Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. kolo KP družstev mužů a žen

Liberec (7. 9. 2014)

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:07.44 11.00
2 Martin ŽabkaMartin Žabka 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:08.99 9.00
3 Ondřej SehnoutkaOndřej Sehnoutka 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:09.45 8.00
4 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:12.55 7.00
5 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:15.68 6.00
6 Svatobor RichterSvatobor Richter 97 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk 2:18.07 5.00
7 Miroslav PospíchalMiroslav Pospíchal 73 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:18.10 4.00
8 Vojtěch JanečekVojtěch Janeček 97 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk 2:20.73 3.00
9 Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš 00 TJ RumburkTJ Rumburk 2:23.12 2.00
10 Matěj DědekMatěj Dědek 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:24.40 1.00
11 Tomáš LíškaTomáš Líška 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:28.04
12 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:43.48
MB Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf DSQ
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:35.12 11.00
2 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk 2:45.20 9.00
3 Hana SvitákováHana Svitáková 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:53.52 8.00
4 Natálie GočíkováNatálie Gočíková 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 3:05.09 7.00
5 Tereza ŠkoloudováTereza Školoudová 94 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 3:06.54 6.00
6 Vladimíra JínováVladimíra Jínová 66 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk 3:07.01 5.00
Renata SvobodováRenata Svobodová 95 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk DNP
Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 8 závodníků