Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KP družstev Pardubického kraje ml.žactva

Litomyšl (14. 9. 2014)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠplíchalPatrik Šplíchal 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 46.47 11.00
2 Lukáš MachLukáš Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 47.04 9.00
3 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.24 7.00
4 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 51.00 6.00
Jonáš NavrátilJonáš Navrátil 01 TJ SvitavyTJ Svitavy DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BurianMartin Burian 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.16 8.00
2 David VlasákDavid Vlasák 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.24 5.00
3 Radim ProkopecRadim Prokopec 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 52.48 3.00
4 Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 53.20 1.00
5 Vilém FousekVilém Fousek 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 58.40
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KührJan Kühr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 51.60 4.00
2 Michal TulisMichal Tulis 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 52.96 2.00
3 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 57.12
4 Alex KucharAlex Kuchar 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 63.04
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.40 11.00
2 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.60 9.00
3 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 48.28 7.00
4 Marta SlonkováMarta Slonková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.12 6.00
5 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.22 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 48.03 8.00
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 49.53 3.00
3 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.72 2.00
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 54.62
5 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 58.51
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 49.26 4.00
2 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 54.04 1.00
3 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 55.10
4 Petra ZindulkováPetra Zindulková 02 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 55.68
5 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 62.50
Celkem 5 závodníků