Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Corny poháru

Pardubice (16. 9. 2014)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LidmilaMartin Lidmila 95 SPŠ chemická PardubiceSPŠ chemická Pardubice 51.67 739
2 Dominik BělskýDominik Bělský 95 SPŠ chemická PardubiceSPŠ chemická Pardubice 55.73 570
3 Petr RybičkaPetr Rybička 95 SPŠ elektrotechnická PardubiceSPŠ elektrotechnická Pardubice 60.25 405
4 Ondřej DušekOndřej Dušek 96 SOU plynárenské PardubiceSOU plynárenské Pardubice 61.79 354
Milan VrabecMilan Vrabec 95 SPŠ chemická PardubiceSPŠ chemická Pardubice DNP
Jan HájekJan Hájek 97 SPŠ potravinářská a služeb PardubiceSPŠ potravinářská a služeb ... DNP
Pavel HladíkPavel Hladík 96 Gymnázium Dašická ul.PardubiceGymnázium Dašická ul.Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MolekMartin Molek 96 Gymnázium Dašická ul.PardubiceGymnázium Dašická ul.Pardubice 55.47 580
2 Jaroslav JindrákJaroslav Jindrák 96 SOU plynárenské PardubiceSOU plynárenské Pardubice 57.98 484
3 Patrik Valenta Patrik Valenta 96 SOU plynárenské PardubiceSOU plynárenské Pardubice 58.89 452
4 Jakub TláskalJakub Tláskal 96 SPŠ potravinářská a služeb PardubiceSPŠ potravinářská a služeb ... 60.76 388
5 Daniel StrnadDaniel Strnad 96 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 64.49 273
6 Radek PešákRadek Pešák 96 Aglické gymnázium PardubiceAglické gymnázium Pardubice 67.30 199
Jan HorákJan Horák 96 Gymnázium HoliceGymnázium Holice DNP
Michal MusilMichal Musil 96 SPŠ potravinářská a služeb PardubiceSPŠ potravinářská a služeb ... DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 16.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NikodémJan Nikodém 98 Gymnázium Mozartova ul. PardubiceGymnázium Mozartova ul. Par... 52.54 701
2 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 SPŠ elektrotechnická PardubiceSPŠ elektrotechnická Pardubice 52.76 692
3 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 97 Gymnázium Dašická ul.PardubiceGymnázium Dašická ul.Pardubice 56.63 535
4 Ondřej KoblížekOndřej Koblížek 99 Gymnázium Mozartova ul. PardubiceGymnázium Mozartova ul. Par... 59.25 439
5 Vojtěch KutnyjVojtěch Kutnyj 98 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 60.86 384
6 x Krkoškax Krkoška 98 Aglické gymnázium PardubiceAglické gymnázium Pardubice 63.68 297
Jiří StárekJiří Stárek 98 Gymnázium HoliceGymnázium Holice DNP
Celkem 7 závodníků