Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha

Stadion mládeže, Kotlářka (25. 9. 2014)

skok daleký - Junioři

Junioři 1 (čt, 25.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin Růžička Martin Růžička
SŠES Jesenická, P10SŠES Jesenická, P10
95 6.03
2 Tomáš KocábekTomáš Kocábek
G. Arabská, P6G. Arabská, P6
96 5.97
3 Tadeáš Štěpánek Tadeáš Štěpánek
G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6
98 5.96
4 Jan KlímaJan Klíma
G. Voděradská, P10G. Voděradská, P10
99 5.89
5 David FidlerDavid Fidler
SŠSE Novovysočanská, P9SŠSE Novovysočanská, P9
95 5.75
6 David ŠebrleDavid Šebrle
G. U Libeňského zámku, P8G. U Libeňského zámku, P8
96 5.66
7 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko
G. Nad Štolou, P7G. Nad Štolou, P7
96 5.64
8 Michal ŠímaMichal Šíma
G. Omská, P10G. Omská, P10
97 5.63
9 Viktor BergmannViktor Bergmann
G. Litoměřická, P9G. Litoměřická, P9
96 5.47
Matěj ŠachMatěj Šach
G. Arabská, P6G. Arabská, P6
98 5.47
11 Jiří KomorousJiří Komorous
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
96 5.46
12 David PetrákDavid Petrák
G. Přípotoční, P10G. Přípotoční, P10
96 5.45
13 Petr Stříbrný Petr Stříbrný
G. Omská, P10G. Omská, P10
95 5.44
14 Jan KaislerJan Kaisler
G. Přípotoční, P10G. Přípotoční, P10
98 5.39
15 Lukáš PazderkaLukáš Pazderka
G. U Libeňského zámku, P8G. U Libeňského zámku, P8
95 5.20
16 Vilém NeumannVilém Neumann
G. Nad Štolou, P7G. Nad Štolou, P7
98 5.19
17 David UrbanDavid Urban
SŠSE Novovysočanská, P9SŠSE Novovysočanská, P9
97 5.18
18 Tomáš VaňkátTomáš Vaňkát
G. U Libeňského zámku, P8G. U Libeňského zámku, P8
95 5.15
19 Vojtěch StrakaVojtěch Straka
G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6
97 5.14
20 David KunovjánekDavid Kunovjánek
G. Omská, P10G. Omská, P10
99 5.04
21 Šimon HradečnýŠimon Hradečný
G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6
96 5.00
22 Jan ZunaJan Zuna
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
98 4.92
23 Milan KnappMilan Knapp
G. Voděradská, P10G. Voděradská, P10
96 4.78
24 Sebastian VrzákSebastian Vrzák
G. Arabská, P6G. Arabská, P6
96 4.77
25 Jan PospíšilJan Pospíšil
G. Litoměřická, P9G. Litoměřická, P9
97 4.76
26 Tomáš ŠmerhaTomáš Šmerha
SŠES Jesenická, P10SŠES Jesenická, P10
98 4.70
27 Fabian Fabian
KG Pernerova, P8KG Pernerova, P8
97 4.69
28 Tomáš FidlerTomáš Fidler
SŠSE Novovysočanská, P9SŠSE Novovysočanská, P9
99 4.38
29 Radek Procházka Radek Procházka
SŠES Jesenická, P10SŠES Jesenická, P10
99 4.20
30 David ChaloupkaDavid Chaloupka
G. Litoměřická, P9G. Litoměřická, P9
97 3.50
Celkem 30 závodníků
Junioři 2 (čt, 25.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
98 6.19
2 Kryštof Soviš Kryštof Soviš
SPŠ ST Panská, P1SPŠ ST Panská, P1
13 5.84
3 Matěj VykočilMatěj Vykočil
SPŠE J. Gočára, P4SPŠE J. Gočára, P4
98 5.77
4 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
98 5.75
5 Jan MiksaJan Miksa
G. Postupická, P4G. Postupická, P4
96 5.67
6 Lukáš LojkaLukáš Lojka
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
96 5.49
7 Patrick VacínekPatrick Vacínek
G. Na Zatlance, P5G. Na Zatlance, P5
95 5.34
8 Jakub KarafiátJakub Karafiát
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
99 5.31
9 Dominik Dlouhý Dominik Dlouhý
G. Na Zatlance, P5G. Na Zatlance, P5
99 5.30
10 Josef PapírníkJosef Papírník
G. Botičská, P2G. Botičská, P2
97 5.28
11 Michael OlšavskýMichael Olšavský
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
99 5.18
Václav DivišVáclav Diviš
SŠG Vrbova, P4SŠG Vrbova, P4
96 5.18
13 David KalabisDavid Kalabis
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
98 5.15
14 Marek JarošMarek Jaroš
VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka, P1VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka, P1
97 5.13
Dan SekyraDan Sekyra
G. Postupická, P4G. Postupická, P4
96 5.13
16 Patrik Sokol Patrik Sokol
SPŠE J. Gočára, P4SPŠE J. Gočára, P4
98 5.07
17 Tomáš KŘIVOHLAVÝTomáš KŘIVOHLAVÝ
G. Na Vítězné pláni, P4G. Na Vítězné pláni, P4
96 4.93
18 Petr VítekPetr Vítek
VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka, P1VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka, P1
97 4.91
19 Michael DvořákMichael Dvořák
SPŠ ST Panská, P1SPŠ ST Panská, P1
11 4.90
20 Pavel HávaPavel Háva
SPŠE J. Gočára, P4SPŠE J. Gočára, P4
95 4.54
21 David MachejDavid Machej
G. Botičská, P2G. Botičská, P2
98 4.53
22 Karel TvarohKarel Tvaroh
G. Na Zatlance, P5G. Na Zatlance, P5
99 4.36
23 JAN SNÍŽĚKJAN SNÍŽĚK
G. Na Vítězné pláni, P4G. Na Vítězné pláni, P4
96 4.32
24 Jan HouskaJan Houska
SPŠ ST Panská, P1SPŠ ST Panská, P1
31 4.04
25 Jan KalinaJan Kalina
VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka, P1VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka, P1
98 4.03
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Juniorky

Juniorky 1 (čt, 25.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
ČAO Dr. E. Beneše, P2ČAO Dr. E. Beneše, P2
98 5.27
2 Adéla JEHLIČKOVÁAdéla JEHLIČKOVÁ
G. Na Vítězné pláni, P4G. Na Vítězné pláni, P4
99 4.88
3 Kristýna DjačukováKristýna Djačuková
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
97 4.74
4 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
98 4.54
5 Klára BedrnováKlára Bedrnová
G. Na Pražačce, P3G. Na Pražačce, P3
98 4.42
6 Kristýna JanoušováKristýna Janoušová
ČAO Dr. E. Beneše, P2ČAO Dr. E. Beneše, P2
96 4.38
7 Jana PENCOVÁJana PENCOVÁ
G. Na Vítězné pláni, P4G. Na Vítězné pláni, P4
98 3.88
8 Dominika KREJČÍKOVÁDominika KREJČÍKOVÁ
G. Na Vítězné pláni, P4G. Na Vítězné pláni, P4
98 3.85
9 Alexandra FraňkováAlexandra Fraňková
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
98 3.73
10 Eliška ZídkováEliška Zídková
G. Botičská, P2G. Botičská, P2
96 3.72
11 Romana ŠtěpánkováRomana Štěpánková
G. Na Pražačce, P3G. Na Pražačce, P3
96 3.63
12 Anežka LimanovskáAnežka Limanovská
SŠG Vrbova, P4SŠG Vrbova, P4
97 3.12
13 Erika LangerováErika Langerová
G. Botičská, P2G. Botičská, P2
96 3.10
Celkem 13 závodníků
Juniorky 2 (čt, 25.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová
G. Arabská, P6G. Arabská, P6
96 4.84
2 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová
G. Přípotoční, P10G. Přípotoční, P10
96 4.75
3 Ema ZenkerováEma Zenkerová
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
97 4.69
Šárka KalvováŠárka Kalvová
G. Omská, P10G. Omská, P10
97 4.69
5 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
G. Nad Štolou, P7G. Nad Štolou, P7
96 4.67
6 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková
G. Voděradská, P10G. Voděradská, P10
99 4.48
7 Kateřina ZíkováKateřina Zíková
G. Arabská, P6G. Arabská, P6
96 4.38
8 Kateřina FloriánováKateřina Floriánová
G. Omská, P10G. Omská, P10
99 4.37
9 Nikola ČiperováNikola Čiperová
OA Krupkovo n., P6OA Krupkovo n., P6
96 4.34
10 Mariana FelixováMariana Felixová
G. Nad Štolou, P7G. Nad Štolou, P7
99 4.28
11 Eliška HrdáEliška Hrdá
G. Nad Štolou, P7G. Nad Štolou, P7
97 4.25
12 Lucie Živná Lucie Živná
OA Krupkovo n., P6OA Krupkovo n., P6
99 4.23
13 Iveta KundrátováIveta Kundrátová
OA Krupkovo n., P6OA Krupkovo n., P6
97 4.19
14 Adéla KramperováAdéla Kramperová
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
96 4.16
15 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková
G. Přípotoční, P10G. Přípotoční, P10
97 4.05
16 Barbora HolzbachováBarbora Holzbachová
G. Voděradská, P10G. Voděradská, P10
97 3.92
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
G. Arabská, P6G. Arabská, P6
97 DNP
Daniela HrubáDaniela Hrubá
G. Voděradská, P10G. Voděradská, P10
98 DNP
Celkem 18 závodníků