Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY okresní kolo

Olomouc (18. - 18. 9. 2014)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Zlatníková, Lucie 97 Gymnázium Čajkovského 1521,00
2 Zatloukalová, Barbora 97 Církevní gymnázium Olomouc 1483,00
3 Röder, Adam 98 Slovanské gymnázium Olomouc 1349,00
4 Orálek, Dominik 98 Gymnázium Hejčín 1302,00
5 Sásová, Katrin 98 Gymnázium Šternberk 1301,00
6 Smutný, Štěpán 96 Obchodní akademie Olomouc 1296,00
7 Přidalová, Tereza 97 Slovanské gymnázium Olomouc 1283,00
8 Millar, Jan 97 Slovanské gymnázium Olomouc 1247,00
9 Mikuláček, Petr 95 Církevní gymnázium Olomouc 1235,00
10 Přikrylová, Michaela 99 Gymnázium Čajkovského 1203,00
11 Krausová, Kristýna 95 Církevní gymnázium Olomouc 1193,00
12 Sadil, Jan 96 Gymnázium Šternberk 1173,00
13 Furiš, Filip 97 Gymnázium Šternberk 1154,00
14 Koryťák, František 98 Gymnázium Šternberk 1131,00
15 Havlíček, Ondřej 96 Církevní gymnázium Olomouc 1131,00
16 Galanská, Dominika 96 Církevní gymnázium Olomouc 1106,00
17 Samuel, Filip 98 Slovanské gymnázium Olomouc 1098,00
18 Kubát, Tomáš 98 Gymnázium Hejčín 1088,00
19 Šindler, Patrik 96 Slovanské gymnázium Olomouc 1058,00
20 Minarský, Filip 97 Gymnázium Hejčín B 1043,00
21 Goš, Petr 97 SŠ Polytechnická Olomouc 1022,00
22 Hanková, Lenka 99 Gymnázium Šternberk 1007,00
23 Tošenovský, Josef 95 Gymnázium Čajkovského 1004,00
24 Blahůšek, Michal 98 Církevní gymnázium Olomouc 1002,00
25 Obdržálek, Adam 99 Střední škola logistiky a chemie Olomouc 993,00
26 Tkáč, Denis 95 Slovanské gymnázium Olomouc 987,00
27 Pantělejevová, Adéla 97 Slovanské gymnázium Olomouc 986,00
28 Jurák, Jiří 96 Gymnázium Šternberk 971,00
29 Sivoň, Robert 09 Církevní gymnázium Olomouc 959,00
30 Mor, Kryštof 97 Církevní gymnázium Olomouc 955,00
31 Furišová, Barbora 99 Gymnázium Šternberk 947,00
32 Šín, Kamil 97 Gymnázium Čajkovského 940,00
33 Janošíková, Tereza 98 Slovanské gymnázium Olomouc 940,00
34 Tvarbožek, Josef 95 SPŠS Olomouc 937,00
35 Mráz, Tomáš 99 SŠ Polygrafická Olomouc 921,00
36 Hradilová, Karolína 97 Církevní gymnázium Olomouc 912,00
37 Wiedermann, David 98 Gymnázium Šternberk 912,00
38 Chvěja, Filip 95 Gymnázium Čajkovského 910,00
39 Schwarz, Pavel 96 Gymnázium Šternberk 904,00
40 Vladař, Filip 98 SPŠS Olomouc 892,00
41 Švubová, Silvie 99 Gymnázium Hejčín 891,00
42 Krč, Martin 96 Střední škola logistiky a chemie Olomouc 891,00
43 Navrátil, Lukáš 96 SPŠS Olomouc 889,00
44 Ježo, Pavel 95 SŠ Polygrafická Olomouc 873,00
45 Pečonková, Veronika 98 Gymnázium Hejčín 872,00
46 Chyzman, Stanislav 99 Gymnázium Hejčín B 863,00
47 Skalická, Lucie 97 Gymnázium Šternberk 843,00
48 Hrnčíř, Matěj 99 Gymnázium Hejčín 830,00
49 Pasz, Daniel 98 Střední škola logistiky a chemie Olomouc 815,00
50 Kocourek, Jan 97 Církevní gymnázium Olomouc 801,00
51 Šenková, Šárka 99 Gymnázium Hejčín 796,00
52 Žmol, Pavel 95 Gymnázium Šternberk 794,00
53 Jílková, Marie 98 SŠ Polygrafická Olomouc 793,00
54 Machalický, Marek 98 Gymnázium Čajkovského 792,00
55 Zacpalová, Romana 98 Gymnázium Hejčín 772,00
56 Dobeš, Radovan 98 Obchodní akademie Olomouc 770,00
57 Sedlák, Petr 95 Gymnázium Hejčín 766,00
58 Borůvka, Jakub 98 SPŠS Olomouc 764,00
59 Koppová, Tereza 99 Obchodní akademie Olomouc 763,00
60 Rulík, Tadeáš 97 Slovanské gymnázium Olomouc 757,00
61 Navrátil, Jan 99 SPŠS Olomouc 743,00
62 Zbraňková, Kristýna 97 Slovanské gymnázium Olomouc 741,00
63 Kratochvílová, Lenka 97 Gymnázium Šternberk 729,00
64 Novotný, Jan 98 Gymnázium Čajkovského 727,00
65 Kasal, Antonín 95 Slovanské gymnázium Olomouc 724,00
66 Frnka, Jiří 94 AK Olomouc 716,00
67 Dočkal, Tomáš 97 Gymnázium Hejčín 696,00
68 Koluchová, Lucie 99 Gymnázium Hejčín 696,00
69 Novotná, Markéta 98 SŠ Polygrafická Olomouc 694,00
70 Matocha, Marek 97 Gymnázium Čajkovského 690,00
71 Porteš, Adam 95 Slovanské gymnázium Olomouc 671,00
72 Janulíková, Sarah 99 Gymnázium Šternberk 657,00
73 Martínek, Ondřej 97 Církevní gymnázium Olomouc 653,00
74 Motl, Jakub 98 Střední škola logistiky a chemie Olomouc 650,00
75 Klimková, Adriana 97 Gymnázium Hejčín 648,00
76 Kramešová, Karolína 98 Gymnázium Hejčín 643,00
77 Chlandová, Michaela 97 Obchodní akademie Olomouc 639,00
78 Němec, Petr 97 Obchodní akademie Olomouc 637,00
79 Žák, Filip 95 Církevní gymnázium Olomouc 628,00
80 Odstrčil, Martin 98 SŠ Polytechnická Olomouc 627,00
81 Richter, David 95 SŠ Polytechnická Olomouc 626,00
82 Vystavěl, Ondřej 98 Slovanské gymnázium Olomouc 612,00
83 Andrýsek, Richard 96 Obchodní akademie Olomouc 610,00
84 Kraina, Pavel 99 Gymnázium Hejčín B 602,00
85 Brodacký, Michal 97 SŠ Polytechnická Olomouc 601,00
86 Kubeček, Václav 96 Gymnázium Čajkovského 596,00
87 Cenker, Jan 95 SŠ Polytechnická Olomouc 592,00
88 Coufal, Tadeáš 98 Církevní gymnázium Olomouc 586,00
89 Skoták, Přemysl 96 Církevní gymnázium Olomouc 581,00
90 Klobouček, Miroslav 96 Obchodní akademie Olomouc 580,00
91 Polák, Ondřej 98 Střední škola logistiky a chemie Olomouc 577,00
92 Vitovský, Patrik 96 Střední škola logistiky a chemie Olomouc 572,00
93 Citovecká, Nela 96 Gymnázium Šternberk 569,00
94 Markovič, Filip 97 Gymnázium Čajkovského 569,00
95 Sedlář, Martin 95 SŠ Polytechnická Olomouc 560,00
96 Plachý, Matěj 98 SŠ Polytechnická Olomouc 560,00
97 Kolář, David 97 Gymnázium Hejčín 560,00
98 Olejníček, Lukáš 97 Obchodní akademie Olomouc 558,00
99 Héža, Jakub 97 Gymnázium Čajkovského 547,00
100 Lollková, Hana 96 Gymnázium Šternberk 543,00
101 Kratochvílová, Hana 95 Gymnázium Čajkovského 529,00
102 Král, Lukáš 97 SŠ Polygrafická Olomouc 525,00
103 Hurychová, Markéta 97 Církevní gymnázium Olomouc 516,00
104 Jati, Filip 98 Střední škola logistiky a chemie Olomouc 508,00
105 Belfín, Ondřej 97 Gymnázium Hejčín 507,00
106 Jandová, Kateřina 97 Církevní gymnázium Olomouc 503,00
107 Neuer, Lukáš 99 Gymnázium Čajkovského 499,00
108 Hračov, Lukáš 95 Gymnázium Šternberk 496,00
109 Pavelka, Stanislav 95 Obchodní akademie Olomouc 496,00
110 Dudová, natálie 99 Gymnázium Hejčín 492,00
111 Krylová, Pavlína 98 Gymnázium Hejčín 489,00
112 Keňa, Martin 98 Gymnázium Šternberk 488,00
113 Mádr, Jan 98 Gymnázium Hejčín B 484,00
114 Míšová, Adriana 96 Obchodní akademie Olomouc 483,00
115 Pospíšil, Filip 97 Střední škola logistiky a chemie Olomouc 482,00
116 Král, Tomáš 96 Gymnázium Hejčín B 476,00
117 Mívaltová, Markéta 99 Gymnázium Čajkovského 469,00
118 Neplech, Marek 98 SŠ Polytechnická Olomouc 464,00
119 Synek, Matouš 96 Slovanské gymnázium Olomouc 464,00
120 Holibka, Adrian 97 Církevní gymnázium Olomouc 464,00
121 Jureček, Milan 97 Gymnázium Hejčín 459,00
122 Balharová, Natálie 96 SŠ Polygrafická Olomouc 451,00
123 Slivečková, Helena 97 Gymnázium Čajkovského 450,00
124 Řepčík, Martin 98 Gymnázium Hejčín B 449,00
125 Keprtová, Jana 97 Gymnázium Čajkovského 443,00
126 Chládková, Anna 98 Slovanské gymnázium Olomouc 443,00
127 Němcová, Eliška 98 Gymnázium Šternberk 433,00
128 Mrňka, Richard 97 Gymnázium Hejčín B 432,00
129 Sitár, Viliam 97 SPŠS Olomouc 431,00
130 Hasalíková, Michaela 96 Gymnázium Čajkovského 428,00
131 Handlová, Dominika 98 Gymnázium Čajkovského 418,00
132 Spurný, Štěpán 96 Gymnázium Čajkovského 415,00
133 Ščípa, Vojtěch 97 SŠ Polytechnická Olomouc 413,00
134 Penc, Martina 98 SŠ Polytechnická Olomouc 409,00
135 Belant, Vladislav 97 Gymnázium Hejčín B 409,00
136 Mozoličová, Barbora 95 Církevní gymnázium Olomouc 394,00
137 Teplá, Alexandra 98 SŠ Polygrafická Olomouc 394,00
138 Frančák, Alexandr 99 SŠ Polygrafická Olomouc 389,00
139 Hricová, Adéla 99 Gymnázium Čajkovského 389,00
140 Loubal, Jiří 99 SPŠS Olomouc 377,00
141 Vidras, Tomáš 97 Obchodní akademie Olomouc 377,00
142 Coufal, Tomáš 96 Gymnázium Hejčín B 364,00
143 Křížková, Kristýna 96 Obchodní akademie Olomouc 363,00
144 Flöglová, Tereza 99 Gymnázium Čajkovského 363,00
145 Veislíková, Michaela 98 SŠ Polygrafická Olomouc 359,00
146 Báťková, Eliška 95 Obchodní akademie Olomouc 357,00
147 Eliášová, Kamila 96 Gymnázium Šternberk 355,00
148 Sanetrníková, Jana 96 Církevní gymnázium Olomouc 350,00
149 Sedláčková, Anna 97 Církevní gymnázium Olomouc 350,00
150 Kameníček, Robert 98 SPŠS Olomouc 345,00
151 Krenbauerová, Valerie 99 Gymnázium Šternberk 329,00
152 Mikulášková, Lucie 99 Slovanské gymnázium Olomouc 311,00
153 Míča, Lukáš 99 Obchodní akademie Olomouc 310,00
154 Janošíková, Veronika 98 Gymnázium Šternberk 307,00
155 Prášil, Robin 99 SPŠS Olomouc 300,00
156 Kolovrátník, Jindřich 97 SŠ Polytechnická Olomouc 296,00
157 Malák, Tomáš 97 SŠ Polytechnická Olomouc 265,00
158 Chromcová, Eliška 98 Gymnázium Čajkovského 262,00
159 Hricová, Klára 99 Gymnázium Čajkovského 252,00
160 Galbavá, Sára 99 Obchodní akademie Olomouc 246,00
161 Lindnerová, Barbora 98 Církevní gymnázium Olomouc 236,00
162 Floglová, Tereza 99 Gymnázium Čajkovského 234,00
163 Balášová, Lucie 99 Obchodní akademie Olomouc 230,00
164 Válková, Martina 97 Gymnázium Čajkovského 192,00
165 Feráková, Michaela 99 Gymnázium Hejčín 147,00
166 Odstrčilová, Lucie 96 Církevní gymnázium Olomouc 123,00
167 Šrámek, Petr 96 Obchodní akademie Olomouc 78,00
168 Hrabalová, Pavlína 98 Obchodní akademie Olomouc 72,00
169 Spurný, Daniel 99 Střední škola logistiky a chemie Olomouc 52,00