Středoškolský pohár CORNY – krajské kolo
Pardubice (25. 9. 2014)200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (čt, 25.9.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková | 99 | Gymnázium Česká Třebová | 28.91 | 561 | ||||||||||||||
2 | Natálie FranclováNatálie Franclová | 98 | Gymnázium Dašická ul. Pardu... | 30.69 | 435 | ||||||||||||||
3 | Pavlína FarníkováPavlína Farníková | 98 | Gymnázium Vysoké Mýto | 30.99 | 415 | ||||||||||||||
4 | Denisa KoukolováDenisa Koukolová | 99 | Gymnázium Litomyšl | 32.37 | 329 | ||||||||||||||
5 | Veronika KohoutováVeronika Kohoutová | 99 | ZaSŠ Bohemia, Chrudim | 33.25 | 279 | ||||||||||||||
6 | Zuzana SouškováZuzana Soušková | 98 | Gymnázium Vysoké Mýto | 34.92 | 195 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 25.9.2014) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KubíčkováLucie Kubíčková | 98 | Gymnázium Česká Třebová | 28.76 | 572 | ||||||||||||||
2 | Šárka NovotnáŠárka Novotná | 98 | Gymnázium Vysoké Mýto | 28.77 | 571 | ||||||||||||||
3 | Kateřina JozífováKateřina Jozífová | 97 | Gymnázium Dašická ul. Pardu... | 30.30 | 461 | ||||||||||||||
4 | Štěpánka LázničkováŠtěpánka Lázničková | 97 | Gymnázium Litomyšl | 31.18 | 403 | ||||||||||||||
5 | Anna StenzlováAnna Stenzlová | 98 | SPŠ a VOŠ Litomyšl | 31.49 | 383 | ||||||||||||||
6 | Jana DoudováJana Doudová | 97 | ZaSŠ Bohemia, Chrudim | 31.74 | 367 | ||||||||||||||
7 | Tereza CibulkováTereza Cibulková | 98 | Gymnázium J. Ressla Chrudim | 32.05 | 348 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 25.9.2014) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Gymnázium Mozartova ul. Par... | 27.21 | 694 | ||||||||||||||
2 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | Gymnázium Mozartova ul. Par... | 28.45 | 596 | ||||||||||||||
3 | Barbora HermanováBarbora Hermanová | 97 | Gymnázium Česká Třebová | 29.79 | 497 | ||||||||||||||
4 | Zuzana MarkováZuzana Marková | 97 | SPŠ a VOŠ Litomyšl | 31.27 | 397 | ||||||||||||||
5 | Lenka ŠmídováLenka Šmídová | 95 | ZaSŠ Bohemia, Chrudim | 31.37 | 391 | ||||||||||||||
6 | Anna JelínkováAnna Jelínková | 97 | Gymnázium J. Ressla Chrudim | 31.58 | 377 | ||||||||||||||
7 | Markéta StaňkováMarkéta Staňková | 96 | Gymnázium Litomyšl | 31.63 | 374 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |