4. kolo II. ligy žen, skupina C
Svitavy (6. 9. 2014)Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 200.00 | ||||||||||||||||
2 | CASLA CASLA | AC Čáslav | 154.00 | ||||||||||||||||
3 | USORL USORL | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 140.00 | ||||||||||||||||
4 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim | 106.00 | ||||||||||||||||
5 | AKMTR AKMTR | AK Moravská Třebová | 099.00 | ||||||||||||||||
6 | TYNOR TYNOR | SK Týniště nad Orlicí | 080.00 | ||||||||||||||||
7 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 073.00 | ||||||||||||||||
8 | SVITA SVITA | TJ Svitavy | 032.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m př., 200 m, 400 mHlavní body ve 4.kole: TRUTN 8 CASLA 7 USORL 6 CHRUDI 5 AKMTR 4 TYNOR 3 HVEPA "B" 2 SVITA 1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 697.50 | ||||||||||||||||
2 | USORL USORL | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 658.00 | ||||||||||||||||
3 | CASLA CASLA | AC Čáslav | 515.00 | ||||||||||||||||
4 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim | 477.00 | ||||||||||||||||
5 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 485.00 | ||||||||||||||||
6 | AKMTR AKMTR | AK Moravská Třebová | 366.00 | ||||||||||||||||
7 | TYNOR TYNOR | SK Týniště nad Orlicí | 262.00 | ||||||||||||||||
8 | SVITA SVITA | TJ Svitavy | 129.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m př., 200 m, 400 mHlavní body po 4.kole: TRUTN 30 USORL 28 CASLA 21 CHRUDI 20 HVEPA"B" 18 AKMTR 13 TYNOR 9 SVITA 4 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |