výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj - okresní kolo mladšího a staršího žactva

Olomouc (1. 10. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.10.2014) Vítr: -0.1m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel CoufalDaniel Coufal 00 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 08.11 528
2 Matyáš BrančíkMatyáš Brančík 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 08.22 498
3 Tomáš ZajíčekTomáš Zajíček 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 08.41 447
4 Václav ČechVáclav Čech 99 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 08.68 378
5 Matěj BoučekMatěj Bouček 99 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 08.89 329
6 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 09.09 285
7 Mario BuďaMario Buďa 01 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 09.14 274
8 Ondřej ZenglerOndřej Zengler 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 09.37 227
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.0m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 07.67 659
2 Jakub VeselýJakub Veselý 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.01 557
3 Josef ZajíčekJosef Zajíček 00 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 08.27 484
4 Pavel VymětalPavel Vymětal 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 08.62 393
5 Jan WeidingerJan Weidinger 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 08.69 376
6 Jakub VaverkaJakub Vaverka 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.76 359
7 Roman VítovskýRoman Vítovský 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 08.95 315
8 Radek TesařRadek Tesař 99 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 09.23 255
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.0m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠanaJiří Šana 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 08.45 436
2 Sebastian ŠoustalSebastian Šoustal 99 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 08.47 431
3 Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.50 423
4 Ben SlimáčekBen Slimáček 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 08.72 369
5 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík 98 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.06 291
6 Patrik TerebushPatrik Terebush 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 09.07 289
7 Ondřej ŠafaříkOndřej Šafařík 01 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 09.99 122
8 Martin ŠkabrahaMartin Škabraha 01 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 11.62 0
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 08.18 509
2 Vojtěch PlachetkaVojtěch Plachetka 99 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 08.38 454
3 Tony RichterTony Richter 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 08.39 452
4 Josef SemeňákJosef Semeňák 00 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 09.65 176
5 David SanetrníkDavid Sanetrník 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.83 146
6 Jiří ProtivánekJiří Protivánek 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 09.85 143
7 Jan SchulzJan Schulz 99 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 09.95 128
MB Pavel SikoraPavel Sikora 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.35 231
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.2m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MajerJakub Majer 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.04 548
2 Denis LupíkDenis Lupík 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.47 431
3 Tomáš LýznerTomáš Lýzner 00 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.48 428
4 Jiří OčenášekJiří Očenášek 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 08.56 408
5 Jakub MarekJakub Marek 99 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 09.02 300
6 Dominik PanákDominik Panák 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.09 285
7 Pavel NádvorníkPavel Nádvorník 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.11 280
MB Evžen NavrátilEvžen Navrátil 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.18 266
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JanalíkJan Janalík 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.14 520
2 Michal KrausMichal Kraus 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 08.31 473
3 Michal KoutnýMichal Koutný 00 ZŠ LutínZŠ Lutín 08.46 434
4 Patrik KoblihaPatrik Kobliha 00 ZŠ LutínZŠ Lutín 08.49 426
5 Patrik ChlebounPatrik Chleboun 99 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 08.78 354
6 Michal KobzaMichal Kobza 99 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 09.01 302
7 Michal KunertMichal Kunert 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.07 289
8 Radek KurajRadek Kuraj 99 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 09.36 229
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HorkýDominik Horký 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 07.81 616
2 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 07.98 565
3 Tomáš HrůzekTomáš Hrůzek 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 08.21 500
4 Vojtěch DohnalíkVojtěch Dohnalík 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.53 416
5 Marek FacunaMarek Facuna 01 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 08.66 383
6 Michal HorejšMichal Horejš 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.00 304
7 Evžen GastaEvžen Gasta 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 09.11 280
8 Lukáš ČernýLukáš Černý 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 09.62 181
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlahaMichal Blaha 00 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 08.24 492
2 Josef BaliarJosef Baliar 98 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 08.45 436
3 Svatopluk BenešSvatopluk Beneš 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 08.58 403
4 Václav MetelkaVáclav Metelka 00 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 09.45 212
5 Vojtěch JanalíkVojtěch Janalík 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 09.82 148
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.5m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TopičJakub Topič 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.11 280
2 Jakub VáclavekJakub Václavek 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.36 229
3 Antonín ZbořilAntonín Zbořil 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 09.42 218
4 Matyáš TichavskýMatyáš Tichavský 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.83 146
5 Matyáš VrajMatyáš Vraj 02 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 09.95 128
6 Josef VystrčilJosef Vystrčil 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 10.03 116
7 Pavel ZlatohlávekPavel Zlatohlávek 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 10.14 101
Matěj ŠrámekMatěj Šrámek 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.7m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BelantTomáš Belant 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 09.02 300
2 David HynekDavid Hynek 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.19 264
3 Josef HudecJosef Hudec 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.50 203
4 Karel HorákKarel Horák 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 09.51 201
5 Jan HimrJan Himr 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.68 171
6 Jakub GastaJakub Gasta 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 09.73 163
7 Daniel HrudaDaniel Hruda 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 09.96 126
8 Jiří BudíkJiří Budík 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.31 79
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChmelářJan Chmelář 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.12 278
2 Filip KábrtFilip Kábrt 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.37 227
3 Antonín KeletiAntonín Keleti 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.86 142
4 Jakub ChlupJakub Chlup 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.89 137
5 Michael KilianMichael Kilian 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 09.99 122
6 Erik KašparErik Kašpar 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.04 115
7 Pavel ChmelářPavel Chmelář 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 10.57 50
8 Tadeáš KachyňaTadeáš Kachyňa 02 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 10.63 45
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.5m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KročekMatěj Kroček 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.04 295
2 Vojtěch KutáčVojtěch Kutáč 01 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 09.08 287
3 Jiří LátalJiří Látal 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.71 166
4 Jáchym KojšJáchym Kojš 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.91 134
5 David KoudelkaDavid Koudelka 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 10.15 99
6 Milan KnopMilan Knop 01 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 10.92 21
7 Jáchym KočíJáchym Kočí 03 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 11.16 8
MB Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.23 255
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan NovákIvan Novák 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.87 333
2 Michal NevěřilMichal Nevěřil 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.48 207
3 Šimon LukašákŠimon Lukašák 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.68 171
4 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.84 145
5 Daniel NěmecDaniel Němec 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 10.22 90
6 Jakub MatysJakub Matys 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10.39 70
MB Lukáš NovákLukáš Novák 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc DNP
MB Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.86 336
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.5m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 08.88 331
2 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 02 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.21 259
3 Milan PolcrMilan Polcr 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.43 216
4 Martin RochovanskýMartin Rochovanský 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.51 201
5 Jiří PlacekJiří Placek 01 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 09.95 128
6 Rostislav PavlíčekRostislav Pavlíček 02 ZŠ LutínZŠ Lutín 10.12 103
MB Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.75 362
MB Tomáš PeřinaTomáš Peřina 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.86 336
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SztwiorokJan Sztwiorok 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.00 304
2 Jindřich SkládalJindřich Skládal 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.42 218
3 Petr SedláčekPetr Sedláček 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.56 192
4 Patrik ŠmoldasPatrik Šmoldas 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 09.93 131
5 Filip RyšavýFilip Ryšavý 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 10.03 116
6 David SchaffnerDavid Schaffner 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 10.61 46
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 08.37 738
2 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 09.17 523
3 Lenka BalusováLenka Balusová 99 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.41 465
4 Hana BališováHana Bališová 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.42 463
5 Alena DohnálkováAlena Dohnálková 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.49 447
6 Hana BudařováHana Budařová 99 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 10.05 326
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 10.16 304
8 Hana BendováHana Bendová 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 12.32 22
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 08.26 770
2 Kateřina GreplováKateřina Greplová 00 ZŠ LutínZŠ Lutín 08.98 571
3 Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková 01 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 09.14 531
4 tereza Jelenovátereza Jelenová 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.42 463
5 Markéta KhýrováMarkéta Khýrová 99 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.47 451
6 Karolína JanáčkováKarolína Janáčková 99 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.91 355
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 00 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.93 350
8 Nikola FabiánováNikola Fabiánová 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 10.92 173
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrupičkováAdéla Krupičková 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.31 489
2 Monika KrňávkováMonika Krňávková 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.37 475
3 Eliška KrukováEliška Kruková 00 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 09.73 393
Tereza MejtskáTereza Mejtská 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.73 393
5 Veronika LépováVeronika Lépová 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.75 389
6 Pavlína KolouškováPavlína Koloušková 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.86 365
7 Michaela KubíčkováMichaela Kubíčková 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.87 363
8 Klaudie KleislováKlaudie Kleislová 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.18 300
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.0m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 08.45 715
2 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.97 574
3 Veronika MikuláškováVeronika Mikulášková 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 09.07 548
4 Marie MolnárováMarie Molnárová 99 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 09.26 501
5 Terezie NovákováTerezie Nováková 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.36 477
6 Kristýna OčenáškováKristýna Očenášková 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 10.17 302
7 Věra OpletalováVěra Opletalová 00 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 10.37 265
MB Sabina MoravcováSabina Moravcová 00 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 10.07 322
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PomajbíkováTereza Pomajbíková 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.12 536
2 Markéta PilkováMarkéta Pilková 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.25 504
3 Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.37 475
4 Michaela ProvazováMichaela Provazová 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.39 470
5 Adéla ProtivánkováAdéla Protivánková 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 09.93 350
6 Adéla PapicováAdéla Papicová 00 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 10.22 293
7 Jana ProkešováJana Prokešová 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 10.51 240
8 Alena PochobradskáAlena Pochobradská 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 11.12 144
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana SkálováZuzana Skálová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 09.18 521
2 Natálie StiborováNatálie Stiborová 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.23 509
3 Ivona RiedlováIvona Riedlová 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.70 400
4 Veronika PytlíčkováVeronika Pytlíčková 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.78 382
5 Vendula RutterováVendula Rutterová 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.79 380
6 Barbora PutnováBarbora Putnová 01 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 10.04 328
7 Simona RolandováSimona Rolandová 00 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 10.58 228
8 Radka SpurnáRadka Spurná 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 10.96 167
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.0m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie SucháValerie Suchá 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.05 553
2 Markéta TománkováMarkéta Tománková 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.28 496
3 Milada TonhauserováMilada Tonhauserová 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.34 482
4 Gabriela ŠafářováGabriela Šafářová 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.38 472
5 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.41 465
6 Marie TomanováMarie Tomanová 01 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 09.86 365
7 Viola StoppaniováViola Stoppaniová 01 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 10.20 297
8 Eliška ŠiškováEliška Šišková 99 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 10.21 295
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.0m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.12 536
2 Nikol VencováNikol Vencová 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.42 463
3= Julie VránováJulie Vránová 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.66 408
3= Michaela VachutkováMichaela Vachutková 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.66 408
5 Veronika ČejkováVeronika Čejková 00 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 09.74 391
MB Michaela VondrkováMichaela Vondrková 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.16 526
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.10.2014) Vítr: -0.1m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ČernohouzováIvana Černohouzová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 09.74 391
2 Tereza FelixováTereza Felixová 02 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.75 389
3 Eva BeregszásziováEva Beregszásziová 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.80 378
4 Veronika HasalováVeronika Hasalová 01 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 10.33 272
5 Viktorie DarnadyováViktorie Darnadyová 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 10.37 265
6 Anna BřezinováAnna Březinová 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.46 249
7 Adriana FlachsováAdriana Flachsová 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 10.70 208
MB Milena BenešováMilena Benešová 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 11.13 143
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.10.2014) Vítr: -0.1m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila KosinováKamila Kosinová 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.69 402
2 Petra JaklováPetra Jaklová 01 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 09.72 395
3 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.82 374
4 Karolína KomínkováKarolína Komínková 03 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 09.89 359
5 Klára HertlováKlára Hertlová 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.94 348
6 Barbora KoutnáBarbora Koutná 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 10.15 306
7 Lucie KořínkováLucie Kořínková 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 10.22 293
8 Michaela KačalováMichaela Kačalová 03 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 10.94 170
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.2m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KřivánkováVeronika Křivánková 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.18 521
2 Hana LosertováHana Losertová 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.23 509
3 Karolína KutáčováKarolína Kutáčová 01 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 09.57 428
4 Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.62 417
5 Sabina MádrováSabina Mádrová 01 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 10.23 291
6 Nikol KrupováNikol Krupová 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 10.28 281
7 Nela LošťákováNela Lošťáková 02 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 10.38 263
8 Veronika KrčkováVeronika Krčková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10.39 261
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.99 569
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.24 506
3 Kristýna OnderkováKristýna Onderková 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.40 468
4 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 09.72 395
5 Magda NovákováMagda Nováková 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 09.98 340
6 Kateřina MiklíkováKateřina Miklíková 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 10.30 278
7 Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová 02 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 10.79 193
Stela MičevaStela Mičeva 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana PulkrabováZuzana Pulkrabová 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.17 523
2 Zuzana PlacháZuzana Plachá 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.56 431
3 Adéla PetříkováAdéla Petříková 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 09.56 431
4 Anežka PetrováAnežka Petrová 02 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 09.70 400
5 Karolína PazderováKarolína Pazderová 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.98 340
6 Valentýna PaštikováValentýna Paštiková 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 10.31 276
7 Adéla PáclováAdéla Páclová 03 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 10.74 201
8 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 02 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 11.00 161
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.17 523
2 Tereza ŠirokáTereza Široká 02 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 09.42 463
3 Agáta SamkováAgáta Samková 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.54 435
4 Aneta SojkováAneta Sojková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.54 435
5 Daniela ŠevčíkováDaniela Ševčíková 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.71 397
6 Karolína SkřivánkováKarolína Skřivánková 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.80 378
7 Veronika SchusterováVeronika Schusterová 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.84 369
8 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.99 338
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Irena VelechováIrena Velechová 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.97 574
2 Aneta ŠtrbákováAneta Štrbáková 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.63 415
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.68 404
4 Helena UvízlováHelena Uvízlová 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 10.20 297
5 Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 10.53 236
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (st, 1.10.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MachováMarkéta Machová 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.56 431
2 Nela VyhnánkováNela Vyhnánková 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.73 393
3 Hana WeidingerováHana Weidingerová 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 10.03 330
4 Dominika VlčkováDominika Vlčková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10.14 308
5 Sára VlčkováSára Vlčková 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 10.28 281
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika KřivánkováVeronika Křivánková 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:06.79 413
2 Klára HertlováKlára Hertlová 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:11.50 353
3 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:15.61 303
4 Lucie KořínkováLucie Kořínková 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:15.83 301
5 Eva BeregszásziováEva Beregszásziová 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:19.93 255
6 Milena BenešováMilena Benešová 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:21.49 239
7 Adriana FlachsováAdriana Flachsová 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2:25.85 196
8 Petra JaklováPetra Jaklová 01 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 2:26.36 191
9 Viktorie DarnadyováViktorie Darnadyová 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2:26.71 188
10 Ivana ČernohouzováIvana Černohouzová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2:27.23 183
11 Tereza FelixováTereza Felixová 02 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:27.36 182
12 Veronika HasalováVeronika Hasalová 01 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 2:29.21 165
13 Barbora KoutnáBarbora Koutná 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:33.55 130
14 Karolína KomínkováKarolína Komínková 03 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 2:36.55 107
15 Kamila KosinováKamila Kosinová 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:37.42 101
16 Veronika KrčkováVeronika Krčková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:40.67 80
17 Michaela KačalováMichaela Kačalová 03 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 2:43.56 63
18 Nikol KrupováNikol Krupová 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 2:44.30 59
Anna BřezinováAnna Březinová 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc DNP
Celkem 19 závodníků
Běh 2 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KutáčováKarolína Kutáčová 01 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 1:58.50 531
2 Kristýna OnderkováKristýna Onderková 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:04.60 443
3 Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:14.52 316
4 Adéla PetříkováAdéla Petříková 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2:18.20 274
5 Valentýna PaštikováValentýna Paštiková 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 2:18.43 272
6 Kateřina MiklíkováKateřina Miklíková 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2:20.04 254
7 Hana LosertováHana Losertová 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:22.89 225
8 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:23.67 217
9 Anežka PetrováAnežka Petrová 02 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 2:24.41 210
10 Karolína PazderováKarolína Pazderová 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:26.62 189
11 Magda NovákováMagda Nováková 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2:27.56 180
12 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 2:28.90 168
13 Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová 02 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 2:30.69 153
14 Tereza MarkováTereza Marková 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:33.03 134
15 Sabina MádrováSabina Mádrová 01 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 2:35.27 117
16 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 02 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 2:35.87 112
17 Adéla PáclováAdéla Páclová 03 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2:38.40 94
18 Nela LošťákováNela Lošťáková 02 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 2:43.29 64
19 Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2:43.51 63
Stela MičevaStela Mičeva 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc DNP
Celkem 20 závodníků
Běh 3 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana PlacháZuzana Plachá 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:04.14 449
2 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:05.41 432
3 Markéta MachováMarkéta Machová 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:07.04 410
4 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:07.85 399
5 Irena VelechováIrena Velechová 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:08.78 387
6 Tereza ŠirokáTereza Široká 02 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 2:09.85 373
7 Aneta ŠtrbákováAneta Štrbáková 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:09.90 373
8 Agáta SamkováAgáta Samková 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:11.79 349
9 Veronika SchusterováVeronika Schusterová 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:11.88 348
10 Nela VyhnánkováNela Vyhnánková 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:12.40 342
11 Hana WeidingerováHana Weidingerová 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:14.11 321
12 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2:14.28 319
13 Aneta SojkováAneta Sojková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:14.75 313
14 Zuzana PulkrabováZuzana Pulkrabová 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:15.05 310
15 Dominika VlčkováDominika Vlčková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:16.20 297
16 Karolína SkřivánkováKarolína Skřivánková 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:28.51 171
17 Helena UvízlováHelena Uvízlová 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:37.50 101
18 Daniela ŠevčíkováDaniela Ševčíková 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:38.58 93
19 Sára VlčkováSára Vlčková 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2:40.66 80
Celkem 19 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ChmelářJan Chmelář 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:37.92 411
2 Filip KábrtFilip Kábrt 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:41.25 378
3 Jakub ChlupJakub Chlup 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:44.95 344
4 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:50.70 294
5 Antonín KeletiAntonín Keleti 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2:58.18 233
6 Erik KašparErik Kašpar 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:00.60 215
7 Tomáš BelantTomáš Belant 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3:01.62 208
8 Jan HimrJan Himr 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:02.52 201
9 Jakub GastaJakub Gasta 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 3:04.26 189
10 Josef HudecJosef Hudec 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:07.09 170
11 David HynekDavid Hynek 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:11.63 141
12 Pavel ChmelářPavel Chmelář 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:15.01 122
13 Daniel HrudaDaniel Hruda 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3:17.11 110
14 Tadeáš KachyňaTadeáš Kachyňa 02 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 3:19.15 99
15 Jiří BudíkJiří Budík 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:21.11 89
16 Michael KilianMichael Kilian 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3:25.63 68
17 Milan KnopMilan Knop 01 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 3:33.95 37
18 Karel HorákKarel Horák 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 3:36.92 28
Celkem 18 závodníků
Běh 2 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivan NovákIvan Novák 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:33.88 451
2 Šimon LukašákŠimon Lukašák 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:41.51 376
3 Michal NevěřilMichal Nevěřil 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:48.61 311
4 Jáchym KojšJáchym Kojš 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:49.09 307
5 David KoudelkaDavid Koudelka 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:51.51 287
6 Matěj KročekMatěj Kroček 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:53.83 268
7 Vojtěch KutáčVojtěch Kutáč 01 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 2:54.83 260
8 Daniel NěmecDaniel Němec 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2:56.37 247
9 Milan PolcrMilan Polcr 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:56.81 244
10 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:00.54 216
11 Jiří PlacekJiří Placek 01 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 3:02.11 204
12 Jiří LátalJiří Látal 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:06.37 175
13 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:06.73 172
14 Rostislav PavlíčekRostislav Pavlíček 02 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:13.33 131
15 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:14.44 125
16 Jáchym KočíJáchym Kočí 03 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 3:30.66 48
17 Jakub MatysJakub Matys 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:35.40 32
Lukáš NovákLukáš Novák 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc DNP
Celkem 18 závodníků
Běh 3 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:49.49 304
2 Petr SedláčekPetr Sedláček 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2:51.04 291
3 Jindřich SkládalJindřich Skládal 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:55.28 256
4 Matyáš TichavskýMatyáš Tichavský 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:56.73 245
5 Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:01.05 212
6 Jan SztwiorokJan Sztwiorok 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:02.19 204
7 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 02 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:02.51 201
8 Filip RyšavýFilip Ryšavý 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:03.56 194
9 Jakub VáclavekJakub Václavek 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:04.38 188
10 Antonín ZbořilAntonín Zbořil 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3:04.82 185
11 Martin RochovanskýMartin Rochovanský 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:05.51 181
12 Matyáš VrajMatyáš Vraj 02 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 3:06.39 175
13 Josef VystrčilJosef Vystrčil 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 3:08.19 163
14 Pavel ZlatohlávekPavel Zlatohlávek 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:08.97 158
15 David SchaffnerDavid Schaffner 02 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 3:09.06 157
16 Patrik ŠmoldasPatrik Šmoldas 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3:10.76 147
17 Matěj ŠrámekMatěj Šrámek 02 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:15.48 119
18 Jakub TopičJakub Topič 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:21.73 86
Celkem 18 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:46.43 501
2 Michaela VachutkováMichaela Vachutková 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:50.99 453
3 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:00.64 359
4 Julie VránováJulie Vránová 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:00.73 358
5 Michaela VondrkováMichaela Vondrková 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:02.47 343
6 Eliška ŠiškováEliška Šišková 99 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:03.67 332
7 Viola StoppaniováViola Stoppaniová 01 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 3:03.72 331
8 Zuzana SkálováZuzana Skálová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 3:11.05 269
9 Veronika PytlíčkováVeronika Pytlíčková 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:11.07 269
10 Vendula RutterováVendula Rutterová 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:12.16 260
11 Markéta TománkováMarkéta Tománková 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:14.12 245
12 Nikol VencováNikol Vencová 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:22.31 186
13 Valerie SucháValerie Suchá 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:27.02 155
14 Ivona RiedlováIvona Riedlová 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:28.26 148
15 Simona RolandováSimona Rolandová 00 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 3:30.12 136
16 Gabriela ŠafářováGabriela Šafářová 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:32.55 122
17 Milada TonhauserováMilada Tonhauserová 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:33.76 116
18 Radka SpurnáRadka Spurná 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:40.11 84
19 Natálie StiborováNatálie Stiborová 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:57.18 22
20 Marie TomanováMarie Tomanová 01 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 4:28.18 0
Barbora PutnováBarbora Putnová 01 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov DNP
Celkem 21 závodníků
Běh 2 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:44.31 524
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2:50.85 455
3 Klaudie KleislováKlaudie Kleislová 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:00.58 360
4 Kateřina GreplováKateřina Greplová 00 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:06.69 306
5 Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková 01 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 3:08.49 290
6 Nikola FabiánováNikola Fabiánová 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 3:11.95 262
7 Lenka BalusováLenka Balusová 99 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:13.58 249
8 Markéta KhýrováMarkéta Khýrová 99 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:14.27 244
9 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 00 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:14.76 240
10 Alena DohnálkováAlena Dohnálková 01 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:15.23 237
11 Monika KrňávkováMonika Krňávková 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:15.53 234
12 Markéta BurešováMarkéta Burešová 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:16.85 224
13 tereza Jelenovátereza Jelenová 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:21.24 193
14 Pavlína KolouškováPavlína Koloušková 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:22.87 182
15 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 3:27.59 152
16 Eliška KrukováEliška Kruková 00 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 3:33.41 118
17 Hana BališováHana Bališová 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:33.77 116
18 Hana BendováHana Bendová 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 3:56.02 25
Hana BudařováHana Budařová 99 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov DNP
Karolína JanáčkováKarolína Janáčková 99 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec DNP
Celkem 20 závodníků
Běh 3 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika MikuláškováVeronika Mikulášková 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2:48.30 481
2 Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:51.23 451
3 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:57.22 391
4 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 3:00.55 360
5 Marie MolnárováMarie Molnárová 99 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 3:01.95 347
6 Michaela ProvazováMichaela Provazová 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:02.19 345
7 Markéta PilkováMarkéta Pilková 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:03.27 335
8 Adéla KrupičkováAdéla Krupičková 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:10.30 275
9 Adéla ProtivánkováAdéla Protivánková 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 3:10.67 272
10 Sabina MoravcováSabina Moravcová 00 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3:10.71 272
11 Tereza MejtskáTereza Mejtská 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:21.21 193
12 Tereza PomajbíkováTereza Pomajbíková 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:30.03 137
13 Adéla PapicováAdéla Papicová 00 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 3:33.38 118
14 Terezie NovákováTerezie Nováková 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:39.67 86
15 Kristýna OčenáškováKristýna Očenášková 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:40.65 81
16 Veronika LépováVeronika Lépová 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:54.22 30
17 Alena PochobradskáAlena Pochobradská 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 4:06.61 4
18 Michaela KubíčkováMichaela Kubíčková 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 4:10.25 1
19 Jana ProkešováJana Prokešová 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 4:34.16 0
Veronika ČejkováVeronika Čejková 00 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc DNF
Věra OpletalováVěra Opletalová 00 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc DNP
Celkem 21 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal BlahaMichal Blaha 00 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3:18.14 497
2 Tomáš HrůzekTomáš Hrůzek 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:25.17 439
3 Josef ZajíčekJosef Zajíček 00 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 3:26.42 429
4 Dominik HorkýDominik Horký 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:28.32 414
5 Matyáš BrančíkMatyáš Brančík 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:34.73 365
6 Svatopluk BenešSvatopluk Beneš 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:36.29 353
7 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3:36.61 351
8 Tomáš ZajíčekTomáš Zajíček 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:37.60 343
9 Vojtěch DohnalíkVojtěch Dohnalík 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:38.15 340
10 Daniel CoufalDaniel Coufal 00 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 3:40.12 325
11 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:43.20 304
12 Evžen GastaEvžen Gasta 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 3:44.82 293
13 Václav ČechVáclav Čech 99 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 3:48.00 272
14 Josef BaliarJosef Baliar 98 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 3:48.30 270
15 Ondřej ZenglerOndřej Zengler 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3:53.24 239
16 Marek FacunaMarek Facuna 01 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 4:02.18 187
17 Michal HorejšMichal Horejš 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 4:07.29 160
18 Matěj BoučekMatěj Bouček 99 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 4:33.20 53
19 Lukáš ČernýLukáš Černý 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 4:56.60 4
20 Mario BuďaMario Buďa 01 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 5:08.39 0
Celkem 20 závodníků
Běh 2 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan JanalíkJan Janalík 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:15.32 522
2 Jakub MajerJakub Majer 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:21.21 471
3 Radek KurajRadek Kuraj 99 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 3:25.81 434
4 Michal KunertMichal Kunert 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:26.67 427
5 Jiří OčenášekJiří Očenášek 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:28.50 412
6 Pavel NádvorníkPavel Nádvorník 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:30.74 395
7 Patrik ChlebounPatrik Chleboun 99 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3:30.79 394
8 Tomáš LýznerTomáš Lýzner 00 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:33.43 374
9 Michal KobzaMichal Kobza 99 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 3:35.14 362
10 Michal KrausMichal Kraus 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:35.59 358
11 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 3:36.48 352
12 Patrik KoblihaPatrik Kobliha 00 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:39.78 328
13 Dominik PanákDominik Panák 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:41.70 314
14 Pavel VymětalPavel Vymětal 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 3:45.97 285
15 Michal KoutnýMichal Koutný 00 ZŠ LutínZŠ Lutín 4:03.14 182
16 Jan WeidingerJan Weidinger 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 4:07.41 159
17 Denis LupíkDenis Lupík 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4:07.86 157
18 Evžen NavrátilEvžen Navrátil 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4:11.90 137
19 Roman VítovskýRoman Vítovský 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 4:12.27 136
20 Jakub MarekJakub Marek 99 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 4:41.81 30
Celkem 20 závodníků
Běh 3 (st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch PlachetkaVojtěch Plachetka 99 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:12.33 548
2 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:13.64 537
3 Jiří ŠanaJiří Šana 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 3:15.88 517
4 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík 98 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:17.55 503
5 David SanetrníkDavid Sanetrník 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:24.33 446
6 Jakub VaverkaJakub Vaverka 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:33.85 371
7 Ben SlimáčekBen Slimáček 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:36.63 351
8 Tony RichterTony Richter 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:40.85 320
9 Josef SemeňákJosef Semeňák 00 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 3:42.87 306
10 Radek TesařRadek Tesař 99 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 3:43.01 305
11 Jiří ProtivánekJiří Protivánek 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 3:44.00 299
12 Sebastian ŠoustalSebastian Šoustal 99 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3:46.93 279
13 Václav MetelkaVáclav Metelka 00 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 3:54.11 234
14 Ondřej ŠafaříkOndřej Šafařík 01 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 3:56.96 217
15 Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4:10.58 144
16 Vojtěch JanalíkVojtěch Janalík 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 4:12.65 134
17 Martin ŠkabrahaMartin Škabraha 01 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 4:15.82 119
18 Jakub VeselýJakub Veselý 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4:16.43 116
19 Patrik TerebushPatrik Terebush 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 4:18.84 106
20 Pavel SikoraPavel Sikora 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4:19.68 103
21 Jan SchulzJan Schulz 99 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 4:32.30 56
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří OčenášekJiří Očenášek
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 1.52 404
Jakub VeselýJakub Veselý
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 1.52 404
3 Josef BaliarJosef Baliar
ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc
98 1.49 381
Vojtěch PlachetkaVojtěch Plachetka
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
99 1.49 381
5 Patrik TerebushPatrik Terebush
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 1.43 338
Michal KoutnýMichal Koutný
ZŠ LutínZŠ Lutín
00 1.43 338
Tony RichterTony Richter
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 1.43 338
Pavel SikoraPavel Sikora
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 1.43 338
Josef ZajíčekJosef Zajíček
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
00 1.43 338
10 Patrik ChlebounPatrik Chleboun
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
99 1.40 317
Pavel VymětalPavel Vymětal
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 1.40 317
Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 1.40 317
Vojtěch DohnalíkVojtěch Dohnalík
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 1.40 317
Lukáš GibalaLukáš Gibala
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 1.40 317
15 Svatopluk BenešSvatopluk Beneš
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
99 1.35 283
Sebastian ŠoustalSebastian Šoustal
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
99 1.35 283
17 Ondřej ZenglerOndřej Zengler
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 1.30 250
Václav ČechVáclav Čech
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
99 1.30 250
Jakub MarekJakub Marek
ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc
99 1.30 250
Radek TesařRadek Tesař
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
99 1.30 250
Jakub VaverkaJakub Vaverka
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 1.30 250
22 Evžen GastaEvžen Gasta
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 1.25 218
Jan WeidingerJan Weidinger
ZŠ LutínZŠ Lutín
99 1.25 218
Michal KobzaMichal Kobza
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
99 1.25 218
25 Josef SemeňákJosef Semeňák
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
00 1.20 188
26 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
98 1.15 159
Jan SchulzJan Schulz
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
99 0
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.231.261.291.321.351.381.41 Body
1 Josef HudecJosef Hudec
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 1.38 ----OO-OOXXOOXXX 303
2 Jan SztwiorokJan Sztwiorok
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 1.32 --OOOOOXXOO 263
3 Jan ChmelářJan Chmelář
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 1.29 -OOOOOOOXXX 244
4 David HynekDavid Hynek
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 1.29 -OOOOOOXOXXX 244
5= Jakub VáclavekJakub Václavek
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 1.26 OOOOO-OXXX 225
5= Martin RochovanskýMartin Rochovanský
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 1.26 --OO--OXXX 225
7 Jakub ProcházkaJakub Procházka
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 1.26 --OOOXOOXXX 225
8 Karel HorákKarel Horák
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 1.26 OOOOOXOXOXXX 225
9 Jan HimrJan Himr
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 1.23 --OOOXOXXX 206
10 Filip RyšavýFilip Ryšavý
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 1.23 -XOOOOXOXXX 206
11 Pavel ZlatohlávekPavel Zlatohlávek
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 1.20 -OOXOXOXXX 188
12 Jáchym KojšJáchym Kojš
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 1.15 XOOOOXXX 159
13 David SchaffnerDavid Schaffner
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 1.15 OOXXOOXXX 159
14 Josef VystrčilJosef Vystrčil
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 1.15 OXOXXOXOXXX 159
15 Jakub ChlupJakub Chlup
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 1.10 OOOXXX 131
16= Antonín ZbořilAntonín Zbořil
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 1.10 XOOOXXX 131
16= Jakub TopičJakub Topič
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 1.10 -XOOXXX 131
18 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 1.10 XOXOXOXXX 131
19 Matyáš VrajMatyáš Vraj
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
02 1.10 XOXOXXOXXX 131
20= Michael KilianMichael Kilian
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 1.05 OXXOXXX 105
20= Daniel NěmecDaniel Němec
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 1.05 -XXOXXX 105
22 Jáchym KočíJáchym Kočí
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
03 0 XXX
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
ZŠ LutínZŠ Lutín
99 1.47 588
2 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 1.44 555
Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 1.44 555
4 Barbora BegováBarbora Begová
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 1.35 460
5 Vendula RutterováVendula Rutterová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 1.32 429
Terezie NovákováTerezie Nováková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 1.32 429
Markéta KhýrováMarkéta Khýrová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
99 1.32 429
Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
01 1.32 429
9 Julie VránováJulie Vránová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 1.29 399
Monika KrňávkováMonika Krňávková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 1.29 399
Markéta TománkováMarkéta Tománková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
99 1.29 399
Michaela VachutkováMichaela Vachutková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 1.29 399
13 Gabriela ŠafářováGabriela Šafářová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 1.26 369
Valerie SucháValerie Suchá
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
00 1.26 369
Nikol VencováNikol Vencová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
00 1.26 369
16 Alena DohnálkováAlena Dohnálková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 1.23 340
17 Tereza MejtskáTereza Mejtská
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 1.20 312
18 Jana ProkešováJana Prokešová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
99 1.15 266
Veronika LépováVeronika Lépová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 1.15 266
20 Věra OpletalováVěra Opletalová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
00 1.10 222
Simona RolandováSimona Rolandová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
00 1.10 222
Hana BudařováHana Budařová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
99 1.10 222
Marie TomanováMarie Tomanová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
01 1.10 222
Markéta BurešováMarkéta Burešová
ZŠ LutínZŠ Lutín
99 1.10 222
25 Adéla PapicováAdéla Papicová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
00 1.05 180
Michaela KubíčkováMichaela Kubíčková
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 1.05 180
Barbora PutnováBarbora Putnová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
01 DNP
Viola StoppaniováViola Stoppaniová
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
01 DNP
Celkem 28 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.231.261.29 Body
1 Karolína SkřivánkováKarolína Skřivánková
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 1.26 XXX 369
2 Zuzana PulkrabováZuzana Pulkrabová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 1.23 XXX 340
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 1.20 XXX 312
4= Irena VelechováIrena Velechová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 1.20 XXX 312
4= Zuzana PlacháZuzana Plachá
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 1.20 XXX 312
6 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 1.20 XXX 312
7= Hana LosertováHana Losertová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 1.15 XXX 266
7= Adéla PetříkováAdéla Petříková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 1.15 XXX 266
9 Veronika HasalováVeronika Hasalová
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
01 1.15 XXX 266
10= Nela VyhnánkováNela Vyhnánková
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 1.10 XXX 222
10= Veronika KřivánkováVeronika Křivánková
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 1.10 XXX 222
10= Helena UvízlováHelena Uvízlová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 1.10 XXX 222
13 Eva BeregszásziováEva Beregszásziová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 1.10 XXX 222
14 Veronika SchusterováVeronika Schusterová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 1.10 XXX 222
15 Nela LošťákováNela Lošťáková
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
02 1.10 XXX 222
16 Barbora KoutnáBarbora Koutná
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 1.10 XXX 222
17 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 1.10 XXX 222
18= Kamila KosinováKamila Kosinová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 1.05 XXX 180
18= Sabina MádrováSabina Mádrová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
01 1.05 XXX 180
20 Karolína PazderováKarolína Pazderová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 1.05 XXX 180
21= Kateřina MiklíkováKateřina Miklíková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 1.00 XXX 141
21= Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 1.00 XXX 141
23 Michaela KačalováMichaela Kačalová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
03 1.00 XXX 141
24 Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
02 0 XXX
25 Hana BudařováHana Budařová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
99 0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
00 5.66 514
2 Daniel CoufalDaniel Coufal
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
00 5.17 415
3 Tomáš ZajíčekTomáš Zajíček
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
99 4.78 341
4 Matyáš BrančíkMatyáš Brančík
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 4.74 333
5 Jan JanalíkJan Janalík
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 4.71 328
6 Tomáš HrůzekTomáš Hrůzek
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 4.69 324
7 Michal BlahaMichal Blaha
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
00 4.66 319
8 Dominik HorkýDominik Horký
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 4.62 312
9 Denis LupíkDenis Lupík
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 4.58 304
10 Jakub MajerJakub Majer
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 4.57 303
11 Patrik KoblihaPatrik Kobliha
ZŠ LutínZŠ Lutín
00 4.53 295
12 Tomáš LýznerTomáš Lýzner
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 4.52 294
13 Michal KrausMichal Kraus
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 4.33 261
14 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 4.26 249
15 Dominik PanákDominik Panák
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 4.20 239
16 Ben SlimáčekBen Slimáček
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
99 4.17 234
17 Marek FacunaMarek Facuna
ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc
01 4.12 225
18 Jiří ŠanaJiří Šana
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 4.08 219
19 Evžen NavrátilEvžen Navrátil
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 4.07 217
20 Michal KunertMichal Kunert
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 4.04 212
21 Roman VítovskýRoman Vítovský
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 3.97 201
Matěj SchwarzMatěj Schwarz
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 3.97 201
23 Mario BuďaMario Buďa
ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc
01 3.87 185
24 Matěj BunčekMatěj Bunček
ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc
99 3.86 184
25 Pavel NádvorníkPavel Nádvorník
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 3.85 182
26 Michal HorejšMichal Horejš
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 3.69 158
27 Jiří ProtivánekJiří Protivánek
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 3.57 140
28 Lukáš ČernýLukáš Černý
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 3.50 130
29 Radek KurajRadek Kuraj
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
99 3.48 127
30 David SanetrníkDavid Sanetrník
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 3.42 119
31 Ondřej ŠafaříkOndřej Šafařík
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
01 3.37 112
32 Václav MetelkaVáclav Metelka
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
00 2.88 52
33 Martin ŠkabrahaMartin Škabraha
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
01 2.45 13
MS Vojtěch JanalíkVojtěch Janalík
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 3.08 75
Josef ZajíčekJosef Zajíček
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
00 DNP
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ProkopJan Prokop
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 4.36 266
2 Tomáš PeřinaTomáš Peřina
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 4.13 227
3 Ivan NovákIvan Novák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 4.01 207
4 Matěj KročekMatěj Kroček
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 3.93 195
5 Jiří LátalJiří Látal
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 3.92 193
6 Filip KábrtFilip Kábrt
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 3.90 190
7 Vojtěch KutáčVojtěch Kutáč
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
01 3.86 184
Tomáš BelantTomáš Belant
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 3.86 184
9 Jindřich SkládalJindřich Skládal
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 3.77 170
Viktor KocourekViktor Kocourek
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 3.77 170
11 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 3.69 158
12 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
ZŠ LutínZŠ Lutín
02 3.66 153
13 Petr SedláčekPetr Sedláček
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 3.49 129
14 Šimon LukašákŠimon Lukašák
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 3.44 122
15 Milan PolcrMilan Polcr
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 3.43 121
Daniel HrudaDaniel Hruda
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 3.43 121
17 Patrik ŠmoldasPatrik Šmoldas
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 3.42 119
18 Michal NevěřilMichal Nevěřil
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 3.41 118
19 Jakub GastaJakub Gasta
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 3.40 116
20 Pavel ChmelářPavel Chmelář
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 3.39 115
Jakub MatysJakub Matys
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 3.39 115
22 Jiří BudíkJiří Budík
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 3.30 103
23 Jiří PlacekJiří Placek
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
01 3.28 100
24 Erik KašparErik Kašpar
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 3.25 96
25 Matyáš TichavskýMatyáš Tichavský
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 3.23 94
26 Antonín KeletiAntonín Keleti
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 3.22 93
27 Matěj ŠimekMatěj Šimek
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 3.21 91
28 David KoudelkaDavid Koudelka
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 3.18 88
29 Tadeáš KachyňaTadeáš Kachyňa
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
02 3.12 80
30 Rostislav PavlíčekRostislav Pavlíček
ZŠ LutínZŠ Lutín
02 3.10 78
31 Milan KnopMilan Knop
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
01 2.68 32
Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 DNP
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
99 4.36 393
2 Zuzana SkálováZuzana Skálová
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 4.24 364
3 Tereza PomajbíkováTereza Pomajbíková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 4.10 331
4 Denisa WindsorováDenisa Windsorová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 4.05 319
5 Kateřina GreplováKateřina Greplová
ZŠ LutínZŠ Lutín
00 4.01 310
6 tereza Jelenovátereza Jelenová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 3.97 301
7 Pavlína KolouškováPavlína Koloušková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 3.92 290
8 Adéla KrupičkováAdéla Krupičková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 3.91 287
9 Milada TonhauserováMilada Tonhauserová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 3.89 283
10 Adéla ProtivánkováAdéla Protivánková
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 3.85 274
Michaela VondrkováMichaela Vondrková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 3.85 274
12 Michaela ProvazováMichaela Provazová
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 3.83 270
13 Barbora PutnováBarbora Putnová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
01 3.82 267
14 Sabina MoravcováSabina Moravcová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
00 3.81 265
Ivona RiedlováIvona Riedlová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 3.81 265
16 Natálie StiborováNatálie Stiborová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 3.80 263
17 Hana BališováHana Bališová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 3.78 259
18 Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
00 3.70 242
19 Markéta PilkováMarkéta Pilková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 3.69 239
20 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 3.60 220
21 Kristýna OčenáškováKristýna Očenášková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 3.53 206
22 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 3.50 200
23 Eliška KrukováEliška Kruková
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
00 3.44 188
24 Veronika PytlíčkováVeronika Pytlíčková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 3.43 186
25 Klaudie KleislováKlaudie Kleislová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 3.42 184
26 Marie MolnárováMarie Molnárová
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
99 3.36 172
27 Veronika MikuláškováVeronika Mikulášková
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 3.12 128
28 Eliška ŠiškováEliška Šišková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
99 3.08 121
29 Alena PochobradskáAlena Pochobradská
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 2.93 95
30 Radka SpurnáRadka Spurná
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 2.87 86
31 Lenka BalusováLenka Balusová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
99 2.80 75
32 Nikola FabiánováNikola Fabiánová
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 2.78 72
33 Veronika ČejkováVeronika Čejková
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
00 2.27 10
Hana BendováHana Bendová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 0
Markéta BurešováMarkéta Burešová
ZŠ LutínZŠ Lutín
99 DNP
Karolína JanáčkováKarolína Janáčková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
99 DNP
Marie TomanováMarie Tomanová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
01 DNP
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ŠtrbákováAneta Štrbáková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 4.05 319
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 3.95 296
3 Markéta MachováMarkéta Machová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 3.78 259
4 Klára HertlováKlára Hertlová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 3.66 233
Ivana ČernohouzováIvana Černohouzová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 3.66 233
6 Tereza MarkováTereza Marková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 3.65 231
7 Hana MachovskáHana Machovská
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 3.61 223
8 Aneta SojkováAneta Sojková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 3.59 218
9 Tereza ŠirokáTereza Široká
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
02 3.58 216
10 Simona SvozilováSimona Svozilová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 3.52 204
11 Petra JaklováPetra Jaklová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
01 3.46 192
12 Kristýna OnderkováKristýna Onderková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 3.44 188
13 Magda NovákováMagda Nováková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 3.39 178
14 Karolína KomínkováKarolína Komínková
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
03 3.37 174
15 Valentýna PaštikováValentýna Paštiková
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 3.30 161
16 Anežka PetrováAnežka Petrová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
02 3.28 157
17 Sára VlčkováSára Vlčková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 3.26 153
18 Adéla StřídováAdéla Střídová
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 3.24 150
19 Hana WeidingerováHana Weidingerová
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 3.20 142
20 Karolína KutáčováKarolína Kutáčová
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
01 3.18 139
21 Nikol KrupováNikol Krupová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 3.17 137
22 Agáta SamkováAgáta Samková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 3.06 117
23 Adéla PáclováAdéla Páclová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
03 3.00 107
24 Dominika VlčkováDominika Vlčková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 2.98 104
25 Adriana FlachsováAdriana Flachsová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 2.89 89
26 Milena BenešováMilena Benešová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 2.85 83
Daniela ŠevčíkováDaniela Ševčíková
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 2.85 83
28 Anna BřezinováAnna Březinová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 2.75 67
29 Veronika KrčkováVeronika Krčková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 2.65 53
30 Tereza FelixováTereza Felixová
ZŠ LutínZŠ Lutín
02 2.64 52
31 Lucie KořínkováLucie Kořínková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 2.62 49
32 Viktorie DarnadyováViktorie Darnadyová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 2.55 40
33 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
02 2.41 23
Stela MičevaStela Mičeva
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 DNP
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie StiborováNatálie Stiborová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 09.30 484
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
ZŠ LutínZŠ Lutín
99 08.66 442
3 Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
01 07.91 394
4 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 07.77 385
5 Terezie NovákováTerezie Nováková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 07.58 372
6 tereza Jelenovátereza Jelenová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 07.50 367
7 Zuzana SkálováZuzana Skálová
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 07.45 364
8 Kateřina GreplováKateřina Greplová
ZŠ LutínZŠ Lutín
00 07.40 361
9 Vendula RutterováVendula Rutterová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 07.26 352
10 Marie TomanováMarie Tomanová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
01 07.19 347
11 Hana BališováHana Bališová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 07.18 347
12 Valerie SucháValerie Suchá
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
00 07.17 346
13 Veronika ČejkováVeronika Čejková
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
00 07.07 340
14 Markéta TománkováMarkéta Tománková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
99 07.03 337
15 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
99 06.98 334
16 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 06.96 332
17 Eliška KrukováEliška Kruková
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
00 06.75 319
18 Viola StoppaniováViola Stoppaniová
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
01 06.69 315
19 Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
00 06.64 312
20 Michaela KubíčkováMichaela Kubíčková
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 06.53 305
21 Adéla PapicováAdéla Papicová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
00 06.47 301
22 Barbora PutnováBarbora Putnová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
01 06.34 293
23 Jana ProkešováJana Prokešová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
99 06.26 288
24 Pavlína KolouškováPavlína Koloušková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 06.16 281
25 Karolína JanáčkováKarolína Janáčková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
99 05.88 264
26 Milada TonhauserováMilada Tonhauserová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 05.84 261
27 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 05.17 219
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HorkýDominik Horký
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 13.42 693
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
00 10.63 524
3 Jakub VaverkaJakub Vaverka
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 10.50 516
4 Vojtěch PlachetkaVojtěch Plachetka
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
99 10.03 487
5 Jan WeidingerJan Weidinger
ZŠ LutínZŠ Lutín
99 09.35 447
6 Josef BaliarJosef Baliar
ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc
98 09.28 443
7 Jan JanalíkJan Janalík
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 09.10 432
8 Patrik KoblihaPatrik Kobliha
ZŠ LutínZŠ Lutín
00 08.80 414
9 Michal BlahaMichal Blaha
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
00 08.61 403
10 Jiří OčenášekJiří Očenášek
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 08.60 402
11 Tony RichterTony Richter
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 08.56 400
12 Michal KrausMichal Kraus
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 08.44 392
13 Svatopluk BenešSvatopluk Beneš
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
99 08.38 389
14 Denis LupíkDenis Lupík
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 08.36 388
15 Tomáš ZajíčekTomáš Zajíček
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
99 08.23 380
16 Jakub VeselýJakub Veselý
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 08.20 378
17 Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 07.91 361
18 Radek TesařRadek Tesař
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
99 07.72 350
19 Václav ČechVáclav Čech
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
99 07.41 331
20 Patrik ChlebounPatrik Chleboun
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
99 07.35 328
21 Marek FacunaMarek Facuna
ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc
01 07.23 321
22 Evžen NavrátilEvžen Navrátil
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 07.20 319
23 Patrik TerebushPatrik Terebush
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 07.02 308
24 Lukáš ČernýLukáš Černý
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 06.81 296
Jiří ŠanaJiří Šana
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 06.81 296
26 Josef SemeňákJosef Semeňák
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
00 06.74 292
27 Pavel SikoraPavel Sikora
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 06.71 290
28 Michal KobzaMichal Kobza
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
99 05.78 236
29 Jan SchulzJan Schulz
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
99 05.46 218
30 Mario BuďaMario Buďa
ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc
01 05.26 206
MB Vojtěch JanalíkVojtěch Janalík
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 06.50 278
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš LýznerTomáš Lýzner
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 69.89 480
2 Daniel CoufalDaniel Coufal
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
00 63.95 428
3 Matyáš BrančíkMatyáš Brančík
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 62.75 417
4 Josef ZajíčekJosef Zajíček
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
00 59.06 385
5 Tomáš HrůzekTomáš Hrůzek
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 56.44 363
6 Matěj BoučekMatěj Bouček
ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc
99 55.98 359
7 Sebastian ŠoustalSebastian Šoustal
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
99 52.75 331
8 Vojtěch DohnalíkVojtěch Dohnalík
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 50.90 315
9 Michal KunertMichal Kunert
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 50.84 315
10 Jakub MarekJakub Marek
ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc
99 49.77 306
11 Jakub MajerJakub Majer
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 48.89 298
12 Roman VítovskýRoman Vítovský
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 46.06 275
13 Pavel NádvorníkPavel Nádvorník
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 45.73 272
14 Ben SlimáčekBen Slimáček
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
99 45.53 270
15 Pavel VymětalPavel Vymětal
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 44.93 265
16 Michal HorejšMichal Horejš
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 44.49 261
17 Dominik PanákDominik Panák
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 44.14 259
18 Michal KoutnýMichal Koutný
ZŠ LutínZŠ Lutín
00 43.79 256
19 Václav MetelkaVáclav Metelka
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
00 43.36 252
20 Evžen GastaEvžen Gasta
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 43.32 252
21 Ondřej ŠafaříkOndřej Šafařík
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
01 40.95 232
22 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
98 37.90 207
23 David SanetrníkDavid Sanetrník
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 37.79 206
24 Matěj SchwarzMatěj Schwarz
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 37.32 202
25 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 35.40 187
26 Jiří ProtivánekJiří Protivánek
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 34.06 176
27 Lukáš GibalaLukáš Gibala
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 33.96 175
28 Radek KurajRadek Kuraj
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
99 27.45 123
29 Ondřej ZenglerOndřej Zengler
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 26.89 119
30 Martin ŠkabrahaMartin Škabraha
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
01 22.73 87
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin RochovanskýMartin Rochovanský
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 51.92 324
2 Jindřich SkládalJindřich Skládal
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 45.01 266
3 Šimon LukašákŠimon Lukašák
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 44.49 261
4 Josef HudecJosef Hudec
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 43.77 255
5 Jan ChmelářJan Chmelář
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 42.13 242
6 Rostislav PavlíčekRostislav Pavlíček
ZŠ LutínZŠ Lutín
02 41.90 240
7 Jan HimrJan Himr
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 41.41 236
8 Matěj KročekMatěj Kroček
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 41.27 235
9 Jakub ChlupJakub Chlup
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 39.84 223
10 Ivan NovákIvan Novák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 39.55 220
11 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
ZŠ LutínZŠ Lutín
02 39.44 220
12 Jan ProkopJan Prokop
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 38.70 213
13 David SchaffnerDavid Schaffner
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 38.30 210
14 Erik KašparErik Kašpar
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 38.18 209
15 Filip KábrtFilip Kábrt
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 37.95 207
16 Daniel HrudaDaniel Hruda
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 37.80 206
17 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 37.58 204
18 Tomáš BelantTomáš Belant
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 37.50 204
19 Daniel NěmecDaniel Němec
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 36.84 198
20 Josef VystrčilJosef Vystrčil
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 36.77 198
21 Jiří PlacekJiří Placek
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
01 36.26 194
22 Jiří LátalJiří Látal
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 36.25 193
23 Jáchym KojšJáchym Kojš
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 36.11 192
24 Patrik ŠmoldasPatrik Šmoldas
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 35.59 188
25 Petr SedláčekPetr Sedláček
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 35.32 186
26 Michal NevěřilMichal Nevěřil
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 35.22 185
Vojtěch KutáčVojtěch Kutáč
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
01 35.22 185
28 Pavel ChmelářPavel Chmelář
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 34.84 182
29 Matyáš VrajMatyáš Vraj
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
02 33.87 174
30 Tadeáš KachyňaTadeáš Kachyňa
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
02 33.86 174
31 Tomáš PeřinaTomáš Peřina
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 33.46 171
32 Karel HorákKarel Horák
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 33.20 169
33 Milan PolcrMilan Polcr
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 33.07 168
34 Matyáš TichavskýMatyáš Tichavský
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 32.64 164
35 Jan SztwiorokJan Sztwiorok
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 32.60 164
36 David HynekDavid Hynek
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 32.26 161
37 Antonín ZbořilAntonín Zbořil
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 32.25 161
38 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 31.77 157
39 Jakub MatysJakub Matys
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 31.68 157
40 Jáchym KočíJáchym Kočí
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
03 31.47 155
41 Viktor KocourekViktor Kocourek
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 31.46 155
42 Michael KilianMichael Kilian
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 30.88 150
43 Milan KnopMilan Knop
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
01 30.86 150
44 Jiří BudíkJiří Budík
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 30.74 149
45 Matěj ŠrámekMatěj Šrámek
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 30.60 148
46 Jakub ProcházkaJakub Procházka
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 30.01 143
47 Antonín KeletiAntonín Keleti
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 29.90 143
48 David KoudelkaDavid Koudelka
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 29.56 140
49 Pavel ZlatohlávekPavel Zlatohlávek
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 28.88 134
50 Jakub VáclavekJakub Václavek
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 27.60 124
51 Filip RyšavýFilip Ryšavý
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 26.52 116
52 Jakub TopičJakub Topič
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 23.64 94
53 Jakub GastaJakub Gasta
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 22.73 87
Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 DNP
Celkem 54 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena DohnálkováAlena Dohnálková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 49.03 467
2 Michaela VachutkováMichaela Vachutková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 48.83 465
3 Marie MolnárováMarie Molnárová
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
99 47.66 450
4 Kristýna OčenáškováKristýna Očenášková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 46.05 430
5 Veronika MikuláškováVeronika Mikulášková
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 43.48 398
6 Klaudie KleislováKlaudie Kleislová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 41.45 373
7 Eliška ŠiškováEliška Šišková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
99 41.13 369
8 Tereza MejtskáTereza Mejtská
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 40.81 365
9 Barbora BegováBarbora Begová
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 39.96 355
10 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 39.78 353
11 Michaela VondrkováMichaela Vondrková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 39.63 351
12 Adéla KrupičkováAdéla Krupičková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 35.16 297
13 Anna BřezinováAnna Březinová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 34.17 285
14 Adéla ProtivánkováAdéla Protivánková
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 33.33 275
15 Nikola FabiánováNikola Fabiánová
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 32.89 269
16 Alena PochobradskáAlena Pochobradská
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 32.45 264
17 Gabriela ŠafářováGabriela Šafářová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 31.49 253
18 Markéta KhýrováMarkéta Khýrová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
99 29.07 224
19 Věra OpletalováVěra Opletalová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
00 29.00 223
20 Ivona RiedlováIvona Riedlová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 28.62 219
21 Lenka BalusováLenka Balusová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
99 27.94 211
22 Sabina MoravcováSabina Moravcová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
00 27.56 207
23 Nikol VencováNikol Vencová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
00 26.32 192
24 Denisa WindsorováDenisa Windsorová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 26.10 190
25 Markéta BurešováMarkéta Burešová
ZŠ LutínZŠ Lutín
99 25.58 184
26 Veronika PytlíčkováVeronika Pytlíčková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 24.23 168
27 Markéta PilkováMarkéta Pilková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 24.03 166
28 Julie VránováJulie Vránová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 23.76 163
29 Tereza PomajbíkováTereza Pomajbíková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 23.55 160
30 Monika KrňávkováMonika Krňávková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 22.54 149
31 Radka SpurnáRadka Spurná
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 21.80 141
32 Veronika LépováVeronika Lépová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 21.19 134
33 Hana BudařováHana Budařová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
99 20.36 125
34 Michaela ProvazováMichaela Provazová
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 19.36 113
35 Simona RolandováSimona Rolandová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
00 16.72 85
36 Hana BendováHana Bendová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
99 16.09 78
Marie TomanováMarie Tomanová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
01 DNP
Celkem 37 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 1.10.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva BeregszásziováEva Beregszásziová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 36.76 316
2 Zuzana PlacháZuzana Plachá
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 33.54 277
3 Karolína KomínkováKarolína Komínková
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
03 33.24 274
4 Viktorie DarnadyováViktorie Darnadyová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 32.58 266
5 Ivana ČernohouzováIvana Černohouzová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 31.96 258
6 Hana LosertováHana Losertová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 31.42 252
7 Kamila KosinováKamila Kosinová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 31.06 248
8 Karolína SkřivánkováKarolína Skřivánková
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 30.66 243
9 Agáta SamkováAgáta Samková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 30.64 243
10 Nela LošťákováNela Lošťáková
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
02 30.43 240
11 Hana WeidingerováHana Weidingerová
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 30.28 238
12 Karolína PazderováKarolína Pazderová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 30.12 237
13 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 29.88 234
14 Aneta ŠtrbákováAneta Štrbáková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 29.49 229
15 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 29.45 229
16 Tereza ŠirokáTereza Široká
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
02 29.41 228
17 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 28.59 219
18 Kateřina MiklíkováKateřina Miklíková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 28.33 216
19 Veronika KrčkováVeronika Krčková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 27.64 208
20 Karolína KutáčováKarolína Kutáčová
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
01 26.56 195
21 Valentýna PaštikováValentýna Paštiková
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 24.89 176
22 Veronika KřivánkováVeronika Křivánková
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 24.85 175
23 Milena BenešováMilena Benešová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 24.68 173
24 Lucie MičunkováLucie Mičunková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 24.67 173
25 Adéla PáclováAdéla Páclová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
03 24.66 173
26 Irena VelechováIrena Velechová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 24.51 171
27 Adéla StřídováAdéla Střídová
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 24.38 170
28 Zuzana PulkrabováZuzana Pulkrabová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 24.12 167
29 Petra JaklováPetra Jaklová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
01 23.60 161
30 Dominika VlčkováDominika Vlčková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 22.97 154
31 Magda NovákováMagda Nováková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 22.96 154
32 Nikol KrupováNikol Krupová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
02 22.93 153
33 Aneta SojkováAneta Sojková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 22.78 152
34 Tereza MarkováTereza Marková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 22.66 150
35 Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 22.62 150
36 Adriana FlachsováAdriana Flachsová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 22.44 148
37 Kristýna OnderkováKristýna Onderková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
01 22.27 146
38 Barbora KoutnáBarbora Koutná
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 21.45 137
39 Veronika HasalováVeronika Hasalová
ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc
01 21.44 137
40 Anežka PetrováAnežka Petrová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
02 21.34 135
41 Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
02 20.58 127
42 Markéta MachováMarkéta Machová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 20.34 124
43 Helena UvízlováHelena Uvízlová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 20.16 122
44 Sabina MádrováSabina Mádrová
ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc
01 19.98 120
45 Adéla PetříkováAdéla Petříková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 19.89 119
46 Daniela ŠevčíkováDaniela Ševčíková
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 19.73 118
47 Sára VlčkováSára Vlčková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
02 19.63 116
48 Tereza FelixováTereza Felixová
ZŠ LutínZŠ Lutín
02 19.54 115
49 Lucie KořínkováLucie Kořínková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 19.53 115
50 Nela VyhnánkováNela Vyhnánková
ZŠ LutínZŠ Lutín
01 19.30 113
51 Klára HertlováKlára Hertlová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 18.90 108
52 Michaela KačalováMichaela Kačalová
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
03 17.79 96
53 Simona SvozilováSimona Svozilová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 16.67 84
54 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská
ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov
02 15.35 70
55 Hana MachovskáHana Machovská
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 14.51 61
56 Veronika SchusterováVeronika Schusterová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 13.21 48
Anna BřezinováAnna Březinová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 DNP
Stela MičevaStela Mičeva
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 DNP
Celkem 58 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 2049
2 Dominik HorkýDominik Horký 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2035
3 Vojtěch PlachetkaVojtěch Plachetka 99 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1870
4 Jan JanalíkJan Janalík 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1802
5 Michal BlahaMichal Blaha 00 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1711
6 Daniel CoufalDaniel Coufal 00 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 1696
7 Josef ZajíčekJosef Zajíček 00 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 1636
8 Tomáš HrůzekTomáš Hrůzek 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1626
Jiří OčenášekJiří Očenášek 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1626
10 Jakub MajerJakub Majer 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1620
11 Matyáš BrančíkMatyáš Brančík 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1613
12 Tomáš LýznerTomáš Lýzner 00 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1576
13 Josef BaliarJosef Baliar 98 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 1530
14 Tomáš ZajíčekTomáš Zajíček 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 1511
15 Tony RichterTony Richter 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1510
16 Jakub VaverkaJakub Vaverka 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1496
17 Michal KrausMichal Kraus 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1484
18 Jiří ŠanaJiří Šana 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 1468
19 Patrik KoblihaPatrik Kobliha 00 ZŠ LutínZŠ Lutín 1463
20 Jakub VeselýJakub Veselý 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1455
21 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 1449
22 Svatopluk BenešSvatopluk Beneš 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 1428
23 Patrik ChlebounPatrik Chleboun 99 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1393
24 Vojtěch DohnalíkVojtěch Dohnalík 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1388
25 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1361
26 Sebastian ŠoustalSebastian Šoustal 99 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1324
27 Denis LupíkDenis Lupík 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1280
28 Pavel VymětalPavel Vymětal 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 1260
29 Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1245
30 Michal KunertMichal Kunert 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1243
31 Václav ČechVáclav Čech 99 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 1231
32 Ben SlimáčekBen Slimáček 99 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 1224
33 Michal KoutnýMichal Koutný 00 ZŠ LutínZŠ Lutín 1210
34 Jan WeidingerJan Weidinger 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 1200
35 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík 98 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 1160
Radek TesařRadek Tesař 99 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 1160
37 Pavel NádvorníkPavel Nádvorník 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1129
38 Michal KobzaMichal Kobza 99 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 1118
39 Marek FacunaMarek Facuna 01 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 1116
40 Dominik PanákDominik Panák 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1097
41 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1072
42 Evžen GastaEvžen Gasta 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 1043
43 Patrik TerebushPatrik Terebush 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 1041
44 Pavel SikoraPavel Sikora 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0962
Josef SemeňákJosef Semeňák 00 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 0962
46 Evžen NavrátilEvžen Navrátil 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0939
47 Roman VítovskýRoman Vítovský 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 0927
48 David SanetrníkDavid Sanetrník 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 0917
49 Radek KurajRadek Kuraj 99 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 0913
50 Jakub MarekJakub Marek 99 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 0886
51 Michal HorejšMichal Horejš 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 0883
52 Ondřej ZenglerOndřej Zengler 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0835
53 Jiří ProtivánekJiří Protivánek 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 0758
54 Matěj BoučekMatěj Bouček 99 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 0741
55 Ondřej ŠafaříkOndřej Šafařík 01 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 0683
56 Mario BuďaMario Buďa 01 ZŠ Svatoplukova OlomoucZŠ Svatoplukova Olomouc 0665
57 Lukáš ČernýLukáš Černý 99 ZŠ Gorkého OlomoucZŠ Gorkého Olomouc 0611
58 Jan SchulzJan Schulz 99 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 0402
59 Martin ŠkabrahaMartin Škabraha 01 ZŠ Medlov UničovZŠ Medlov Uničov 0219
Poznámky:
Vychodil J. 2049 (10.63/524-5.66/514-07.67/659-3:36.48/352)

Horký D. 2035 (07.81/616-4.62/312-13.42/693-3:28.32/414)

Plachetka V. 1870 (10.03/487-1.49/381-08.38/454-3:12.33/548)

Janalík J. 1802 (3:15.32/522-08.14/520-4.71/328-09.10/432)

Blaha M. 1711 (3:18.14/497-08.61/403-4.66/319-08.24/492)

Coufal D. 1696 (5.17/415-3:40.12/325-08.11/528-63.95/428)

Zajíček J. 1636 (59.06/385-3:26.42/429-/-08.27/484-1.43/338)

Očenášek J. 1626 (1.52/404)

Hrůzek T. 1626 (08.21/500)

Očenášek J. 1626 (08.56/408-3:28.50/412)

Hrůzek T. 1626 (4.69/324)

Očenášek J. 1626 (08.60/402)

Hrůzek T. 1626 (3:25.17/439-56.44/363)

Majer J. 1620 (48.89/298-4.57/303-3:21.21/471-08.04/548)

Brančík M. 1613 (4.74/333-3:34.73/365-08.22/498-62.75/417)

Lýzner T. 1576 (69.89/480-4.52/294-3:33.43/374-08.48/428)

Baliar J. 1530 (08.45/436-09.28/443-1.49/381-3:48.30/270)

Zajíček T. 1511 (3:37.60/343-08.41/447-4.78/341-08.23/380)

Richter T. 1510 (08.56/400-08.39/452-1.43/338-3:40.85/320)

Vaverka J. 1496 (3:33.85/371-08.76/359-1.30/250-10.50/516)

Kraus M. 1484 (08.44/392-4.33/261-3:35.59/358-08.31/473)

Šana J. 1468 (08.45/436-3:15.88/517-06.81/296-4.08/219)

Kobliha P. 1463 (08.80/414-4.53/295-3:39.78/328-08.49/426)

Veselý J. 1455 (08.01/557-4:16.43/116-1.52/404-08.20/378)

Schwarz M. 1449 (37.32/202-3.97/201-3:13.64/537-08.18/509)

Beneš S. 1428 (1.35/283-08.58/403-08.38/389-3:36.29/353)

Chleboun P. 1393 (07.35/328-08.78/354-1.40/317-3:30.79/394)

Dohnalík V. 1388 (08.53/416-1.40/317-3:38.15/340-50.90/315)

Gibala L. 1361 (33.96/175-3:43.20/304-1.40/317-07.98/565)

Šoustal S. 1324 (1.35/283-08.47/431-3:46.93/279-52.75/331)

Lupík D. 1280 (08.36/388-4.58/304-4:07.86/157-08.47/431)

Vymětal P. 1260 (08.62/393-3:45.97/285-1.40/317-44.93/265)

Šuba V. 1245 (07.91/361-1.40/317-4:10.58/144-08.50/423)

Kunert M. 1243 (09.07/289-3:26.67/427-4.04/212-50.84/315)

Čech V. 1231 (3:48.00/272-08.68/378-07.41/331-1.30/250)

Slimáček B. 1224 (08.72/369-3:36.63/351-4.17/234-45.53/270)

Koutný M. 1210 (43.79/256-1.43/338-4:03.14/182-08.46/434)

Weidinger J. 1200 (08.69/376-4:07.41/159-1.25/218-09.35/447)

Šenkeřík J. 1160 (37.90/207)

Tesař R. 1160 (07.72/350)

Šenkeřík J. 1160 (3:17.55/503)

Tesař R. 1160 (3:43.01/305-09.23/255-1.30/250)

Šenkeřík J. 1160 (1.15/159-09.06/291)

Nádvorník P. 1129 (09.11/280-3:30.74/395-3.85/182-45.73/272)

Kobza M. 1118 (05.78/236-1.25/218-09.01/302-3:35.14/362)

Facuna M. 1116 (08.66/383-4.12/225-07.23/321-4:02.18/187)

Panák D. 1097 (44.14/259-4.20/239-3:41.70/314-09.09/285)

Ženčák Š. 1072 (4.26/249-35.40/187-09.09/285-3:36.61/351)

Gasta E. 1043 (3:44.82/293-43.32/252-1.25/218-09.11/280)

Terebush P. 1041 (09.07/289-4:18.84/106-1.43/338-07.02/308)

Semeňák J. 962 (06.74/292)

Sikora P. 962 (1.43/338-06.71/290)

Semeňák J. 962 (3:42.87/306)

Sikora P. 962 (4:19.68/103-09.35/231)

Semeňák J. 962 )
Celkem 59 závodníků
Čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ivan NovákIvan Novák 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1211
2 Jan ChmelářJan Chmelář 01 ZŠ LutínZŠ Lutín 1175
3 Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1053
4 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1003
5 Filip KábrtFilip Kábrt 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1002
6 Matěj KročekMatěj Kroček 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0993
7 Jan SztwiorokJan Sztwiorok 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 0935
8 Martin RochovanskýMartin Rochovanský 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0931
Josef HudecJosef Hudec 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0931
10 Šimon LukašákŠimon Lukašák 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 0930
11 Vojtěch KutáčVojtěch Kutáč 01 ZŠ Mozartova OlomoucZŠ Mozartova Olomouc 0916
12 Jindřich SkládalJindřich Skládal 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 0910
13 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 0906
14 Tomáš BelantTomáš Belant 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0896
15 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 0874
16 Jakub ChlupJakub Chlup 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0835
17 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka