:59.59
9 Barbora PaletováBarbora Paletová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:03.24
10 Tereza VšianskáTereza Všianská 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:04.12
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radim SližRadim Sliž 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:59.78
2 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:03.05
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5:03.30
4 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:11.18
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:27.11
6 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 5:38.35
7 Adam KrupaAdam Krupa 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:44.38
8 Kryštof SmitalKryštof Smital 02 AK OlomoucAK Olomouc 5:46.35
9 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:56.41
10 Radim BartošRadim Bartoš 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:01.77
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.36
2 Karel KusákKarel Kusák 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.67
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.83
4 Jan MautnerJan Mautner 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.07
5 Adam NovosadAdam Novosad 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10.12
6 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.52
7 Ondřej BřezinaOndřej Březina 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10.59
8 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.68
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.53
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.65
3 Robin GrussmannRobin Grussmann 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.66
4 David LekešDavid Lekeš 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.96
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK OlomoucAK Olomouc 11.07
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.67
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 11.58
2 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.62
3 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.80
4 Michal FričMichal Frič 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.32
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.40
6 Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.88
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.91
2 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.09
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.25
4 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.28
5 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.83
6 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.05
7 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.25
8 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.20
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.78
2 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 10.86
3 Marie DoležalováMarie Doležalová 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.97
4 Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková 01 AK OlomoucAK Olomouc 11.23
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.44
6 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.61
7 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.63
8 Barbora PiňosováBarbora Piňosová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.04
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.67
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.77
3 Natálie VařekováNatálie Vařeková 01 AC ProstějovAC Prostějov 11.92
4 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.96
5 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.19
6 Monika WolkowinskáMonika Wolkowinská 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.69
7 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.76
8 Simona ŠvecováSimona Švecová 01 AC ProstějovAC Prostějov 12.90
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 11.80
2 Adéla KlézlováAdéla Klézlová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.21
3 Kristýna ŠtivarováKristýna Štivarová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.36
4 Natálie VedralováNatálie Vedralová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 12.60
5 Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.49
6 Sára SabelováSára Sabelová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.62
7 Veronika BernardováVeronika Bernardová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.27
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mautner, Prokop, Pospíšil, Lekeš Mautner, Prokop, Pospíšil, Lekeš AK OlomoucAK Olomouc 33.29
2 Hrabovský, Hreňko, Hrdlička, Peterman Hrabovský, Hreňko, Hrdlička, Peterman SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.03
A-Valach, Šopík, Long, Blaschko A-Valach, Šopík, Long, Blaschko AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DQ
A-Šmíd, Hajzler, Pospíšil, Osolsobě A-Šmíd, Hajzler, Pospíšil, Osolsobě Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DQ
Poznámky:
DQ - PRAVIDLO 170/44
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kinc, Hudeček, Doležal, Stibal Kinc, Hudeček, Doležal, Stibal AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 35.69
2 Frič, Večeřa, Zajíček, Tzimas Frič, Večeřa, Zajíček, Tzimas Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 36.90
Zawada, Martynek, Sliž, Wojnar Zawada, Martynek, Sliž, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A-Jurečková, Lojkásková, Kopcová, Dokoupilová A-Jurečková, Lojkásková, Kopcová, Dokoupilová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 34.15
2 Mičunková, Suchánková, Jenčke, Chlíbková Mičunková, Suchánková, Jenčke, Chlíbková AK OlomoucAK Olomouc 34.21
3 A-Kunčarová, Luzarová, Motlochová, Prešlová A-Kunčarová, Luzarová, Motlochová, Prešlová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.31
4 A- Voráčová, Hofmanová, Klíčová, Švercová A- Voráčová, Hofmanová, Klíčová, Švercová AC ProstějovAC Prostějov 35.12
5 A-Kajzarová, Sikorová, Věčorková, Držiaková A-Kajzarová, Sikorová, Věčorková, Držiaková AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 39.18
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A-Kiedroňová, Teofilová, Raszková, Sajdoková A-Kiedroňová, Teofilová, Raszková, Sajdoková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.52
2 A-Štůsová, Koláčková, Slaná, Hudečková A-Štůsová, Koláčková, Slaná, Hudečková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 34.69
3 Stehlíková, Kopřivová, Dunajová, Strouhalová Stehlíková, Kopřivová, Dunajová, Strouhalová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 35.40
Holonová A., Holonová K., Ptašinská, Kotkolíková Holonová A., Holonová K., Ptašinská, Kotkolíková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DQ
Poznámky:
DQ - PRAVIDLO 170/14
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B-Eltnerová, Kotásková, Ningerová, Nováková B-Eltnerová, Kotásková, Ningerová, Nováková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 36.04
2 B-Bartošová, Hořínková, Juřicová, Sobčíková B-Bartošová, Hořínková, Juřicová, Sobčíková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.52
3 B-Zahaluková, Sikorová, Šimurdová, Sasynová B-Zahaluková, Sikorová, Šimurdová, Sasynová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.74
4 B-Prochová, Mázlerová, Sedláčková, Mokrenová B-Prochová, Mázlerová, Sedláčková, Mokrenová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 36.98
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.491.521.551.581.661.69
1 Adam NovosadAdam Novosad
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 1.66 ---OOOOOOXXOXXX
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.55 --OOOOOOXXX
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 1.52 OOOXXOXXOOOXXX
4= Jakub KoberJakub Kober
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 1.49 --OOOOXXX
4= Tomáš GodulaTomáš Godula
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.49 -OOOOOXXX
6 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.49 -OOXOXOOXXX
7 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.49 -OOOOXOXXX
8 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.40 --XOOXXX
9 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.40 -XOXXOOXXX
10 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.40 OOOXOXXX
11 David DoleželDavid Doležel
AK ŠternberkAK Šternberk
01 1.40 -OXOXOXX-
12 Adam KrupaAdam Krupa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.25 OXXX
13 Vojtěch KapounekVojtěch Kapounek
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.25 XOXXX
14 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 --XXX
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.491.521.551.58
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.58 XXX
2 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.52 XXX
3 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.49 XXX
4 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.49 XXX
5= Barbora SotákováBarbora Sotáková
AK KroměřížAK Kroměříž
01 1.35 XXX
6= Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.35 XXX
7= Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.35 XXX
7= Erika MaškováErika Mašková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 1.35 XXX
9= Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.35 XXX
9= Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.35 XXX
11 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.30 XXX
12 Adéla SynkováAdéla Synková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.30 XXX
13 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.30 XXX
14= Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 1.25 XXX
14= Vanessa KlíčováVanessa Klíčová
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.25 XXX
16 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 1.25 XXX
17 Natálie VařekováNatálie Vařeková
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.25 XXX
18= Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.20 XXX
18= Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.20 XXX
Barbora PaletováBarbora Paletová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 0 XXX
Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 DNP
Erika MaškováErika Mašková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 DNP
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.28
2 Adam NovosadAdam Novosad
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 5.03
3 Karel KusákKarel Kusák
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 4.99
4 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.81
5 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 4.79
6 Jakub KoberJakub Kober
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 4.75
7 Jan MautnerJan Mautner
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.62
8 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 4.42
9 David VarajaDavid Varaja
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.39
10 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.35
11 Jan ProkopJan Prokop
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.20
12 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.19
13 Robin GrussmannRobin Grussmann
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.19
14 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.17
15 Adam BreznenAdam Breznen
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
01 4.13
16 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.06
17 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.04
18 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.01
19 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.92
20 Ladislav KincLadislav Kinc
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 3.91
21 Jan ChodilJan Chodil
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.84
22 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.37
Václav ValachVáclav Valach
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
01 DNP
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.77
2 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.75
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.58
4 Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.35
5 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK PřerovSK Přerov
01 4.30
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.22
7 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.18
8 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.13
9 Barbora SotákováBarbora Sotáková
AK KroměřížAK Kroměříž
01 4.12
10 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.12
11 Nikol DunajováNikol Dunajová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.09
12 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.07
13 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.05
14 Veronika CholastováVeronika Cholastová
AK ŠternberkAK Šternberk
01 4.04
15 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.02
16 Lucie MičunkováLucie Mičunková
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.99
17 Sofie AntončíkováSofie Antončíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.98
18 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.96
19 Barbora PiňosováBarbora Piňosová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3.96
20 Sára KopřivováSára Kopřivová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3.94
21 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.92
22 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.89
23 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.85
24 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.83
25 Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.82
26 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.80
27 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.78
28 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.78
29 Kristýna ŠtivarováKristýna Štivarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.76
30 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3.73
31 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.71
32 Alžběta MokrenováAlžběta Mokrenová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 3.69
33 Sabina PopiolkováSabina Popiolková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.63
34 Kateřina Michel PtašinskáKateřina Michel Ptašinská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.60
35 Barbora ProchováBarbora Prochová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 3.58
36 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.35
37 Veronika BernardováVeronika Bernardová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 2.99
38 Viktorie FreislerováViktorie Freislerová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 2.82
Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 DNP
Tereza MarkováTereza Marková
AK OlomoucAK Olomouc
01 DNP
Celkem 40 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 11.84
2 Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 11.24
3 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 10.42
4 Tereza ČepkováTereza Čepková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 10.21
5 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 09.66
6 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK OlomoucAK Olomouc
01 09.53
7 Nikol BaranováNikol Baranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 09.05
8 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 08.78
9 Kateřina TomaškováKateřina Tomašková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 08.77
10 Marie CaletkováMarie Caletková
SK PřerovSK Přerov
01 08.50
11 Leona VoráčováLeona Voráčová
AC ProstějovAC Prostějov
01 08.38
12 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 07.77
13 Karolína VolnáKarolína Volná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 07.50
14 Lada ŠčerbováLada Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 06.66
15 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 06.65
16 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 06.14
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 DNP
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 12.82
2 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12.29
3 Adam BubíkAdam Bubík
SK PřerovSK Přerov
01 10.85
4 Karel KusákKarel Kusák
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 10.64
5 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 09.93
6 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 09.63
7 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
AK OlomoucAK Olomouc
01 09.59
8 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 08.82
9 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 08.71
10 Lukáš NovákLukáš Novák
AK OlomoucAK Olomouc
01 06.83
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KozumplíkAdam Kozumplík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 70.55
2 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 62.40
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 61.82
4 Patrik LučanPatrik Lučan
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 59.70
5 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 56.47
6 Vojtěch HudečekVojtěch Hudeček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 55.08
7 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 51.26
8 Adam BreznenAdam Breznen
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
01 50.62
9 David VarajaDavid Varaja
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 47.42
10 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK ŠternberkAK Šternberk
02 45.70
11 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 45.64
12 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 45.53
13 Lukáš NovákLukáš Novák
AK OlomoucAK Olomouc
01 44.57
14 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 42.02
15 Jakub PetermannJakub Petermann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 41.22
16 Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 38.70
17 Daniel BajnarDaniel Bajnar
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 37.67
18 Jan TelnarJan Telnar
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 35.23
19 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 34.85
Matěj NowakMatěj Nowak
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 DNP
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 53.36
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 52.85
3 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 50.57
4 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 48.72
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 45.00
6 Daniela DržiakováDaniela Držiaková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 44.66
7 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 43.04
8 Nikol BaranováNikol Baranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 42.24
9 Barbora HudečkováBarbora Hudečková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 41.63
10 Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 40.62
11 Sára KopřivováSára Kopřivová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 37.38
12 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 36.68
13 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
02 36.55
14 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 35.64
15 Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 35.56
16 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 35.23
17 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 34.71
18 Nikol ZachovalováNikol Zachovalová
AK KroměřížAK Kroměříž
01 31.53
19 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK PřerovSK Přerov
01 29.60
20 Natálie VedralováNatálie Vedralová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 28.80
Celkem 20 závodníků