výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KP družstev Pardubického kraje ml.žactva

Litomyšl (14. 9. 2014)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MachLukáš Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.75
2 Filip MedunaFilip Meduna 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.97
3 Dominik FohlDominik Fohl 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.21
4 Matyáš BejstaMatyáš Bejsta 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.52
5 Matyáš SodomekMatyáš Sodomek 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk LoubZdeněk Loub 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.50
2 Filip LněničkaFilip Lněnička 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.41
3 Jakub MarekJakub Marek 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.62
4 Šimon VelinskýŠimon Velinský 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.81
5 Alex KucharAlex Kuchar 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.52
6 Jan KrálJan Král 06 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 11.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.10
2 Šimon FricŠimon Fric 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.44
3 Jan KührJan Kühr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.06
4 Richard VrátnýRichard Vrátný 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.29
5 Josef DušekJosef Dušek 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.44
6 Vilém FousekVilém Fousek 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠplíchalPatrik Šplíchal 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.08
2 Marek ŘihákMarek Řihák 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.40
3 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.56
4 Vít KomínekVít Komínek 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.58
5 Tom SmlsalTom Smlsal 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.72
6 Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.76
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠplíchalPatrik Šplíchal 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.03 11.00
2 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.11 9.00
3 Šimon FricŠimon Fric 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.34 8.00
4 Zdeněk LoubZdeněk Loub 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.41 7.00
5 Tomáš MachTomáš Mach 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.58 6.00
6 Filip MedunaFilip Meduna 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.06 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KührJan Kühr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.97 4.00
2 Dominik FohlDominik Fohl 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.19 3.00
3 Filip LněničkaFilip Lněnička 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.41 2.00
4 Josef DušekJosef Dušek 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.44 1.00
5 Richard VrátnýRichard Vrátný 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.56
6 Marek ŘihákMarek Řihák 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.59
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.99
3 Natálie LepšováNatálie Lepšová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.08
4 Zuzana MalinskáZuzana Malinská 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.12
5 Nikola MandysováNikola Mandysová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.69
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.94
2 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.10
3 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.38
4 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.39
5 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.84
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.96
2 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.33
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.55
4 Marie SýkorováMarie Sýkorová 03 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.19
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BrožováLinda Brožová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.91
2 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.13
3 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.17
4 Zuzana NoskováZuzana Nosková 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.54
5 Alexandra SládkováAlexandra Sládková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.72
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.52 11.00
2 Linda BrožováLinda Brožová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.92 9.00
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.94 8.00
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.95 7.00
5 Natálie LepšováNatálie Lepšová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.28 6.00
6 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MalinskáZuzana Malinská 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.05 4.00
2 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.13 3.00
3 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.17 2.00
4 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.18 1.00
5 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.33
6 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.40
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠplíchalPatrik Šplíchal 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 19.69 11.00
2 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.84 9.00
3 Zdeněk LoubZdeněk Loub 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.76 8.00
4 Lukáš TichýLukáš Tichý 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 23.32 3.50
5 František VraspírFrantišek Vraspír 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 24.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim ProkopecRadim Prokopec 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 22.93 6.00
2 Vít KomínekVít Komínek 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 23.32 3.50
3 Tom SmlsalTom Smlsal 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 23.88 2.00
4 Onřej KoutníkOnřej Koutník 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.90 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš NavrátilJonáš Navrátil 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 22.88 7.00
2 Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 22.94 5.00
3 Jan KrálJan Král 06 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 24.64
4 Marek ŘihákMarek Řihák 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.72
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.15 11.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.77 9.00
3 Linda BrožováLinda Brožová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.16 8.00
4 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 22.19 7.00
5 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.40 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.88 4.00
2 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 22.93 3.00
3 Natálie LepšováNatálie Lepšová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 23.28 1.00
4 Alexandra SládkováAlexandra Sládková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 24.04
5 Petra ZindulkováPetra Zindulková 02 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 24.60
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 23.89
2 Marie LangerováMarie Langerová 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 24.12
3 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 25.30
4 Eliška VávrováEliška Vávrová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 26.48
Natálie PaurováNatálie Paurová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VackováKarolína Vacková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.84 5.00
2 Lucie BurešováLucie Burešová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 23.00 2.00
3 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 23.86
4 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 24.40
5 Adéla MilčínskáAdéla Milčínská 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 24.74
Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNF
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠplíchalPatrik Šplíchal 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 46.47 11.00
2 Lukáš MachLukáš Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 47.04 9.00
3 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.24 7.00
4 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 51.00 6.00
Jonáš NavrátilJonáš Navrátil 01 TJ SvitavyTJ Svitavy DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BurianMartin Burian 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.16 8.00
2 David VlasákDavid Vlasák 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.24 5.00
3 Radim ProkopecRadim Prokopec 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 52.48 3.00
4 Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 53.20 1.00
5 Vilém FousekVilém Fousek 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 58.40
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KührJan Kühr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 51.60 4.00
2 Michal TulisMichal Tulis 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 52.96 2.00
3 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 57.12
4 Alex KucharAlex Kuchar 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 63.04
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.40 11.00
2 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.60 9.00
3 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 48.28 7.00
4 Marta SlonkováMarta Slonková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.12 6.00
5 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.22 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 48.03 8.00
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 49.53 3.00
3 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.72 2.00
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 54.62
5 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 58.51
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 49.26 4.00
2 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 54.04 1.00
3 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 55.10
4 Petra ZindulkováPetra Zindulková 02 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 55.68
5 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 62.50
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef ŠvandaJosef Švanda 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:37.72 11.00
2 Richard GotzRichard Gotz 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:45.05 9.00
3 Dominik GlänznerDominik Glänzner 02 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:49.06 8.00
4 Onřej KoutníkOnřej Koutník 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:50.52 7.00
5 Jan PecinaJan Pecina 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:51.02 6.00
6 Filip LněničkaFilip Lněnička 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:51.80 5.00
7 Michal TulisMichal Tulis 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:53.16 4.00
8 Nicolas LangrNicolas Langr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:56.32 3.00
9 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:15.04 2.00
10 Filip BašeFilip Baše 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:15.24 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marta SlonkováMarta Slonková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:42.08 11.00
2 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:42.88 9.00
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:43.40 8.00
4 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:47.32 7.00
5 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:47.98 6.00
6 Zuzana ŠafářováZuzana Šafářová 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:52.60 5.00
7 Veronika PořízkováVeronika Pořízková 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:54.04 4.00
8 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:57.36 3.00
9 Sára SádeckáSára Sádecká 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:57.68 2.00
10 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:58.72 1.00
11 Nikola KarlíkováNikola Karlíková 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3:05.36
12 Eliška VávrováEliška Vávrová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:13.12
13 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková 03 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:33.05
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:17.02 11.00
2 Jonáš NavrátilJonáš Navrátil 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 5:25.64 9.00
3 Lukáš KurkaLukáš Kurka 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5:30.02 8.00
4 Jakub MarekJakub Marek 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 5:38.96 7.00
5 David KošárekDavid Košárek 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6:00.80 6.00
6 Dominik PospíšilDominik Pospíšil 02 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 6:02.04 5.00
7 Lukáš KrálLukáš Král 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6:55.60 4.00
8 Tomáš JančíkTomáš Jančík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7:32.60 3.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.20 11.00
2 David MáraDavid Mára 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.92 5.00
3 Lukáš MachLukáš Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.94 4.00
4 Filip BašeFilip Baše 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 12.60 2.00
5 Martin ProcházkaMartin Procházka 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 14.65
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.79 9.00
2 Jakub ZitkoJakub Zitko 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.08 8.00
3 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.32 3.00
4 Jakub MacháčekJakub Macháček 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.76 1.00
5 Nicolas LangrNicolas Langr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.84
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.32 7.00
2 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 11.90 6.00
3 Ondřej KameníkOndřej Kameník 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 13.07
4 Dominik PospíšilDominik Pospíšil 02 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 13.78
5 Lukáš KrálLukáš Král 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.94
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ValentaTomáš Valenta 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.80
2 Tomáš KrálTomáš Král 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14.48
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.43 11.00
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.48 9.00
3 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.04 7.00
4 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.58 5.00
5 Nikola MandysováNikola Mandysová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 12.52 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ProkešováMichaela Prokešová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.44 6.00
2 Karolína KrupováKarolína Krupová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 12.72 1.00
3 Marie AndrlíkováMarie Andrlíková 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 13.53
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 14.12
5 Zuzana KřížováZuzana Křížová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.93
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.78 8.00
2 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12.24 4.00
3 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.40 3.00
4 Zuzana ŠafářováZuzana Šafářová 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.73
5 Veronika PořízkováVeronika Pořízková 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 13.55
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Kameník,Král,Fohl,Fric A Kameník,Král,Fohl,Fric TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 35.22 11.00
2 A Meduna,Kašánek,Langer,Pecina A Meduna,Kašánek,Langer,Pecina Atletika ChrudimAtletika Chrudim 35.68 9.00
3 A Švanda,Chlubna,Koutník,Richter A Švanda,Chlubna,Koutník,Richter Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 35.79 8.00
4 A Götz,Jančík,Tichý,Dušek A Götz,Jančík,Tichý,Dušek ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 36.36 5.00
5 Komínek,Tláskal,Navrátil,Vraspír Komínek,Tláskal,Navrátil,Vraspír TJ SvitavyTJ Svitavy 38.40 2.00
6 Procházka,Pospíšil,Nunvář,Zahradník Procházka,Pospíšil,Nunvář,Zahradník ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 39.15 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Lopaur,Hora,Tesař,Vrbický C Lopaur,Hora,Tesař,Vrbický TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 35.96 7.00
2 B Gläncner,Lněnička,Kurka,Chadima B Gläncner,Lněnička,Kurka,Chadima TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 35.97 6.00
3 B Kopsa,Kvapil,Vlasák,Řihák B Kopsa,Kvapil,Vlasák,Řihák Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 37.13 4.00
4 B Král,Valenta,Pospíšil,Bažant B Král,Valenta,Pospíšil,Bažant Atletika ChrudimAtletika Chrudim 38.26 3.00
5 B Kuchar,Bejsta,Mrštík,Sodomek B Kuchar,Bejsta,Mrštík,Sodomek ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 39.16
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Indráčková,Sádecká,Tamchynová,Krupová A Indráčková,Sádecká,Tamchynová,Krupová ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 34.52 11.00
2 A Slonková,Brožová,Dušková,Šmahová A Slonková,Brožová,Dušková,Šmahová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 35.19 9.00
3 Čáslavková,Hermanová,Schusterová,Vacková Čáslavková,Hermanová,Schusterová,Vacková TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 35.53 8.00
4 Frantová,Chlupová,Přikrylová,Pořízková Frantová,Chlupová,Přikrylová,Pořízková TJ SvitavyTJ Svitavy 39.00 4.00
5 A Mervartová,Milčinská,Vávrová,Sládková A Mervartová,Milčinská,Vávrová,Sládková Atletika ChrudimAtletika Chrudim 40.20 2.00
6 Karlíková,Srnská,Andrlíková,Zikmundová Karlíková,Srnská,Andrlíková,Zikmundová ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 40.61 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Kvirencová,Spěváková,Štainerová,Tylichová B Kvirencová,Spěváková,Štainerová,Tylichová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 36.77 7.00
2 B Svobodová,Mandysová,Nosková,Novotná B Svobodová,Mandysová,Nosková,Novotná ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 37.89 6.00
3 B Křížová,Dachovská,Sýkorová,Mašíková B Křížová,Dachovská,Sýkorová,Mašíková Atletika ChrudimAtletika Chrudim 38.91 5.00
4 C Dufková,Kudláčková,Urbanová,Mráčková C Dufková,Kudláčková,Urbanová,Mráčková ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 39.12 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.611.64 Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.55 OXXX 11.00
2 Jakub ZitkoJakub Zitko
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 1.52 OXXX 9.00
3 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.43 OXXX 8.00
4 Jakub MacháčekJakub Macháček
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 1.35 OXXX 7.00
5 Richard VrátnýRichard Vrátný
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 1.35 OXXX 6.00
6 Martin ProcházkaMartin Procházka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 1.30 OXXX 5.00
7 Pavel ChadimaPavel Chadima
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 1.30 OXXX 4.00
8 Filip BašeFilip Baše
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.30 OXXX 3.00
9 Tomáš ValentaTomáš Valenta
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.20 OXXX 2.00
10 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02
11 David VlasákDavid Vlasák
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02
12 Martin BurianMartin Burian
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.441.471.50 Body
1 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.47 ---OXOOOOXOXXX 11.00
2 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.47 O-OOXOOXOOXOXXX 9.00
3 Michaela ProkešováMichaela Prokešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.41 OOOOXOXXOXXX 8.00
4 Karolína KrupováKarolína Krupová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.35 OOOOXXOXXX 7.00
5 Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.30 OOOXOXXX 6.00
6 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová
TJ SvitavyTJ Svitavy
02 1.30 OOXOXOXXX 5.00
7 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 1.30 OOXOXXOXXX 4.00
8= Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.25 OOOXXX 2.00
8= Zuzana MalinskáZuzana Malinská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 1.25 OOOXXX 2.00
8= Denisa BursováDenisa Bursová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.25 OOOXXX 2.00
11 Zuzana ŠafářováZuzana Šafářová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 1.25 OOXOXXX
12 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.25 OXOXXOXXX
13= Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 1.20 OOXXX
13= Anita MašíkováAnita Mašíková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.20 OOXXX
13= Zuzana KřížováZuzana Křížová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 1.20 OOXXX
16 Nikola PaulusováNikola Paulusová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.20 XOXXOXXX
17 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 1.15 OXXX
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ZítkaPetr Zítka
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 5.00 11.00
2 Jakub ZitkoJakub Zitko
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 4.88 9.00
3 Zdeněk LoubZdeněk Loub
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.32 8.00
4 Jan KührJan Kühr
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 4.21 7.00
5 Pavel ChadimaPavel Chadima
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 4.14 6.00
7 Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.13 4.00
6 Josef ŠvandaJosef Švanda
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.13 5.00
8 David MáraDavid Mára
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 3.82 3.00
9 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
04 3.79 2.00
10 Ondřej LopaurOndřej Lopaur
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 3.78 1.00
11 Jakub MrštíkJakub Mrštík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.77
12 Dominik FohlDominik Fohl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 3.77
13 Tomáš KrálTomáš Král
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 3.61
14 Tomáš JančíkTomáš Jančík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.59
15 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
04 3.54
16 Jakub KarlíkJakub Karlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.40
17 František VraspírFrantišek Vraspír
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.35
18 Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
03 3.31
19 Ondřej KameníkOndřej Kameník
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 3.26
21 Jan PecinaJan Pecina
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 3.09
20 Filip ŠtefecFilip Štefec
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 3.09
22 Michal PytlíkMichal Pytlík
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.03
23 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 2.42
Tom SmlsalTom Smlsal
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 0.00
Lukáš ŘíhaLukáš Říha
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 DNF
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana MalinskáZuzana Malinská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 4.41 11.00
2 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.31 9.00
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 4.26 8.00
4 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.24 7.00
5 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.22 6.00
6 Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.11 5.00
7 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 4.08 4.00
8 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 3.69 3.00
9 Nikola PaulusováNikola Paulusová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.62 2.00
10 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.56 1.00
11 Anita MašíkováAnita Mašíková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 3.54
12 Eliška ČervenáEliška Červená
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
04 3.44
13 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.43
14 Sára SádeckáSára Sádecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.42
15 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.38
16 Adéla MilčínskáAdéla Milčínská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 3.37
17 Karolína HermanováKarolína Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.35
18 Natálie LepšováNatálie Lepšová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.20
19 Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 3.16
20 Marie SýkorováMarie Sýkorová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
03 3.06
21 Vanessa MráčkováVanessa Mráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 2.87
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 10.02 11.00
2 Marie LangerováMarie Langerová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 09.08 9.00
3 Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 09.06 8.00
4 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 08.72 7.00
5 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 08.50 6.00
6 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 08.47 5.00
7 Michaela ProkešováMichaela Prokešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 08.31 4.00
8 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 08.15 3.00
9 Karolína VackováKarolína Vacková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 07.84 2.00
10 Denisa BursováDenisa Bursová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 07.79 1.00
11 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 07.75
12 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 07.71
13 Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 07.53
14 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 07.45
15 Zuzana NoskováZuzana Nosková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 07.38
16 Marie AndrlíkováMarie Andrlíková
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 07.37
17 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 07.01
18 Michaela SrnskáMichaela Srnská
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 06.38
19 Nikola KarlíkováNikola Karlíková
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 06.35
20 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
03 06.15
21 Petra PejchováPetra Pejchová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 05.25
22 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 04.77
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 12.53 11.00
2 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 11.75 9.00
3 Marek LajžnerMarek Lajžner
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 09.16 8.00
4 Jakub MacháčekJakub Macháček
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 08.84 7.00
5 Jan RichterJan Richter
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 08.25 6.00
6 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 08.20 5.00
7 Richard VrátnýRichard Vrátný
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 08.05 4.00
8 René HoraRené Hora
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 07.72 3.00
9 Michal TulisMichal Tulis
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 07.41 2.00
10 David ZahradníkDavid Zahradník
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 07.32 1.00
11 David MáraDavid Mára
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 07.31
12 Josef NosekJosef Nosek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 06.85
13 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 06.83
14 Filip ŠtefecFilip Štefec
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 06.43
15 Tomáš GuttenTomáš Gutten
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 05.22
Matěj VrbickýMatěj Vrbický
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 DNF
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon FricŠimon Fric
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 59.66 11.00
2 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 54.55 9.00
3 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 52.12 8.00
4 Marek LajžnerMarek Lajžner
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 47.80 7.00
5 Radim ProkopecRadim Prokopec
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 47.54 6.00
6 David KošárekDavid Košárek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 43.44 5.00
7 Matyáš SodomekMatyáš Sodomek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 43.06 4.00
8 Jan RichterJan Richter
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 42.45 3.00
9 Lukáš TichýLukáš Tichý
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 42.16 2.00
10 Vojtěch TesařVojtěch Tesař
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 41.90 1.00
11 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
04 41.43
12 Martin BurianMartin Burian
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 41.08
13 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 39.65
14 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 39.62
René HoraRené Hora
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 39.62
16 Josef DušekJosef Dušek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 39.53
17 Richard GotzRichard Gotz
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 39.34
18 David ZahradníkDavid Zahradník
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 37.72
19 Matyáš BejstaMatyáš Bejsta
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 34.55
20 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 30.12
21 Josef NosekJosef Nosek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 27.44
22 Michal PytlíkMichal Pytlík
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 27.32
23 Tomáš GuttenTomáš Gutten
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 26.82
24 Jan KrálJan Král
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
06 26.27
Alex KucharAlex Kuchar
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 DNF
Lukáš ŘíhaLukáš Říha
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 DNF
Celkem 26 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie LangerováMarie Langerová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 42.98 11.00
2 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 40.52 9.00
3 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 39.79 8.00
4 Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 38.05 7.00
5 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 37.76 6.00
6 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 37.37 5.00
7 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 36.62 4.00
8 Nikola PaulusováNikola Paulusová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 36.59 3.00
9 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 33.11 2.00
10 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 29.74 1.00
11 Denisa BursováDenisa Bursová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 28.98
12 Vanessa MráčkováVanessa Mráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 28.81
13 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 28.11
14 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 27.88
15 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 27.28
16 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 26.99
17 Michaela SrnskáMichaela Srnská
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 26.59
18 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
03 25.34
19 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
03 24.85
20 Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 24.21
21 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 22.55
22 Petra PejchováPetra Pejchová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 15.40
Celkem 22 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 165.00
2 LITOM LITOM TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 143.00
3 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 113.00
4 ATPOL ATPOL ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 075.00
5 SAKPU SAKPU ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 073.50
6 SVITA SVITA TJ SvitavyTJ Svitavy 042.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 4x60 m, 4x60 m, výška, dálka, koule 3kg, kriket, 60 m, 60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SAKPU SAKPU ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 142.00
2 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 135.00
3 SVITA SVITA TJ SvitavyTJ Svitavy 115.00
4 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 109.00
5 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 052.00
6 ATPOL ATPOL ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 007.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 4x60 m, 4x60 m, výška, dálka, koule 2kg, kriket, 60 m, 60 m, 150 m
Celkem 6 závodníků