Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Corny poháru

Pardubice (16. 9. 2014)

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin LidmilaMartin Lidmila
SPŠ chemická PardubiceSPŠ chemická Pardubice
95 6.06 600
2 Štěpán PlachýŠtěpán Plachý
Gymnázium Dašická ul.PardubiceGymnázium Dašická ul.Pardubice
97 5.84 552
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
SPŠ elektrotechnická PardubiceSPŠ elektrotechnická Pardubice
96 5.42 465
4 Jakub HavranJakub Havran
SPŠ chemická PardubiceSPŠ chemická Pardubice
96 5.38 457
5 Jiří StárekJiří Stárek
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
98 5.37 455
6 Jaroslav JindrákJaroslav Jindrák
SOU plynárenské PardubiceSOU plynárenské Pardubice
96 5.36 453
7 Jan KoblížekJan Koblížek
Gymnázium Mozartova ul. PardubiceGymnázium Mozartova ul. Par...
96 5.36 453
8 Patrik Valenta Patrik Valenta
SOU plynárenské PardubiceSOU plynárenské Pardubice
96 5.30 441
9 Petr Novotný Petr Novotný
SPŠ elektrotechnická PardubiceSPŠ elektrotechnická Pardubice
99 5.24 429
10 Martin SeverýnMartin Severýn
Gymnázium Mozartova ul. PardubiceGymnázium Mozartova ul. Par...
96 5.22 425
11 Tomáš BolenTomáš Bolen
SPŠ chemická PardubiceSPŠ chemická Pardubice
96 5.13 407
Ladislav MužíkLadislav Mužík
SOU plynárenské PardubiceSOU plynárenské Pardubice
98 5.13 407
13 Lukáš ChrástekLukáš Chrástek
Aglické gymnázium PardubiceAglické gymnázium Pardubice
96 5.01 384
14 Petr EhlPetr Ehl
SPŠ potravinářská a služeb PardubiceSPŠ potravinářská a služeb ...
97 4.94 371
15 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný
Gymnázium Dašická ul.PardubiceGymnázium Dašická ul.Pardubice
97 4.87 358
16 Jakub DušekJakub Dušek
Gymnázium Mozartova ul. PardubiceGymnázium Mozartova ul. Par...
99 4.63 313
17 Jiří PrůšaJiří Průša
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
96 4.57 303
18 Miroslav KantorMiroslav Kantor
Aglické gymnázium PardubiceAglické gymnázium Pardubice
98 4.25 247
Jakub ChytkaJakub Chytka
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
95 DNP
Filip NěmecFilip Němec
Aglické gymnázium PardubiceAglické gymnázium Pardubice
97 DNP
Petr ŠtěpánekPetr Štěpánek
SPŠ potravinářská a služeb PardubiceSPŠ potravinářská a služeb ...
96 DNP
Marek VybíralMarek Vybíral
SPŠ potravinářská a služeb PardubiceSPŠ potravinářská a služeb ...
97 DNP
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ČaladiTereza Čaladi
Gymnázium Mozartova ul. PardubiceGymnázium Mozartova ul. Par...
96 5.24 626
2 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
Gymnázium Dašická ul.PardubiceGymnázium Dašická ul.Pardubice
97 4.87 524
3 Taťána BorovcováTaťána Borovcová
Gymnázium Dašická ul.PardubiceGymnázium Dašická ul.Pardubice
98 4.72 485
4 Tereza LomnickáTereza Lomnická
Střední zdravotnická škola PardubiceStřední zdravotnická škola ...
95 4.50 428
5 Monika HloupáMonika Hloupá
Střední zdravotnická škola PardubiceStřední zdravotnická škola ...
98 4.46 418
6 Veronika NiščákováVeronika Niščáková
Gymnázium Mozartova ul. PardubiceGymnázium Mozartova ul. Par...
97 4.41 406
7 Lucie RoškotováLucie Roškotová
SPŠ chemická PardubiceSPŠ chemická Pardubice
97 4.40 403
8 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová
SPŠ potravinářská a služeb PardubiceSPŠ potravinářská a služeb ...
97 4.35 391
9 Kamila PoskočilováKamila Poskočilová
Aglické gymnázium PardubiceAglické gymnázium Pardubice
98 4.25 367
10 Veronika KaráskováVeronika Karásková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
96 4.19 352
11 Adéla GlückováAdéla Glücková
Gymnázium Dašická ul.PardubiceGymnázium Dašická ul.Pardubice
99 4.04 317
12 Kristýna KrálíčkováKristýna Králíčková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
96 4.03 315
13 Karolína KocourováKarolína Kocourová
SPŠ chemická PardubiceSPŠ chemická Pardubice
98 4.01 310
14 Adéla StránskáAdéla Stránská
SPŠ potravinářská a služeb PardubiceSPŠ potravinářská a služeb ...
96 3.90 285
15 Lucie DvořáčkováLucie Dvořáčková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
97 3.70 242
16 Laura GočaltovskáLaura Gočaltovská
Gymnázium Mozartova ul. PardubiceGymnázium Mozartova ul. Par...
00 3.68 237
17 Vendula ZemanováVendula Zemanová
SPŠ chemická PardubiceSPŠ chemická Pardubice
99 3.63 227
18 Marta FormáčkováMarta Formáčková
Aglické gymnázium PardubiceAglické gymnázium Pardubice
98 3.54 208
19 Petra NémetováPetra Németová
SPŠ potravinářská a služeb PardubiceSPŠ potravinářská a služeb ...
96 3.00 107
Markéta BajerováMarkéta Bajerová
Střední zdravotnická škola PardubiceStřední zdravotnická škola ...
96 DNP
Celkem 20 závodníků