Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (4. 9. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.3 9.00
2 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.4 8.00
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7.5 6.00
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.8 0.50
5 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.9
Viktor BuňatViktor Buňat 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7.9
7 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.0
Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 4.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.2 11.00
2 Jan JirásekJan Jirásek 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7.5 6.00
3 Jan RotterJan Rotter 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7.5 6.00
4 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7.6 4.00
5 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7.7 3
6 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7.7 2
7 Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7.8 0.50
8 David PolákDavid Polák 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.9
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 4.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.9
2 Michal PaliczkaMichal Paliczka 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8.0
3 Jan BunešJan Buneš 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8.1
4 Jindřich ŠtěpánekJindřich Štěpánek 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8.1
5 Jan KrčJan Krč 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8.2
Vojtěch KošařVojtěch Košař 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8.2
7 Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8.3
Jakub ProkopJakub Prokop 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 4.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard MetzRichard Metz 99 ASK Slavia BASK Slavia B 7.9
2 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8.0
3 Karel NaxeraKarel Naxera 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8.1
4 Matěj VišňaMatěj Višňa 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8.1
5 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8.2
6 Jan GreckýJan Grecký 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8.3
MB Pavel PanýrekPavel Panýrek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8.2
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 4.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7.8 11.00
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8.1 9.00
3 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8.4 7.00
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8.5 6
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.5 5
6 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8.6 3.50
7 Veronika ValešováVeronika Valešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8.7 1.00
Kristýna KunickáKristýna Kunická 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 4.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KvasničkováViktorie Kvasničková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
2 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8.3 8.00
3 Linda FialováLinda Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8.6 3.50
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8.7 1.00
5 Kateřina BursováKateřina Bursová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.8
6 Tereza HákováTereza Háková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8.9
Karolína ČesenkováKarolína Česenková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8.9
8 Kateřina FloriánováKateřina Floriánová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9.0
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 4.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta VágnerováAgáta Vágnerová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8.9
Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8.9
3 Veronika PefkováVeronika Pefková 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9.1
4 Magdalena JonákováMagdalena Jonáková 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9.2
5 Tina ProzrováTina Prozrová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9.3
6 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9.4
7 Anna LandgrafováAnna Landgrafová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 9.5
Tereza TrpálkováTereza Trpálková 00 ASK Slavia BASK Slavia B DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 4.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ProkelováTereza Prokelová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8.7 1.00
2 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8.9
3 Tereza BútorováTereza Bútorová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8.9
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia BASK Slavia B 8.9
5 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 9.2
6 Aneta FiláčkováAneta Filáčková 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9.2
7 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 9.4
8 Karolína BláhováKarolína Bláhová 99 ASK Slavia BASK Slavia B 9.4
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 4.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila KupkováKamila Kupková 99 ASK Slavia BASK Slavia B 8.9
2 Veronika LinhartováVeronika Linhartová 00 ASK Slavia BASK Slavia B 9.0
3 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia BASK Slavia B 9.1
4 Anna MlčochováAnna Mlčochová 99 ASK Slavia BASK Slavia B 9.3
5 Karolína TesařováKarolína Tesařová 00 ASK Slavia BASK Slavia B 9.4
6 Natálie OravováNatálie Oravová 00 ASK Slavia BASK Slavia B 9.4
7 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 00 ASK Slavia BASK Slavia B 9.5
8 Vanessa LahrachováVanessa Lahrachová 99 ASK Slavia BASK Slavia B 9.6
Celkem 8 závodníků