Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy žen, skupina C

Svitavy (6. 9. 2014)

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
2 Evelína MinářováEvelína Minářová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3 Anna VeseláAnna Veselá 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
4 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
4 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
6 Barbora ŽenkováBarbora Ženková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
Poznámky:
Pro poruchu časomíry bylo určeno jen pořadí.
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.9.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.24
2 Anežka FaltováAnežka Faltová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.69
3 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC ČáslavAC Čáslav 13.84
4 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14.08
5 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav 14.13
Anna VeseláAnna Veselá 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.9.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 12.76
2 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.53
3 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.79
4 Anna ŠlikováAnna Šliková 98 AC ČáslavAC Čáslav 14.76
5 Barbora PecinováBarbora Pecinová 00 AC ČáslavAC Čáslav 14.84
Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DQ
Poznámky:
Koutná DQ dle § 162/5
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 6.9.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 12.89 11.00
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.27 9.00
3 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.49 8.00
4 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.56 7.00
5 Evelína MinářováEvelína Minářová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.69 6.00
6 Anežka FaltováAnežka Faltová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.9.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC ČáslavAC Čáslav 13.86 4.00
2 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.93 3.00
3 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14.06 2.00
4 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 14.15 1.00
5 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.22
6 Anna VeseláAnna Veselá 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.23
Anna ŠlikováAnna Šliková 98 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Celkem 7 závodníků