Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravek
Tábor (27. 9. 2014)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 27.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 59.00 | 385 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 58.58 | 381 | |||||||||||||||
3 |
Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová Včelnice |
01 | 52.60 | 330 | |||||||||||||||
4 |
Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ Strakonice |
01 | 49.19 | 301 | |||||||||||||||
5 |
Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 45.22 | 268 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 42.96 | 249 | |||||||||||||||
7 |
Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 41.56 | 237 | |||||||||||||||
8 |
Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 41.34 | 235 | |||||||||||||||
9 |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 40.06 | 225 | |||||||||||||||
10 |
Petr DolejšPetr Dolejš
TJ Sokol Milevsko |
02 | 39.26 | 218 | |||||||||||||||
11 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice |
02 | 38.28 | 210 | |||||||||||||||
12 |
Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 37.53 | 204 | |||||||||||||||
13 |
Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 35.77 | 190 | |||||||||||||||
14 |
Ladislav HrstkaLadislav Hrstka
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 35.01 | 183 | |||||||||||||||
15 |
Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 33.28 | 169 | |||||||||||||||
16 |
Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 32.97 | 167 | |||||||||||||||
17 |
Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ Strakonice |
02 | 31.66 | 157 | |||||||||||||||
18 |
Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ Strakonice |
02 | 31.15 | 152 | |||||||||||||||
19 |
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 30.78 | 150 | |||||||||||||||
20 |
David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 30.16 | 145 | |||||||||||||||
21 |
Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ Strakonice |
02 | 30.10 | 144 | |||||||||||||||
22 |
Matyáš StaněkMatyáš Staněk
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 30.08 | 144 | |||||||||||||||
23 |
Jan PekárekJan Pekárek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 29.23 | 137 | |||||||||||||||
24 |
Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 28.27 | 130 | |||||||||||||||
25 |
Čeněk JansaČeněk Jansa
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 28.03 | 128 | |||||||||||||||
26 |
Ondřej DvořákOndřej Dvořák
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 27.38 | 123 | |||||||||||||||
27 |
Jakub GärtnerJakub Gärtner
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 27.28 | 122 | |||||||||||||||
28 |
Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 27.23 | 122 | |||||||||||||||
29 |
Filip CvrčekFilip Cvrček
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 26.82 | 118 | |||||||||||||||
30 |
Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ Strakonice |
02 | 26.67 | 117 | |||||||||||||||
31 |
Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 25.21 | 106 | |||||||||||||||
32 |
Radek KofroňRadek Kofroň
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 18.81 | 58 | |||||||||||||||
Pavel SuchanPavel Suchan
TJ Chyšky |
01 | DNP | |||||||||||||||||
František VaněčekFrantišek Vaněček
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 27.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 47.77 | 451 | |||||||||||||||
2 |
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ Strakonice |
01 | 46.88 | 440 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 40.56 | 362 | |||||||||||||||
4 |
Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 36.96 | 318 | |||||||||||||||
5 |
Veronika PiklováVeronika Piklová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 34.03 | 283 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 33.08 | 272 | |||||||||||||||
7 |
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 31.65 | 255 | |||||||||||||||
8 |
Lucie JinderlováLucie Jinderlová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 30.47 | 241 | |||||||||||||||
9 |
Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 29.85 | 233 | |||||||||||||||
10 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 29.77 | 232 | |||||||||||||||
11 |
Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice |
01 | 29.50 | 229 | |||||||||||||||
12 |
Kateřina KopačkováKateřina Kopačková
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 28.78 | 221 | |||||||||||||||
13 |
Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 28.15 | 213 | |||||||||||||||
14 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 27.96 | 211 | |||||||||||||||
15 |
Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 27.24 | 203 | |||||||||||||||
16 |
Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 27.20 | 202 | |||||||||||||||
17 |
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 26.70 | 197 | |||||||||||||||
18 |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice |
02 | 26.53 | 195 | |||||||||||||||
19 |
Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
02 | 26.30 | 192 | |||||||||||||||
20 |
Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 26.24 | 191 | |||||||||||||||
21 |
Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice |
02 | 25.55 | 183 | |||||||||||||||
22 |
Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 25.29 | 180 | |||||||||||||||
23 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 23.82 | 164 | |||||||||||||||
24 |
Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 23.38 | 158 | |||||||||||||||
25 |
Valentýna KlimešováValentýna Klimešová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 21.03 | 132 | |||||||||||||||
26 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 20.87 | 130 | |||||||||||||||
27 |
Kateřina KrejčíKateřina Krejčí
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 18.41 | 103 | |||||||||||||||
28 |
Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 14.93 | 66 | |||||||||||||||
MS |
Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
01 | 27.30 | 204 | |||||||||||||||
MS |
Natálie ĎurecováNatálie Ďurecová
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 20.67 | 128 | |||||||||||||||
MS |
Yveta PráškováYveta Prášková
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 17.42 | 92 | |||||||||||||||
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 27.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ Strakonice |
03 | 42.55 | 245 | |||||||||||||||
2 |
Kosobud MatějKosobud Matěj
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 40.73 | 230 | |||||||||||||||
3 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 39.10 | 217 | |||||||||||||||
4 |
Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 38.32 | 210 | |||||||||||||||
5 |
Jakub MatoušekJakub Matoušek
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 37.80 | 206 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 37.55 | 204 | |||||||||||||||
7 |
Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ Strakonice |
04 | 37.53 | 204 | |||||||||||||||
8 |
David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | 35.12 | 184 | |||||||||||||||
9 |
Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 34.48 | 179 | |||||||||||||||
10 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 34.13 | 176 | |||||||||||||||
11 |
Jan ČernýJan Černý
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 34.10 | 176 | |||||||||||||||
12 |
Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 33.68 | 173 | |||||||||||||||
13 |
Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová Včelnice |
03 | 32.42 | 163 | |||||||||||||||
14 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová Včelnice |
04 | 31.60 | 156 | |||||||||||||||
15 |
Samuel ZelenkaSamuel Zelenka
Atletika Písek, o.s. |
03 | 31.44 | 155 | |||||||||||||||
16 |
Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ Strakonice |
04 | 30.48 | 147 | |||||||||||||||
17 |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 30.44 | 147 | |||||||||||||||
18 |
Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 29.61 | 140 | |||||||||||||||
19 |
Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 29.08 | 136 | |||||||||||||||
20 |
Tomáš KubalaTomáš Kubala
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 28.21 | 129 | |||||||||||||||
21 |
David PiklDavid Pikl
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 28.07 | 128 | |||||||||||||||
22 |
Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec |
03 | 27.01 | 120 | |||||||||||||||
23 |
Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ Strakonice |
04 | 26.12 | 113 | |||||||||||||||
24 |
Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 25.96 | 112 | |||||||||||||||
25 |
Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 25.78 | 110 | |||||||||||||||
26 |
Petr SukPetr Suk
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | 25.15 | 105 | |||||||||||||||
27 |
Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol Milevsko |
03 | 24.63 | 101 | |||||||||||||||
28 |
Kryštof SelnarKryštof Selnar
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 24.28 | 99 | |||||||||||||||
29 |
Šimon ProcházkaŠimon Procházka
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 23.94 | 96 | |||||||||||||||
30 |
Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 23.33 | 92 | |||||||||||||||
31 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | 23.23 | 91 | |||||||||||||||
32 |
Jan SklenářJan Sklenář
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 22.88 | 88 | |||||||||||||||
33 |
Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 22.53 | 85 | |||||||||||||||
34 |
Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová Včelnice |
05 | 22.25 | 83 | |||||||||||||||
35 |
Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 22.22 | 83 | |||||||||||||||
36 |
Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 22.04 | 82 | |||||||||||||||
37 |
Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ Strakonice |
05 | 21.36 | 77 | |||||||||||||||
38 |
Vojtěch HanusVojtěch Hanus
Atletika Písek, o.s. |
03 | 21.04 | 74 | |||||||||||||||
39 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | 20.73 | 72 | |||||||||||||||
40 |
Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, o.s. |
05 | 20.54 | 71 | |||||||||||||||
41 |
David JoštDavid Jošt
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 19.72 | 65 | |||||||||||||||
42 |
Martin PavlovičMartin Pavlovič
TJ ČZ Strakonice |
04 | 19.57 | 63 | |||||||||||||||
43 |
Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová Včelnice |
04 | 19.45 | 63 | |||||||||||||||
44 |
Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, o.s. |
05 | 17.55 | 49 | |||||||||||||||
45 |
Jakub TomsaJakub Tomsa
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 14.65 | 28 | |||||||||||||||
46 |
David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ Strakonice |
05 | 12.10 | 12 | |||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 27.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol Milevsko |
03 | 38.60 | 338 | |||||||||||||||
2 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 34.36 | 287 | |||||||||||||||
3 |
Sabina StejskalováSabina Stejskalová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 33.60 | 278 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 31.87 | 257 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 31.40 | 252 | |||||||||||||||
6 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby Tábor |
05 | 30.04 | 236 | |||||||||||||||
7 |
Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 29.90 | 234 | |||||||||||||||
8 |
Zuzana HolubováZuzana Holubová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 29.28 | 227 | |||||||||||||||
9 |
Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 27.50 | 206 | |||||||||||||||
10 |
Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 27.35 | 204 | |||||||||||||||
11 |
Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 26.54 | 195 | |||||||||||||||
12 |
Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 26.22 | 191 | |||||||||||||||
13 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 26.06 | 189 | |||||||||||||||
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 26.06 | 189 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 24.51 | 171 | |||||||||||||||
16 |
Beáta MrázkováBeáta Mrázková
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | 23.85 | 164 | |||||||||||||||
17 |
Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 22.93 | 153 | |||||||||||||||
18 |
Apolena ŽákováApolena Žáková
Atletika Písek, o.s. |
03 | 22.59 | 150 | |||||||||||||||
19 |
Barbora HesováBarbora Hesová
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 22.28 | 146 | |||||||||||||||
20 |
Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 22.22 | 145 | |||||||||||||||
21 |
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 22.08 | 144 | |||||||||||||||
22 |
Lucie KrálováLucie Králová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 21.94 | 142 | |||||||||||||||
23 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 21.31 | 135 | |||||||||||||||
24 |
Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | 20.99 | 132 | |||||||||||||||
25 |
Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ Strakonice |
03 | 20.15 | 122 | |||||||||||||||
26 |
Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ Strakonice |
03 | 19.63 | 116 | |||||||||||||||
27 |
Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 19.58 | 116 | |||||||||||||||
28 |
Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | 19.33 | 113 | |||||||||||||||
29 |
Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, o.s. |
04 | 19.30 | 113 | |||||||||||||||
30 |
Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 18.97 | 109 | |||||||||||||||
31 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 18.61 | 105 | |||||||||||||||
32 |
Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
05 | 18.16 | 100 | |||||||||||||||
33 |
Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ Strakonice |
03 | 18.08 | 99 | |||||||||||||||
Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
05 | 18.08 | 99 | ||||||||||||||||
35 |
Anna HyánkováAnna Hyánková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 17.84 | 97 | |||||||||||||||
36 |
Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 17.77 | 96 | |||||||||||||||
37 |
Sabina KubíčkováSabina Kubíčková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 17.65 | 95 | |||||||||||||||
38 |
Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ Strakonice |
05 | 17.58 | 94 | |||||||||||||||
39 |
Alžběta HruškováAlžběta Hrušková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 17.38 | 92 | |||||||||||||||
40 |
Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | 17.34 | 91 | |||||||||||||||
41 |
Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice |
05 | 16.35 | 81 | |||||||||||||||
42 |
Melanie StindlMelanie Stindl
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 16.08 | 78 | |||||||||||||||
43 |
Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 15.70 | 74 | |||||||||||||||
44 |
Barbora BěhálkováBarbora Běhálková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 14.88 | 65 | |||||||||||||||
45 |
Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ Strakonice |
04 | 14.70 | 63 | |||||||||||||||
46 |
Kristýna ČechováKristýna Čechová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 14.38 | 60 | |||||||||||||||
47 |
Marie KulíkováMarie Kulíková
Atletika Písek, o.s. |
04 | 13.47 | 51 | |||||||||||||||
48 |
Barbora PeškováBarbora Pešková
TJ ČZ Strakonice |
03 | 13.36 | 49 | |||||||||||||||
49 |
Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ Strakonice |
04 | 12.71 | 43 | |||||||||||||||
50 |
Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 12.44 | 40 | |||||||||||||||
51 |
Rozálie JunkováRozálie Junková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 12.31 | 39 | |||||||||||||||
52 |
Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ Vodní stavby Tábor |
05 | 11.39 | 30 | |||||||||||||||
53 |
Nela KübelbeckováNela Kübelbecková
TJ ČZ Strakonice |
05 | 09.77 | 14 | |||||||||||||||
Natálie KočvarováNatálie Kočvarová
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 56 závodníků |