výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru družstev přípravky žáků a žákyň, skupina B

Hradec Králové (18. 9. 2014)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09.50 203
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.51 201
3 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.85 143
4 Martin ProšvicMartin Prošvic 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09.86 142
5 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09.89 137
6 Marek Dítě Marek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.97 125
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BursíkMichal Bursík 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.29 81
2 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.44 64
3 Tomáš HloušekTomáš Hloušek 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.54 53
4 Jaroslav MilýJaroslav Milý 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.64 44
5 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.67 41
6 Vojtěch KavříkVojtěch Kavřík 03 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 11.30 3
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.86 142
2 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.31 79
3 Vojtěch SuchomelVojtěch Suchomel 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.87 25
4 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 11.09 11
5 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.18 7
6 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc 08 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 14.10 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.50 203
2 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.09 108
3 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 10.40 68
4 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.61 46
5 Richard Kutík Richard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.91 22
6 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.96 19
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.41 67
2 Michal DoubekMichal Doubek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.42 66
3 Andrej TkáčAndrej Tkáč 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.88 24
4 Lukáš LorencLukáš Lorenc 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.95 19
Jakub VinklářJakub Vinklář 05 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 10.95 19
6 Filip ShánělFilip Sháněl 05 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 11.43 0
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KastlováNikola Kastlová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.64 413
2 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.96 344
3 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.99 338
4 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.07 322
5 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.31 276
6 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.41 258
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.57 428
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.98 340
3 Anna JunkováAnna Junková 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.01 334
4 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.03 330
5 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.28 281
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.16 304
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.18 300
3 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.34 270
4 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.52 238
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.57 229
6 Aneta HřebíčkováAneta Hřebíčková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.84 185
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.13 310
2 Kateřina Hrubá Kateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.24 289
3 Lucie MerhautováLucie Merhautová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.40 259
4 Petra VaníkováPetra Vaníková 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.66 214
5 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.89 178
6 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.90 176
7 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 10.99 163
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.47 247
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.64 218
3 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.82 188
4 Natálie VinterováNatálie Vinterová 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 11.09 148
5 Nikola LingrováNikola Lingrová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.12 144
6 Monika WittováMonika Wittová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 11.84 60
MS Radka RollováRadka Rollová 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.02 158
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta Schánělová Markéta Schánělová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.32 274
2 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 10.71 206
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.83 187
4 Bára MuchováBára Muchová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.84 185
5 Barbora RothanzlováBarbora Rothanzlová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 12.25 27
6 Barbora PřívazníkováBarbora Přívazníková 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 12.28 25
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol TyahurováNikol Tyahurová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.92 173
2 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 11.42 105
3 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.56 89
4 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 12.03 43
5 Rozálie Horská Rozálie Horská 06 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.05 41
6 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 12.33 22
7 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 12.72 4
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh A (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:02.47 473
2 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:04.21 448
3 Martin ProšvicMartin Prošvic 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:12.23 344
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.86 300
5 Andrej TkáčAndrej Tkáč 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.13 286
6 Jaroslav MilýJaroslav Milý 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:18.15 275
7 Tomáš HloušekTomáš Hloušek 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:18.90 266
8 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 2:19.28 262
9 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.80 246
10 Jakub VinklářJakub Vinklář 05 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 2:21.27 241
11 Lukáš LorencLukáš Lorenc 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:30.20 157
12 Michal DoubekMichal Doubek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.19 140
13 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:34.41 123
14 Vojtěch KavříkVojtěch Kavřík 03 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 2:43.72 62
15 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.30 48
16 Filip ShánělFilip Sháněl 05 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 2:47.86 41
17 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc 08 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 2:49.61 33
Celkem 17 závodníků
Běh B (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:03.34 461
2 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:05.41 432
3 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:07.90 399
4 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:14.54 316
5 Marek Dítě Marek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.01 299
6 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:16.68 291
7 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:18.64 269
8 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:22.08 233
9 Vojtěch SuchomelVojtěch Suchomel 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:27.87 177
10 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:29.47 163
11 Richard Kutík Richard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:30.11 158
12 Michal BursíkMichal Bursík 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:30.49 154
13 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:33.34 131
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh A (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:09.60 377
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.77 374
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:10.00 371
4 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:10.19 369
5 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:11.34 355
6 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.27 331
7 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.94 311
8 Lucie MerhautováLucie Merhautová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:16.73 291
9 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:17.20 285
10 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:17.63 280
11 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.58 259
12 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.72 237
13 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:23.44 219
14 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:25.19 202
15 Petra VaníkováPetra Vaníková 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:27.45 181
16 Nikol TyahurováNikol Tyahurová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:27.96 176
17 Nikola LingrováNikola Lingrová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:28.18 174
18 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:29.06 167
19 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:32.52 138
20 Rozálie Horská Rozálie Horská 06 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:38.97 91
MS Radka RollováRadka Rollová 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:23.42 219
Celkem 21 závodníků
Běh B (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:08.22 394
2 Anna JunkováAnna Junková 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:15.05 310
3 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:17.52 282
4 Nikola KastlováNikola Kastlová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:17.62 281
5 Markéta Schánělová Markéta Schánělová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:19.19 263
6 Kateřina Hrubá Kateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:20.99 244
7 Bára MuchováBára Muchová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:27.31 182
8 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:28.26 174
9 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:28.53 171
10 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:28.57 171
11 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:28.79 169
12 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:28.83 169
13 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:31.99 142
14 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:38.73 92
15 Monika WittováMonika Wittová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:40.27 82
16 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:40.98 78
17 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:41.19 77
18 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:44.56 57
19 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:44.80 56
20 Barbora RothanzlováBarbora Rothanzlová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:48.55 38
21 Aneta HřebíčkováAneta Hřebíčková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:49.14 35
22 Natálie VinterováNatálie Vinterová 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:54.03 17
23 Barbora PřívazníkováBarbora Přívazníková 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:56.55 10
MS Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:48.09 40
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši A (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 4.06 215
2 Martin ProšvicMartin Prošvic
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.90 190
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.67 155
4 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.58 142
5 Jaroslav MilýJaroslav Milý
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 3.51 132
6 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.25 96
7 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B"
05 3.21 91
8 Tomáš HloušekTomáš Hloušek
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 3.17 86
9 Lukáš LorencLukáš Lorenc
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.09 76
10 Jakub VinklářJakub Vinklář
SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B"
05 3.03 69
Vojtěch KavříkVojtěch Kavřík
SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B"
03 3.03 69
12 Michal DoubekMichal Doubek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2.99 65
13 Filip ShánělFilip Sháněl
SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B"
05 2.77 41
14 Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2.76 40
15 Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2.75 39
16 Andrej TkáčAndrej Tkáč
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2.61 25
17 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc
SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B"
08 2.18 0
Celkem 17 závodníků
Atletická přípravka-hoši B (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.85 182
2 David JarošDavid Jaroš
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 3.70 159
Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 3.70 159
4 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.66 153
5 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 3.55 137
Michal BursíkMichal Bursík
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 3.55 137
7 Marek Dítě Marek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.50 130
8 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 3.30 103
Vojtěch SuchomelVojtěch Suchomel
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 3.30 103
10 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.10 78
11 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 3.05 72
12 Richard Kutík Richard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.90 54
Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.90 54
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky A (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.83 270
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.80 263
3 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.45 190
4 Petra VaníkováPetra Vaníková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.41 182
5 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.40 180
Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.40 180
Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.40 180
Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.40 180
9 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.39 178
10 Eliška RůžičkováEliška Růžičková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 3.33 167
11 Lucie MerhautováLucie Merhautová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.32 165
12 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.30 161
13 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 3.20 142
Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.20 142
15 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.10 124
16 Nikola LingrováNikola Lingrová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.01 109
17 Nikol TyahurováNikol Tyahurová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.00 107
Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 3.00 107
19 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 2.90 91
20 Rozálie Horská Rozálie Horská
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
06 2.64 52
MS Radka RollováRadka Rollová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 2.75 67
Celkem 21 závodníků
Atletická přípravka-dívky B (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.80 263
2 Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.50 200
3 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 3.44 188
4 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 3.35 170
5 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
04 3.22 146
6 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 3.21 144
7 Nikola KastlováNikola Kastlová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 3.20 142
Markéta Schánělová Markéta Schánělová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 3.20 142
9 Kateřina Hrubá Kateřina Hrubá
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.13 130
10 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.12 128
11 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 3.10 124
Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.10 124
13 Barbora PaikertováBarbora Paikertová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 3.00 107
Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 3.00 107
15 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 2.90 91
16 Monika WittováMonika Wittová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 2.80 75
17 Natálie VinterováNatálie Vinterová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
04 2.75 67
18 Barbora PřívazníkováBarbora Přívazníková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
04 2.55 40
19 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 2.50 34
Aneta HřebíčkováAneta Hřebíčková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 2.50 34
21 Barbora RothanzlováBarbora Rothanzlová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 2.45 28
22 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 2.40 22
23 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 2.35 17
MS Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
08 2.20 4
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši A (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ProšvicMartin Prošvic
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 43.82 256
2 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 43.24 251
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 33.27 169
4 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 30.66 149
5 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B"
05 28.88 134
6 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 27.28 122
7 Michal DoubekMichal Doubek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 25.78 110
8 Andrej TkáčAndrej Tkáč
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 24.90 104
9 Jaroslav MilýJaroslav Milý
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 24.50 100
10 Jakub VinklářJakub Vinklář
SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B"
05 23.47 93
11 Filip ShánělFilip Sháněl
SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B"
05 21.45 77
12 Lukáš LorencLukáš Lorenc
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 21.44 77
13 Tomáš HloušekTomáš Hloušek
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 21.00 74
14 Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 19.75 65
15 Vojtěch KavříkVojtěch Kavřík
SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B"
03 14.93 30
16 Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 14.05 24
17 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc
SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B"
08 10.43 2
Celkem 17 závodníků
Atletická přípravka-hoši B (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JarošDavid Jaroš
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 41.83 239
2 Vojtěch SuchomelVojtěch Suchomel
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 40.36 227
3 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 40.00 224
4 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 35.30 186
5 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 33.26 169
6 Marek Dítě Marek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 29.70 141
7 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 26.71 118
8 Richard Kutík Richard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 26.70 117
9 Michal BursíkMichal Bursík
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 25.18 106
10 Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 24.31 99
11 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 22.39 84
12 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 21.59 78
13 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 21.34 77
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky A (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 37.40 324
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 37.18 321
3 Petra VaníkováPetra Vaníková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 28.65 219
4 Lucie MerhautováLucie Merhautová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 27.62 207
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 25.96 188
6 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 25.50 183
7 Eliška RůžičkováEliška Růžičková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 25.47 182
8 Nikola LingrováNikola Lingrová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 25.30 180
Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 25.30 180
10 Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 22.94 154
11 Rozálie Horská Rozálie Horská
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
06 22.25 146
12 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 20.80 129
13 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 19.57 116
14 Nikol TyahurováNikol Tyahurová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 19.23 112
15 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 18.39 103
16 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 17.77 96
17 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 17.61 94
18 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 17.32 91
19 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
04 16.90 87
20 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 16.80 86
MS Radka RollováRadka Rollová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 24.60 172
Celkem 21 závodníků
Atletická přípravka-dívky B (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 30.20 238
2 Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 27.60 207
3 Kateřina Hrubá Kateřina Hrubá
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 26.25 191
4 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
04 24.79 175
5 Nikola KastlováNikola Kastlová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 24.29 169
6 Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 23.90 164
7 Barbora PaikertováBarbora Paikertová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 21.91 142
8 Markéta Schánělová Markéta Schánělová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 21.75 140
9 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 21.69 139
10 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 21.31 135
11 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 20.58 127
12 Aneta HřebíčkováAneta Hřebíčková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 19.58 116
13 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 19.34 113
14 Natálie VinterováNatálie Vinterová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
04 18.37 103
15 Barbora RothanzlováBarbora Rothanzlová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 16.92 87
16 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 15.74 74
17 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 15.52 72
18 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
03 14.43 60
19 Monika WittováMonika Wittová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 14.30 59
20 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 12.85 44
21 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 12.70 43
22 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 10.41 20
23 Barbora PřívazníkováBarbora Přívazníková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
04 09.40 11
Celkem 23 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 1117
2 Martin ProšvicMartin Prošvic 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0932
3 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0924
4 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0909
5 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0892
6 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0874
7 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0827
8 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0744
9 Marek Dítě Marek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0695
10 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0686
11 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 0555
12 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0553
13 Jaroslav MilýJaroslav Milý 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0551
14 Vojtěch SuchomelVojtěch Suchomel 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0532
15 Tomáš HloušekTomáš Hloušek 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0479
16 Michal BursíkMichal Bursík 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0478
17 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0477
18 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0476
19 Andrej TkáčAndrej Tkáč 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0439
20 Jakub VinklářJakub Vinklář 05 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 0422
21 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0418
22 Michal DoubekMichal Doubek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0381
23 Richard Kutík Richard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0351
24 Lukáš LorencLukáš Lorenc 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0329
25 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0324
26 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0291
27 Vojtěch KavříkVojtěch Kavřík 03 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 0164
28 Filip ShánělFilip Sháněl 05 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 0159
29 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0130
30 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc 08 SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 0035
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Ptáček J. 1117 (09.50/203-4.06/215-43.24/251-2:04.21/448)
Prošvic M. 932 (09.86/142-3.90/190-43.82/256-2:12.23/344)
Kořének J. 924 (09.86/142-40.00/224-3.70/159-2:07.90/399)
Jaroš D. 909 (10.31/79-41.83/239-3.70/159-2:05.41/432)
Hladík V. 892 (09.51/201-21.34/77-3.66/153-2:03.34/461)
Urbánek M. 874 (09.89/137-3.58/142-27.28/122-2:02.47/473)
Štefko Š. 827 (09.50/203-3.67/155-33.27/169-2:15.86/300)
Špicar D. 744 (09.85/143-35.30/186-3.85/182-2:22.08/233)
Dítě . 695 (09.97/125-29.70/141-3.50/130-2:16.01/299)
Zahrádka V. 686 (10.44/64-33.26/169-3.55/137-2:14.54/316)
Bezrouk M. 555 (10.40/68-3.21/91-28.88/134-2:19.28/262)
Čermák M. 553 (10.67/41-26.71/118-3.30/103-2:16.68/291)
Milý J. 551 (10.64/44-3.51/132-24.50/100-2:18.15/275)
Suchomel V. 532 (10.87/25-40.36/227-3.30/103-2:27.87/177)
Hloušek T. 479 (10.54/53-3.17/86-21.00/74-2:18.90/266)
Bursík M. 478 (10.29/81-25.18/106-3.55/137-2:30.49/154)
Potoček V. 477 (10.61/46-22.39/84-3.10/78-2:18.64/269)
Kobylka M. 476 (10.09/108-3.25/96-30.66/149-2:34.41/123)
Tkáč A. 439 (10.88/24-2.61/25-24.90/104-2:17.13/286)
Vinklář J. 422 (10.95/19-3.03/69-23.47/93-2:21.27/241)
Šrytr D. 418 (10.41/67-2.76/40-19.75/65-2:20.80/246)
Doubek M. 381 (10.42/66-2.99/65-25.78/110-2:32.19/140)
Kutík . 351 (10.91/22-26.70/117-2.90/54-2:30.11/158)
Lorenc L. 329 (10.95/19-3.09/76-21.44/77-2:30.20/157)
Tuček J. 324 (11.09/11-21.59/78-3.05/72-2:29.47/163)
Čech O. 291 (11.18/7-24.31/99-2.90/54-2:33.34/131)
Kavřík V. 164 (11.30/3-3.03/69-14.93/30-2:43.72/62)
Sháněl F. 159 (11.43/0-2.77/41-21.45/77-2:47.86/41)
Trampota M. 130 (10.96/19-2.75/39-14.05/24-2:46.30/48)
Lorenc Š. 35 (14.10/0-2.18/0-10.43/2-2:49.61/33)
Celkem 30 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 3474.0
2 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2875.0
3 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2365.0
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2160.0
5 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1814.0
6 TYNOB TYNOB SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 1300.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 600 m, dálka, dálka, kriket, kriket, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Hlavní body ve 4.kole:
TYNOR 6
DCOST 5
HKRAB 4
HKRAL 3
JAROM 2
TYNOB 1
Celkem 6 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13260.0
2 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12505.0
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 9815.0
4 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7458.0
5 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 6047.0
6 TYNOB TYNOB SK Týniště n/Orl. "B"SK Týniště n/Orl. "B" 3745.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 600 m, dálka, dálka, kriket, kriket, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Hlavní body po 4.kolech:
HKRAL 21
TYNOR 21
DCOST 17
JAROM 10
HKRAB 9
TYNOB 5
Celkem 6 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1255
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1201
3 Anna JunkováAnna Junková 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1145
4 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1067
5 Nikola KastlováNikola Kastlová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 1005
6 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0970
7 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0949
8 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0947
9 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0938
10 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0923
11 Lucie MerhautováLucie Merhautová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0922
12 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0915
13 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0906
14 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0860
15 Kateřina Hrubá Kateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0854
16 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0839
17 Markéta Schánělová Markéta Schánělová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0819
18 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0812
19 Petra VaníkováPetra Vaníková 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0796
20 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0776
21 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0754
22 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0739
23 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0727
24 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0713
25 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0700
26 Bára MuchováBára Muchová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0655
27 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0626
28 Nikola LingrováNikola Lingrová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0607
29 Nikol TyahurováNikol Tyahurová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0568
30 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0559
31 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0506
32 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0498
33 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 04 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0409
34 Aneta HřebíčkováAneta Hřebíčková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0370
35 Natálie VinterováNatálie Vinterová 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0335
36 Rozálie Horská Rozálie Horská 06 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0330
37 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0286
38 Monika WittováMonika Wittová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0276
39 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0234
40 Barbora RothanzlováBarbora Rothanzlová 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0180
41 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0168
42 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0142
43 Barbora PřívazníkováBarbora Přívazníková 04 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0086
MS Radka RollováRadka Rollová 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0616
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Prouzová T. 1255 (10.18/300-3.80/263-37.18/321-2:10.00/371)
Havlíčková A. 1201 (09.57/428-3.83/270-20.80/129-2:09.77/374)
Junková A. 1145 (10.01/334-30.20/238-3.80/263-2:15.05/310)
Bašková Z. 1067 (10.16/304-3.40/180-37.40/324-2:19.58/259)
Kastlová N. 1005 (09.64/413-24.29/169-3.20/142-2:17.62/281)
Marková B. 970 (10.07/322-3.45/190-18.39/103-2:11.34/355)
Tobišková K. 949 (10.52/238-3.40/180-22.94/154-2:09.60/377)
Mertlíková E. 947 (10.57/229-3.30/161-25.96/188-2:10.19/369)
Šarounová M. 938 (09.98/340-3.39/178-25.50/183-2:21.72/237)
Malinová B. 923 (10.34/270-3.20/142-25.30/180-2:13.27/331)
Merhautová L. 922 (10.40/259-3.32/165-27.62/207-2:16.73/291)
Filipová B. 915 (09.99/338-3.40/180-16.80/86-2:14.94/311)
Barcalová E. 906 (10.03/330-27.60/207-3.50/200-2:28.83/169)
Metelková M. 860 (10.83/187-21.31/135-3.21/144-2:08.22/394)
Hrubá . 854 (10.24/289-26.25/191-3.13/130-2:20.99/244)
Voborníková M. 839 (10.41/258-3.40/180-19.57/116-2:17.20/285)
Schánělová . 819 (10.32/274-21.75/140-3.20/142-2:19.19/263)
Paikertová B. 812 (10.28/281-21.91/142-3.00/107-2:17.52/282)
Vaníková P. 796 (10.66/214-3.41/182-28.65/219-2:27.45/181)
Křováková M. 776 (10.31/276-3.10/124-17.77/96-2:17.63/280)
Andrejsová A. 754 (09.96/344-19.34/113-3.12/128-2:28.79/169)
Růžičková E. 739 (10.82/188-3.33/167-25.47/182-2:25.19/202)
Pražáková D. 727 (10.47/247-21.69/139-3.35/170-2:28.53/171)
Vaňková M. 713 (10.64/218-24.79/175-3.22/146-2:28.26/174)
Kadlecová A. 700 (10.13/310-14.43/60-3.44/188-2:31.99/142)
Muchová B. 655 (10.84/185-23.90/164-3.10/124-2:27.31/182)
Hejzlarová A. 626 (10.71/206-3.00/107-17.61/94-2:23.44/219)
Rollová R. 616 (11.02/158-2.75/67-24.60/172-2:23.42/219)
Lingrová N. 607 (11.12/144-3.01/109-25.30/180-2:28.18/174)
Tyahurová N. 568 (10.92/173-3.00/107-19.23/112-2:27.96/176)
Jakubská B. 559 (10.99/163-3.20/142-16.90/87-2:29.06/167)
Vašáková M. 506 (10.89/178-20.58/127-3.10/124-2:41.19/77)
Prouzová N. 498 (10.90/176-12.85/44-3.00/107-2:28.57/171)
Minaříková E. 409 (11.56/89-2.90/91-17.32/91-2:32.52/138)
Hřebíčková A. 370 (10.84/185-19.58/116-2.50/34-2:49.14/35)
Vinterová N. 335 (11.09/148-18.37/103-2.75/67-2:54.03/17)
Horská . 330 (12.05/41-2.64/52-22.25/146-2:38.97/91)
Picková A. 286 (11.42/105-15.52/72-2.35/17-2:38.73/92)
Wittová M. 276 (11.84/60-14.30/59-2.80/75-2:40.27/82)
Pospíšilová T. 234 (12.03/43-12.70/43-2.90/91-2:44.56/57)
Rothanzlová B. 180 (12.25/27-16.92/87-2.45/28-2:48.55/38)
Hořejší D. 168 (12.72/4-15.74/74-2.50/34-2:44.80/56)
Havlíčková T. 142 (12.33/22-10.41/20-2.40/22-2:40.98/78)
Přívazníková B. 86 (12.28/25-09.40/11-2.55/40-2:56.55/10)
Perun K. 44 (2.20/4-2:48.09/40)
Celkem 44 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4218.0
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4032.0
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 3659.0
4 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 3183.0
5 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 3064.0
6 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 1594.0
7 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 600 m, dálka, dálka, kriket, kriket, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Hlavní body ve 4.kole:
JAROM 6
HKRAL 5
DCOST 4
HKRAB 3
TYNOR 2
JAROB 1
HKRAC startoval mimo soutěž.
Celkem 7 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 16162.0
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16090.0
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 14527.0
4 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12018.0
5 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 11803.0
6 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 5899.0
7 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 600 m, dálka, dálka, kriket, kriket, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Hlavní body po 4.kolech:
JAROM 23
HKRAL 21
DCOST 16
TYNOR 10
HKRAB 10
JAROB 3
Celkem 7 závodníků