Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo družstev mladšího žačtva, Krajský přebor jednotlivců

Prostějov (16. 9. 2014)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 16.9.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ChrenDaniel Chren 01 AC Prostějov AC Prostějov 08.19 11.00
2 Dominik MátlDominik Mátl 01 AC Prostějov AC Prostějov 08.71 9.00
3 Radim PlškoRadim Plško 01 SK Přerov SK Přerov 09.04 8.00
4 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.10 7.00
5 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.13 6.00
6 Dominik ŠtvrteckýDominik Štvrtecký 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.27 4.00
7 Samuel DudaSamuel Duda 02 AK Olomouc AK Olomouc 09.51
8 Jakub VotavaJakub Votava 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.72
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 16.9.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠebestaDavid Šebesta 02 TJ Uničov TJ Uničov 09.30 3.00
2 Michal VybíralMichal Vybíral 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 09.43 2.00
3 Miroslav BukovanMiroslav Bukovan 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.49 1.00
4 Patrik NovákPatrik Novák 01 AK Olomouc AK Olomouc 10.00
5 Tomáš DostálekTomáš Dostálek 02 AC Prostějov AC Prostějov 10.14
6 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 01 SK Přerov SK Přerov 10.20
7 Jakub KolářJakub Kolář 02 AK Olomouc AK Olomouc 10.25
8 Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý 01 AC Prostějov AC Prostějov 10.87
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 16.9.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.18 5.00
2 Vojtěch MatyášVojtěch Matyáš 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.73
3 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK Olomouc AK Olomouc 09.86
4 Miroslav MidlochMiroslav Midloch 03 AC Prostějov AC Prostějov 09.98
5 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.26
6 Tomáš KristTomáš Krist 02 SK Hranice SK Hranice 10.51
7 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk AK Šternberk 10.63
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 16.9.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK Olomouc AK Olomouc 08.80 9.00
2 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK Přerov SK Přerov 09.10 8.00
3 Leona VoráčováLeona Voráčová 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.12 6.50
4 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.31 4.00
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.47 2.00
6 Anna JenčkeAnna Jenčke 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.57
Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ Uničov TJ Uničov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 16.9.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 01 AK Šternberk AK Šternberk 09.42 3.00
2 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková 02 AC Prostějov AC Prostějov 09.48 1.00
3 Simona ŠvecováSimona Švecová 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.53
4 Karolína ZmrzláKarolína Zmrzlá 02 AK Olomouc AK Olomouc 09.91
5 Anita MarákováAnita Maráková 02 AC Prostějov AC Prostějov 09.95
6 Karolína JankůKarolína Janků 01 AK Olomouc AK Olomouc 10.33
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 16.9.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC Prostějov AC Prostějov 08.53 11.00
2 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 AC Prostějov AC Prostějov 09.12 6.50
3 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.18 5.00
4 Marie MackováMarie Macková 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.67
5 Tereza KostruchováTereza Kostruchová 02 SK Hranice SK Hranice 09.85
6 Dominika HrbkováDominika Hrbková 02 SK Přerov SK Přerov 10.20
MB Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ Uničov TJ Uničov
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 16.9.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KozákováNela Kozáková 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 09.56
2 Karolína HerníkováKarolína Herníková 02 AC Prostějov AC Prostějov 09.61
3 Natálie DirováNatálie Dirová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.64
4 Petra MichnováPetra Michnová 02 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 10.18
5 Viktorie NemerádováViktorie Nemerádová 01 AK Olomouc AK Olomouc 10.32
6 Julie ReissausováJulie Reissausová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.04
Diana JanáčkováDiana Janáčková 02 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 16.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim PlškoRadim Plško 01 SK Přerov SK Přerov 21.55 11.00
2 Dominik ŠtvrteckýDominik Štvrtecký 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 22.17 8.00
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK Přerov SK Přerov 22.53 6.00
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk AK Šternberk 24.09 2.00
5 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk AK Šternberk 26.66 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 16.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip StachFilip Stach 01 AK Olomouc AK Olomouc 21.73 9.00
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk AK Šternberk 22.48 7.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 22.86 4.00
4 Tomáš KristTomáš Krist 02 SK Hranice SK Hranice 27.02
MB Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK Přerov SK Přerov 22.25
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 16.9.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SmékalJakub Smékal 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 22.77 5.00
2 David ŠebestaDavid Šebesta 02 TJ Uničov TJ Uničov 23.13 3.00
David LekešDavid Lekeš 01 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Jan ProkopJan Prokop 01 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 16.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK Šternberk AK Šternberk 22.48 9.00
2 Leona VoráčováLeona Voráčová 01 AC Prostějov AC Prostějov 22.52 8.00
3 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK Přerov SK Přerov 22.57 7.00
Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ Uničov TJ Uničov DNP
Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 16.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 01 AK Šternberk AK Šternberk 23.34 5.00
2 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC Prostějov AC Prostějov 23.54 4.00
3 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK Šternberk AK Šternberk 24.31 1.00
4 Eliška VeseláEliška Veselá 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 24.32
MB Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK Šternberk AK Šternberk 22.49
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 16.9.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 23.60 3.00
2 Nikol TomanováNikol Tomanová 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 23.64 2.00
3 Kateřina MackováKateřina Macková 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 25.08
4 Anežka KarlíkováAnežka Karlíková 01 AK Šternberk AK Šternberk 26.82
Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC Prostějov AC Prostějov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 16.9.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK Šternberk AK Šternberk 22.33 11.00
2 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 23.26 6.00
3 Karolina MikulkováKarolina Mikulková 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 28.24
MB Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ Uničov TJ Uničov 25.51
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František RezekFrantišek Rezek 01 SK Přerov SK Přerov 45.91 9.00
2 Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk AK Šternberk 46.44 8.00
3 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 AK Olomouc AK Olomouc 47.27 7.00
4 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk AK Šternberk 47.40 6.00
5 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk AK Šternberk 55.05 3.00
6 Martin KadalaMartin Kadala 01 SK Přerov SK Přerov 55.98 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK Olomouc AK Olomouc 43.34 11.00
2 Jakub SmékalJakub Smékal 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 49.97 5.00
3 Tobiáš HandlTobiáš Handl 02 AK Šternberk AK Šternberk 52.63 4.00
4 Stanislav HýbnerStanislav Hýbner 01 TJ Uničov TJ Uničov 58.23 1.00
David ŠebestaDavid Šebesta 02 TJ Uničov TJ Uničov DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK Šternberk AK Šternberk 48.46 11.00
2 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková 02 SK Přerov SK Přerov 51.88 9.00
3 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK Šternberk AK Šternberk 52.18 6.00
4 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 SK Přerov SK Přerov 52.60 4.00
5 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 52.98 3.00
Nikol KobzováNikol Kobzová 01 TJ Uničov TJ Uničov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK Olomouc AK Olomouc 52.10 8.00
2 Tereza DusováTereza Dusová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 52.12 7.00
3 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC Prostějov AC Prostějov 52.59 5.00
4 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 53.82 2.00
5 Petra MichnováPetra Michnová 02 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 55.98
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK Olomouc AK Olomouc 55.43 1.00
MB Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ Uničov TJ Uničov 51.57
MB Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk AK Šternberk 51.77
MB Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK Šternberk AK Šternberk 53.49
MB Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ Uničov TJ Uničov 55.84
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk AK Šternberk 2:34.65 11.00
2 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 AC Prostějov AC Prostějov 2:37.93 9.00
3 Samuel DudaSamuel Duda 02 AK Olomouc AK Olomouc 2:38.43 8.00
4 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 AK Olomouc AK Olomouc 2:42.68 7.00
5 Tobiáš HandlTobiáš Handl 02 AK Šternberk AK Šternberk 2:50.40 6.00
6 Matěj GrulichMatěj Grulich 01 AC Prostějov AC Prostějov 2:58.03 5.00
7 Adam StančíkAdam Stančík 02 SK Přerov SK Přerov 3:00.88 4.00
8 Stanislav HýbnerStanislav Hýbner 01 TJ Uničov TJ Uničov 3:00.93 3.00
9 Michal ZávodnýMichal Závodný 01 AC Prostějov AC Prostějov 3:14.29 2.00
MB Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ Uničov TJ Uničov 3:00.45
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová 01 AK Olomouc AK Olomouc 2:45.57 11.00
2 Lucie KörnerováLucie Körnerová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:47.66 9.00
3 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK Šternberk AK Šternberk 2:48.71 8.00
4 Eliška VeseláEliška Veselá 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2:49.01 7.00
5 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:49.94 6.00
6 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 SK Přerov SK Přerov 2:51.89 5.00
7 Anna MaxováAnna Maxová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:52.86 4.00
8 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 02 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2:52.96 3.00
9 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK Olomouc AK Olomouc 2:56.59 2.00
10 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 SK Přerov SK Přerov 3:04.68 1.00
MB Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ Uničov TJ Uničov 2:44.27
MB Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK Šternberk AK Šternberk 2:54.98
MB Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk AK Šternberk 2:59.50
Nikol KobzováNikol Kobzová 01 TJ Uničov TJ Uničov DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk AK Šternberk 5:32.54 11.00
2 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk AK Šternberk 5:34.52 9.00
3 Kryštof SmitalKryštof Smital 02 AK Olomouc AK Olomouc 5:53.82 8.00
4 Vít UlehlaVít Ulehla 01 SK Přerov SK Přerov 5:57.03 7.00
5 Filip ŠubrtFilip Šubrt 02 AC Prostějov AC Prostějov 6:12.50 6.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 16.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.72 11.00
2 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 AK Olomouc AK Olomouc 10.51 9.00
3 Dominik MátlDominik Mátl 01 AC Prostějov AC Prostějov 10.77 8.00
4 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK Přerov SK Přerov 11.36 7.00
5 František RezekFrantišek Rezek 01 SK Přerov SK Přerov 12.39 5.00
6 David LekešDavid Lekeš 01 AK Olomouc AK Olomouc 13.02 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 16.9.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.79 6.00
2 Matěj GrulichMatěj Grulich 01 AC Prostějov AC Prostějov 12.46 4.00
3 Vít UlehlaVít Ulehla 01 SK Přerov SK Přerov 13.21 2.00
4 Michal ZávodnýMichal Závodný 01 AC Prostějov AC Prostějov 13.26 1.00
5 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 AC Prostějov AC Prostějov 13.41
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 16.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC Prostějov AC Prostějov 10.80 11.00
2 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.65 8.00
3 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK Přerov SK Přerov 11.74 7.00
4 Natálie VařekováNatálie Vařeková 01 AC Prostějov AC Prostějov 11.86 6.00
5 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.93 5.00
6 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 12.69 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 16.9.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina MaršálkováSabina Maršálková 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.46 9.00
2 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 SK Přerov SK Přerov 12.90 3.00
3 Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 13.03 2.00
4 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk AK Šternberk 13.50 1.00
5 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 15.86
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A"Dohnal, Grulich, Mátl, Chren "A"Dohnal, Grulich, Mátl, Chren AC Prostějov AC Prostějov 33.11 11.00
2 "A" Grégr, Grégr, Charvát, Doležel "A" Grégr, Grégr, Charvát, Doležel AK Šternberk AK Šternberk 34.18 9.00
3 "A" Prokop, Novák, Peřina, Stach "A" Prokop, Novák, Peřina, Stach AK Olomouc AK Olomouc 34.44 8.00
4 "A"Hauk, Staněk, Březina, Štvrtecký "A"Hauk, Staněk, Březina, Štvrtecký TJ Šumperk TJ Šumperk 35.75 7.00
5 "A" Navrátil, Stančík, Kadala, Ulehla "A" Navrátil, Stančík, Kadala, Ulehla SK Přerov SK Přerov 36.81 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "C"Horák, Kapounek, Valdez, Vaverka "C"Horák, Kapounek, Valdez, Vaverka AC Prostějov AC Prostějov 37.06 5.00
2 "B" Handl, Schuster, Tvrdý, Votava "B" Handl, Schuster, Tvrdý, Votava AC Prostějov AC Prostějov 37.29 4.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A"Brančíková, Jurčíková, Vysloužilová, Švecová "A"Brančíková, Jurčíková, Vysloužilová, Švecová AC Prostějov AC Prostějov 34.68 11.00
2 "A" Hastmarová, Divišová, Turková, Korgerová "A" Hastmarová, Divišová, Turková, Korgerová TJ Šumperk TJ Šumperk 34.73 9.00
3 "A" Jenčke, Klimková, Suchomelová, Chlíbková "A" Jenčke, Klimková, Suchomelová, Chlíbková AK Olomouc AK Olomouc 34.85 8.00
4 "A" Sehnálková, Vašinová, Budařová, Koláčková "A" Sehnálková, Vašinová, Budařová, Koláčková SK Přerov SK Přerov 35.04 7.00
MB "A" Krejčířová, Krejčířová, Urbášková, Grégrová "A" Krejčířová, Krejčířová, Urbášková, Grégrová AK Šternberk AK Šternberk 35.75
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Körnerová, Kvapilová, Dusová, Geistová "B" Körnerová, Kvapilová, Dusová, Geistová TJ Šumperk TJ Šumperk 35.72 6.00
2 "B" Hiemerová, Maráková, Švalbová, Vařeková "B" Hiemerová, Maráková, Švalbová, Vařeková AC Prostějov AC Prostějov 36.67 5.00
3 "B" Janků, Janáčková, Konečná, Marková "B" Janků, Janáčková, Konečná, Marková AK Olomouc AK Olomouc 37.12 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.121.171.221.271.321.371.401.431.461.491.52 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.49 -----OOXOOXOXXX 11.00
2 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.46 -OOOOOXOXOOXXX 9.00
3 David DoleželDavid Doležel
AK Šternberk AK Šternberk
01 1.32 ---OOXXX 8.00
4= Vojtěch KapounekVojtěch Kapounek
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.27 -OOOXXX 7.00
5= Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.27 ---OXXX 6.00
7 David SkřečekDavid Skřeček
SK Přerov SK Přerov
02 1.27 -XXOXOOXXX 5.00
8 Michal VybíralMichal Vybíral
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 1.27 -XOOXXOXXX 4.00
8 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
AC Prostějov AC Prostějov
02 1.17 OOXXX 3.00
10 Karel DohnalKarel Dohnal
AC Prostějov AC Prostějov
02 1.17 XOXOXXX 2.00
11 Jakub HorákJakub Horák
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.17 OXXOXXX 1.00
11 Michal ZávodnýMichal Závodný
AC Prostějov AC Prostějov
01 XXX
MB Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
03 1.32
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.081.131.181.231.281.331.361.391.421.45 Body
1= Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 1.39 OXXX 10.00
1= Valerie ChlíbkováValerie Chlíbková
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.39 OXXX 10.00
3= Vanessa KlíčováVanessa Klíčová
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.36 OXXX 7.00
3= Kateřina TurkováKateřina Turková
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 1.36 OXXX 7.00
3= Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 1.36 OXXX 7.00
6 Natálie VařekováNatálie Vařeková
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.36 OXXX 5.00
7= Klaudie GeistováKlaudie Geistová
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 1.36 OXXX 3.50
7= Michaela BrančíkováMichaela Brančíková
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.36 OXXX 3.50
9 Marie MackováMarie Macková
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 1.36 OXXX 2.00
10 Eliška MazákováEliška Mazáková
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 1.28 OXXX 1.00
11 Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.23 OXXX
12 Viktorie NemerádováViktorie Nemerádová
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.23 OXXX
13 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK Přerov SK Přerov
02 1.23 OXXX
14= Nikol DuškováNikol Dušková
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.18 OXXX
14= Kateřina ŠvalbováKateřina Švalbová
AC Prostějov AC Prostějov
01 1.18 OXXX
16 Kateřina MackováKateřina Macková
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 1.18 OXXX
17 Veronika HiemerováVeronika Hiemerová
AC Prostějov AC Prostějov
02 1.18 OXXX
18 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
AC Prostějov AC Prostějov
02 1.13 OXXX
19 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.08 OXXX
20 Dominika HrbkováDominika Hrbková
SK Přerov SK Přerov
02
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ChrenDaniel Chren
AC Prostějov AC Prostějov
01 5.00 11.00
2 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.77 9.00
3 David LekešDavid Lekeš
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.70 8.00
4 František RezekFrantišek Rezek
SK Přerov SK Přerov
01 4.29 7.00
5 Samuel DudaSamuel Duda
AK Olomouc AK Olomouc
02 4.27 6.00
6 Aleš BřezinaAleš Březina
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 4.27 5.00
7 Tomáš PeřinaTomáš Peřina
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.18 4.00
8 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 4.08 3.00
9 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.92 2.00
10 Radim PlškoRadim Plško
SK Přerov SK Přerov
01 3.88 1.00
11 Jakub VotavaJakub Votava
AC Prostějov AC Prostějov
01 3.80
12 Martin HaukMartin Hauk
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 3.79
13 Miroslav BukovanMiroslav Bukovan
AC Prostějov AC Prostějov
01 3.75
14 Jakub KolářJakub Kolář
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.69
15 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SK Přerov SK Přerov
01 3.59
16 Filip SchusterFilip Schuster
AC Prostějov AC Prostějov
01 3.49
17 David StaněkDavid Staněk
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 3.33
18 Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý
AC Prostějov AC Prostějov
01 3.22
19 Tomáš DostálekTomáš Dostálek
AC Prostějov AC Prostějov
02 3.20
20 Tomáš KristTomáš Krist
SK Hranice SK Hranice
02 2.62
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.92 11.00
2 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK Přerov SK Přerov
01 4.42 9.00
3 Valerie ChlíbkováValerie Chlíbková
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.13 8.00
4 Tereza MarkováTereza Marková
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.01 7.00
5 Veronika CholastováVeronika Cholastová
AK Šternberk AK Šternberk
01 3.93 6.00
6 Sabina MaršálkováSabina Maršálková
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 3.92 5.00
7 Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 3.89 4.00
8 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová
SK Přerov SK Přerov
01 3.77 3.00
9 Eliška VeseláEliška Veselá
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 3.71 2.00
10 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
AK Olomouc AK Olomouc
01 3.70 1.00
11 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
AK Olomouc AK Olomouc
01 3.58
12 Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 3.56
13 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
02 3.47
14 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.46
15 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 3.41
16 Nela KozákováNela Kozáková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 3.26
17 Tereza FlorianováTereza Florianová
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.23
18 Petra MichnováPetra Michnová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
02 3.16
19 Dominika HrbkováDominika Hrbková
SK Přerov SK Přerov
02 3.13
20 Nikol JanovskáNikol Janovská
AC Prostějov AC Prostějov
01 3.12
21 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková
SK Přerov SK Přerov
02 3.11
22 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.01
23 Tereza KostruchováTereza Kostruchová
SK Hranice SK Hranice
02 2.99
24 Veronika PaličkováVeronika Paličková
AK Olomouc AK Olomouc
01 2.89
25 Petra MacelováPetra Macelová
AK Olomouc AK Olomouc
02 2.50
26 Adéla PazderováAdéla Pazderová
AK Olomouc AK Olomouc
02
MB Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk AK Šternberk
03 4.09
Julie ReissausováJulie Reissausová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 0
Celkem 28 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK Olomouc AK Olomouc
01 09.32 11.00
2 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 08.78 9.00
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková
AC Prostějov AC Prostějov
01 08.71 8.00
4 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC Prostějov AC Prostějov
02 08.48 7.00
5 Sabina MaršálkováSabina Maršálková
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 08.33 6.00
6 Lucie KörnerováLucie Körnerová
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 08.26 5.00
7 Nikol TomanováNikol Tomanová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 08.24 4.00
8 Adéla BarboříkováAdéla Barboříková
AK Olomouc AK Olomouc
01 08.24 3.00
9 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 08.17 2.00
10 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Prostějov AC Prostějov
01 08.16 1.00
11 Karolína HerníkováKarolína Herníková
AC Prostějov AC Prostějov
02 07.93
12 Leona VoráčováLeona Voráčová
AC Prostějov AC Prostějov
01 07.78
13 Alice RášováAlice Rášová
AK Olomouc AK Olomouc
01 07.64
14 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC Prostějov AC Prostějov
02 07.50
15 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
AK Olomouc AK Olomouc
02 07.40
16 Terezie JavorskáTerezie Javorská
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
02 06.99
17 Veronika HiemerováVeronika Hiemerová
AC Prostějov AC Prostějov
02 06.98
18 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
02 06.88
19 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
AK Olomouc AK Olomouc
02 06.26
20 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová
AK Šternberk AK Šternberk
02 05.74
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BubíkAdam Bubík
SK Přerov SK Přerov
01 11.04 11.00
2 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK Olomouc AK Olomouc
01 10.78 9.00
3 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
AK Olomouc AK Olomouc
01 08.83 8.00
4 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK Olomouc AK Olomouc
01 07.97 7.00
5 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
AC Prostějov AC Prostějov
02 07.80 6.00
6 Jakub HorákJakub Horák
AC Prostějov AC Prostějov
01 07.47 5.00
7 Filip HandlFilip Handl
AC Prostějov AC Prostějov
02 07.45 4.00
8 Jakub KolářJakub Kolář
AK Olomouc AK Olomouc
02 07.42 3.00
9 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK Šternberk AK Šternberk
02 07.31 2.00
10 Lukáš NovákLukáš Novák
AK Olomouc AK Olomouc
01 07.11 1.00
11 Matouš BačákMatouš Bačák
AK Olomouc AK Olomouc
01 06.44
MB Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
03 08.49
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SmékalJakub Smékal
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 52.20 11.00
2 Michal VybíralMichal Vybíral
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 48.47 9.00
3 Karel DohnalKarel Dohnal
AC Prostějov AC Prostějov
02 47.84 8.00
4 Filip SchusterFilip Schuster
AC Prostějov AC Prostějov
01 45.06 7.00
5 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK Šternberk AK Šternberk
02 44.50 6.00
6 David DoleželDavid Doležel
AK Šternberk AK Šternberk
01 44.34 5.00
7 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
AK Olomouc AK Olomouc
01 43.24 4.00
8 Filip StachFilip Stach
AK Olomouc AK Olomouc
01 39.04 3.00
9 Adam BubíkAdam Bubík
SK Přerov SK Přerov
01 38.77 2.00
10 Adam StančíkAdam Stančík
SK Přerov SK Přerov
02 37.51 1.00
11 Kamil ČernýKamil Černý
AK Olomouc AK Olomouc
01 37.23
12 Tobiáš HandlTobiáš Handl
AK Šternberk AK Šternberk
02 36.27
13 Štěpán VojtekŠtěpán Vojtek
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 35.67
14 Lukáš NovákLukáš Novák
AK Olomouc AK Olomouc
01 34.90
15 Filip HandlFilip Handl
AC Prostějov AC Prostějov
02 34.50
16 Vojtěch KapounekVojtěch Kapounek
AC Prostějov AC Prostějov
01 34.40
17 Martin HaukMartin Hauk
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 33.44
18 David HovádDavid Hovád
AK Olomouc AK Olomouc
02 32.50
19 Kryštof SmitalKryštof Smital
AK Olomouc AK Olomouc
02 32.44
20 Filip IrglFilip Irgl
AK Olomouc AK Olomouc
01 28.08
MB Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ Uničov TJ Uničov
03 44.26
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 51.84 11.00
2 Kateřina KlimkováKateřina Klimková
AK Olomouc AK Olomouc
01 51.71 9.00
3 Eliška MazákováEliška Mazáková
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 50.14 8.00
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 41.66 7.00
5 Nikol TomanováNikol Tomanová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 40.06 6.00
6 Tereza DusováTereza Dusová
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 39.34 5.00
7 Simona ŠvecováSimona Švecová
AC Prostějov AC Prostějov
01 38.60 4.00
8 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Prostějov AC Prostějov
01 37.87 3.00
9 Alice RášováAlice Rášová
AK Olomouc AK Olomouc
01 37.44 2.00
10 Nela KozákováNela Kozáková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 36.82 1.00
11 Adéla BarboříkováAdéla Barboříková
AK Olomouc AK Olomouc
01 34.23
12 Terezie JavorskáTerezie Javorská
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
02 33.65
13 Diana JanáčkováDiana Janáčková
AK Olomouc AK Olomouc
02 33.56
14 Natálie DirováNatálie Dirová
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 33.50
15 Karolína ZmrzláKarolína Zmrzlá
AK Olomouc AK Olomouc
02 33.45
16 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
AK Olomouc AK Olomouc
01 32.59
17 Tereza FlorianováTereza Florianová
AK Olomouc AK Olomouc
02 30.50
18 Nikol JanovskáNikol Janovská
AC Prostějov AC Prostějov
01 30.07
19 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
AK Olomouc AK Olomouc
02 29.90
20 Petra MacelováPetra Macelová
AK Olomouc AK Olomouc
02 26.32
21 Veronika PaličkováVeronika Paličková
AK Olomouc AK Olomouc
01 26.21
22 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC Prostějov AC Prostějov
02 24.26
23 Tereza KostruchováTereza Kostruchová
SK Hranice SK Hranice
02 23.66
MB Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk AK Šternberk
03 39.67
Celkem 24 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 183.00
2 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 130.00
3 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 098.00
4 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 094.00
5 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 064.00
6 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 015.00
7 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 010.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m, 60 m, 150 m, 300 m, 60 m př., 4x60 m, 150 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 157.50
2 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 113.50
3 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 106.00
4 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 063.00
5 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 061.00
6 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 053.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 60 m př., 4x60 m
Celkem 6 závodníků