Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský pohár CORNY – krajské kolo

Pardubice (25. 9. 2014)

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 25.9.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Gymnázium Mozartova ul. PardubiceGymnázium Mozartova ul. Par... 08.49 704
2 Kateřina JanatováKateřina Janatová 95 Gymnázium Dašická ul. PardubiceGymnázium Dašická ul. Pardu... 08.59 676
3 Iva HavlováIva Havlová 97 SPŠ a VOŠ LitomyšlSPŠ a VOŠ Litomyšl 08.85 605
4 Natálie FlídrováNatálie Flídrová 96 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 08.93 584
5 Tereza JadrnáTereza Jadrná 96 SPŠ a VOŠ LitomyšlSPŠ a VOŠ Litomyšl 09.29 494
6 Eliška SchejbalováEliška Schejbalová 00 Gymnázium J. Ressla ChrudimGymnázium J. Ressla Chrudim 09.46 454
7 Anna JeřábkováAnna Jeřábková 96 Gymnázium LitomyšlGymnázium Litomyšl 09.64 413
8 Klára JešinováKlára Ješinová 96 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 09.95 346
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 25.9.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JebouskováKateřina Jebousková 97 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 08.80 618
2 Pavlína FarníkováPavlína Farníková 98 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 09.27 499
3 Eliška KopeckáEliška Kopecká 98 Gymnázium LitomyšlGymnázium Litomyšl 09.29 494
4 Anna StenzlováAnna Stenzlová 98 SPŠ a VOŠ LitomyšlSPŠ a VOŠ Litomyšl 09.30 492
5 Jana DoudováJana Doudová 97 ZaSŠ Bohemia, ChrudimZaSŠ Bohemia, Chrudim 09.47 451
6 Anna ŠákrováAnna Šákrová 98 Gymnázium Dašická ul. PardubiceGymnázium Dašická ul. Pardu... 09.54 435
7 Michaela ŘíhováMichaela Říhová 98 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 09.57 428
8 Daniela SvobodováDaniela Svobodová 97 ZaSŠ Bohemia, ChrudimZaSŠ Bohemia, Chrudim 10.19 299
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 25.9.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 99 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 08.81 616
2 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 99 Gymnázium J. Ressla ChrudimGymnázium J. Ressla Chrudim 08.93 584
3 Silva GruberováSilva Gruberová 98 Gymnázium Mozartova ul. PardubiceGymnázium Mozartova ul. Par... 09.07 548
4 Tereza DobrovolnáTereza Dobrovolná 99 Gymnázium J. Ressla ChrudimGymnázium J. Ressla Chrudim 09.30 492
5 Adéla GlückováAdéla Glücková 99 Gymnázium Dašická ul. PardubiceGymnázium Dašická ul. Pardu... 09.52 440
6 Denisa KoukolováDenisa Koukolová 99 Gymnázium LitomyšlGymnázium Litomyšl 09.53 438
7 Veronika KohoutováVeronika Kohoutová 99 ZaSŠ Bohemia, ChrudimZaSŠ Bohemia, Chrudim 09.85 367
8 Barbora TotinováBarbora Totinová 99 Gymnázium Mozartova ul. PardubiceGymnázium Mozartova ul. Par... 09.99 338
Celkem 8 závodníků