Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha

Stadion mládeže, Kotlářka (25. 9. 2014)

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 25.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 G. Arabská, P6G. Arabská, P6 08.60
2 Barbora BodlákováBarbora Bodláková 97 G. Voděradská, P10G. Voděradská, P10 09.10
3 Denisa PouchováDenisa Pouchová 98 G. Botičská, P2G. Botičská, P2 09.20
4 Martina KubínováMartina Kubínová 95 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 09.79
5 Marie Pazderová Marie Pazderová 96 ČAO Dr. E. Beneše, P2ČAO Dr. E. Beneše, P2 09.81
6 Tereza BLAŽKOVÁTereza BLAŽKOVÁ 98 G. Na Vítězné pláni, P4G. Na Vítězné pláni, P4 10.41
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 25.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina MatějkováMartina Matějková 96 G. Na Pražačce, P3G. Na Pražačce, P3 08.76
2 Šárka HolubováŠárka Holubová 97 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 09.05
3 Alena ŘápkováAlena Řápková 97 G. Nad Štolou, P7G. Nad Štolou, P7 09.28
4 Eliška HrdáEliška Hrdá 97 G. Nad Štolou, P7G. Nad Štolou, P7 09.35
5 Tereza KUŽELOVÁTereza KUŽELOVÁ 99 G. Na Vítězné pláni, P4G. Na Vítězné pláni, P4 09.39
6 Michaela VostárkováMichaela Vostárková 97 SŠG Vrbova, P4SŠG Vrbova, P4 09.92
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 25.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 ČAO Dr. E. Beneše, P2ČAO Dr. E. Beneše, P2 08.43
2 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 G. Arabská, P6G. Arabská, P6 08.60
3 Kristýna ČiperováKristýna Čiperová 96 OA Krupkovo n., P6OA Krupkovo n., P6 09.19
4 Kristina MrázkováKristina Mrázková 99 SŠG Vrbova, P4SŠG Vrbova, P4 09.34
5 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová 98 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 09.37
6 Daniela HrubáDaniela Hrubá 98 G. Voděradská, P10G. Voděradská, P10 10.09
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 25.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana OndrkováHana Ondrková 97 G. Botičská, P2G. Botičská, P2 08.75
2 Zuzana JechováZuzana Jechová 98 G. Omská, P10G. Omská, P10 08.98
3 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 G. Přípotoční, P10G. Přípotoční, P10 09.03
Jana PENCOVÁJana PENCOVÁ 98 G. Na Vítězné pláni, P4G. Na Vítězné pláni, P4 09.03
5 Michaela BaldováMichaela Baldová 99 OA Krupkovo n., P6OA Krupkovo n., P6 09.53
6 Alina Barun Alina Barun 97 G. Na Pražačce, P3G. Na Pražačce, P3 09.83
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 25.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 97 G. Omská, P10G. Omská, P10 09.04
2 Anna JobováAnna Jobová 99 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 09.23
3 Anna ŠňupárkováAnna Šňupárková 96 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 09.49
4 Tereza KostkováTereza Kostková 96 G. Přípotoční, P10G. Přípotoční, P10 09.61
5 Veronika HořákováVeronika Hořáková 98 G. Na Pražačce, P3G. Na Pražačce, P3 09.63
6 Eliška ZídkováEliška Zídková 96 G. Botičská, P2G. Botičská, P2 09.75
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 25.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VachuškováKarolína Vachušková 97 G. Arabská, P6G. Arabská, P6 08.74
2 Adéla KramperováAdéla Kramperová 96 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 09.17
3 Kamila RoučkováKamila Roučková 98 G. Nad Štolou, P7G. Nad Štolou, P7 09.33
4 Barbora KsandrováBarbora Ksandrová 99 G. Omská, P10G. Omská, P10 09.56
5 Petra VítkováPetra Vítková 98 OA Krupkovo n., P6OA Krupkovo n., P6 10.03
Celkem 5 závodníků