Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY okresní kolo

Olomouc (18. - 18. 9. 2014)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 18.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KocourekJan Kocourek 97 Církevní gymnázium OlomoucCírkevní gymnázium Olomouc 4:21.49 801
2 Marek MachalickýMarek Machalický 98 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 4:22.84 792
3 Filip FurišFilip Furiš 97 Gymnázium ŠternberkGymnázium Šternberk 4:24.61 780
4 Petr SedlákPetr Sedlák 95 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 4:26.75 766
5 Tadeáš RulíkTadeáš Rulík 97 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 4:28.12 757
6 Marek MatochaMarek Matocha 97 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 4:38.43 690
7 Ondřej MartínekOndřej Martínek 97 Církevní gymnázium OlomoucCírkevní gymnázium Olomouc 4:44.43 653
8 František KoryťákFrantišek Koryťák 98 Gymnázium ŠternberkGymnázium Šternberk 4:45.56 646
9 Patrik ŠindlerPatrik Šindler 96 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 4:46.56 640
10 Petr NěmecPetr Němec 97 Obchodní akademie OlomoucObchodní akademie Olomouc 4:46.97 637
11 David RichterDavid Richter 95 SŠ Polytechnická OlomoucSŠ Polytechnická Olomouc 4:48.73 626
12 Ondřej VystavělOndřej Vystavěl 98 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 4:51.04 612
13 Filip MinarskýFilip Minarský 97 Gymnázium Hejčín BGymnázium Hejčín B 4:53.47 598
14 Jan CenkerJan Cenker 95 SŠ Polytechnická OlomoucSŠ Polytechnická Olomouc 4:54.46 592
15 Ondřej PolákOndřej Polák 98 Střední škola logistiky a chemie OlomoucStřední škola logistiky a c... 4:56.96 577
16 David KolářDavid Kolář 97 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 4:59.98 560
17 Josef TvarbožekJosef Tvarbožek 95 SPŠS OlomoucSPŠS Olomouc 5:04.76 533
18 Lukáš KrálLukáš Král 97 SŠ Polygrafická OlomoucSŠ Polygrafická Olomouc 5:06.16 525
19 Stanislav ChyzmanStanislav Chyzman 99 Gymnázium Hejčín BGymnázium Hejčín B 5:12.62 489
20 Martin KeňaMartin Keňa 98 Gymnázium ŠternberkGymnázium Šternberk 5:12.89 488
21 Filip PospíšilFilip Pospíšil 97 Střední škola logistiky a chemie OlomoucStřední škola logistiky a c... 5:13.91 482
22 Jakub BorůvkaJakub Borůvka 98 SPŠS OlomoucSPŠS Olomouc 5:18.28 459
23 Robin PrášilRobin Prášil 99 SPŠS OlomoucSPŠS Olomouc 5:51.43 300
Petr BednaříkPetr Bednařík 97 SŠ Polygrafická OlomoucSŠ Polygrafická Olomouc DNF
Celkem 24 závodníků