výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo CORNY středoškolského atletického poháru

Dvůr Králové n. L. (25. 9. 2014)

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 25.9.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 26.25 775
2 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 27.78 648
3 Eva KopeckáEva Kopecká 97 Obchodní akademie Hradec KrálovéObchodní akademie Hradec Kr... 28.29 608
4 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 Gymnázium J. K. Tyla Hradec KrálovéGymnázium J. K. Tyla Hradec... 28.35 604
5 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 28.41 599
6 Nikola BaumováNikola Baumová 98 Gymnázium Dvůr Králové n. L.Gymnázium Dvůr Králové n. L. 29.09 548
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 25.9.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 27.63 660
2 Darina StránskáDarina Stránská 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 29.00 554
3 Hana FeistováHana Feistová 98 Gymnázium Dvůr Králové n. L.Gymnázium Dvůr Králové n. L. 29.95 486
4 Denisa JebouzkováDenisa Jebouzková 99 Gymnázium J. K. Tyla Hradec KrálovéGymnázium J. K. Tyla Hradec... 30.10 475
5 Denisa KolářováDenisa Kolářová 96 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 30.34 459
6 Anna HakováAnna Haková 98 Obchodní akademie Hradec KrálovéObchodní akademie Hradec Kr... 34.05 237
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 25.9.2014) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChadimováKateřina Chadimová 98 Gymnázium J. K. Tyla Hradec KrálovéGymnázium J. K. Tyla Hradec... 29.39 526
2 Lenka SkořepováLenka Skořepová 99 Gymnázium Dvůr Králové n. L.Gymnázium Dvůr Králové n. L. 29.83 494
3 Adéla VymazalováAdéla Vymazalová 99 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 30.60 441
4 Lenka ZikmundováLenka Zikmundová 97 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 31.92 356
Michaela KrausováMichaela Krausová 97 Obchodní akademie Hradec KrálovéObchodní akademie Hradec Kr... DNS
Celkem 5 závodníků