Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství České republiky družstev starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (4. 10. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.10.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.13
2 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.55
3 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.62
4 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.75
5 Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK OlomoucAK Olomouc 07.78
6 Pavel KoubaPavel Kouba 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.89
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.10.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.47
2 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 07.57
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.63
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.70
5 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.71
6 Viktor BuňatViktor Buňat 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.83
7 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.98
8 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.10.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 07.52
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53
3 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.55
4 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.72
5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.99
6 Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.15
Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 4.10.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.15 11.00
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.25 9.00
3 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 07.46 8.00
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52 7.00
5 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.53 6.00
6 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 07.56 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.10.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.55 4.00
2 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.66 3.00
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67 2.00
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.71 1.00
5 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.79
6 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.81
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.10.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.97
2 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.36
3 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.39
4 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 08.40
5 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.48
6 Monika DavidováMonika Davidová 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.73
7 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.10.2014) Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.05
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
3 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 08.47
4 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.61
5 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.68
6 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.77
7 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.30
8 Eliška ŠvédováEliška Švédová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.83
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.10.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.96
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.06
3 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.29
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31
5 Petra ŠímováPetra Šímová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.59
6 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.68
7 Bára FricováBára Fricová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.31
8 Tereza StaňkováTereza Staňková 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.52
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 4.10.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.68 11.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.89 9.00
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.93 8.00
4 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.12 7.00
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.23 6.00
6 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.31 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.10.2014) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 08.23 4.00
2 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.36 3.00
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37 2.00
4 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 08.45 1.00
5 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.46
6 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.48
Celkem 6 závodníků