Finále přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň
Břeclav (5. 10. 2014)800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 5.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít StaněkVít Staněk | 01 | AK PSK Zlín | 2:19.63 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice | 2:21.25 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 2:28.53 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adam ŠubíkAdam Šubík | 01 | TJ Sokol Opava | 2:30.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan RolencJan Rolenc | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:31.69 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 2:33.31 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Samuel DudaSamuel Duda | 02 | AK Olomouc | 2:34.44 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Vít MaruškaVít Maruška | 01 | BYAC Brno | 2:49.33 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 5.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PoučVojtěch Pouč | 01 | TJ Sokol Opava | 2:33.29 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Matyáš PlačekMatyáš Plaček | 02 | TJ Sokol Opava | 2:34.30 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:38.61 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 2:39.71 | |||||||||||||||
5 | Michal JanásMichal Janás | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:45.21 | |||||||||||||||
6 | Tomáš ChoduraTomáš Chodura | 03 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:48.68 | |||||||||||||||
7 | Adam ŽdánskýAdam Ždánský | 03 | BYAC Brno | 2:51.07 | |||||||||||||||
8 | Martin KrálíkMartin Králík | 02 | AK PSK Zlín | 3:06.42 | |||||||||||||||
9 | Matěj SemančíkMatěj Semančík | 03 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3:13.98 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 5.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 2:29.27 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 2:29.70 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:31.28 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora GrabcováBarbora Grabcová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:35.96 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna MaxováAnna Maxová | 02 | TJ Šumperk | 2:40.28 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie KörnerováLucie Körnerová | 01 | TJ Šumperk | 2:42.25 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Barbora GabrhelíkováBarbora Gabrhelíková | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:42.37 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková | 01 | SSK Vítkovice | 2:42.94 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová | 01 | AK Olomouc | 2:43.77 | 1.00 | ||||||||||||||
10 | Miroslava MauričováMiroslava Mauričová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:44.22 | |||||||||||||||
11 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 2:44.56 | |||||||||||||||
12 | Adéla StřídováAdéla Střídová | 03 | AK Olomouc | 2:49.60 | |||||||||||||||
13 | Veronika PytlíčkováVeronika Pytlíčková | 01 | AK Olomouc | 2:51.14 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 2 (ne, 5.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KunzováTereza Kunzová | 01 | TJ Sokol Opava | 2:43.36 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Klára KuličkováKlára Kuličková | 01 | TJ Sokol Opava | 2:43.86 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice | 2:45.86 | |||||||||||||||
4 | Sabina KrusberskáSabina Krusberská | 01 | TJ Sokol Opava | 2:46.66 | |||||||||||||||
5 | Daniela HubíkováDaniela Hubíková | 01 | AK PSK Zlín | 2:46.84 | |||||||||||||||
6 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 2:46.92 | |||||||||||||||
7 | Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková | 03 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:47.22 | |||||||||||||||
8 | Tereza DusováTereza Dusová | 01 | TJ Šumperk | 2:50.67 | |||||||||||||||
9 | Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová | 02 | TJ Šumperk | 2:51.36 | |||||||||||||||
10 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK PSK Zlín | 2:51.97 | |||||||||||||||
11 | Adéla PazderováAdéla Pazderová | 02 | AK Olomouc | 3:02.11 | |||||||||||||||
12 | Karolína VolnáKarolína Volná | 01 | SSK Vítkovice | 3:06.32 | |||||||||||||||
13 | Adéla JanoštíkováAdéla Janoštíková | 03 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3:36.50 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |