výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Praha (11. - 12. 10. 2014)
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3994
2 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3553
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3375
4 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2938
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Píšová M. 3994 (16.69/632-1.35/460-10.97/593-29.19/540-4.64/464-44.87/761-2:42.56/544)
Osobová L. 3553 (16.24/685-1.49/610-09.89/522-30.60/441-4.27/371-28.95/457-2:49.68/467)
Jelínková K. 3375 (17.95/494-1.35/460-06.45/300-27.83/644-4.51/431-19.78/285-2:24.67/761)
Holakovská A. 2938 (19.91/310-1.30/409-07.36/358-30.18/470-4.31/381-19.10/272-2:26.44/738)
Celkem 4 závodníků
Sedmiboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4702
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4501
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3713
4 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2993
5 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1787
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Nečinová A. 4702 (14.81/867-1.61/747-11.66/639-26.16/783-4.88/527-33.96/552-2:38.81/587)
Zekuciová A. 4501 (14.64/890-1.46/577-08.89/457-25.88/808-5.54/712-20.90/306-2:25.45/751)
Votinská B. 3713 (17.03/593-1.43/544-07.68/379-27.05/708-5.26/631-24.79/378-2:48.43/480)
Matějková M. 2993 (17.06/590-1.30/409-07.31/355-29.65/507-4.61/456-20.80/304-2:59.22/372)
Šrámková J. 1787 (23.64/71-1.25/359-08.40/425-30.09/476-4.61/456-/-/)
Celkem 5 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4576
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4446
3 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4038
4 Alice BoučkováAlice Boučková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3875
5 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3863
6 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3679
7 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3630
8 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3573
9 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3454
10 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3323
11 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2842
12 Veronika ProkelováVeronika Prokelová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2777
13 Lucie StibralováLucie Stibralová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2729
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Jirmanová K. 4576 (14.83/864-1.46/577-10.02/531-26.46/757-5.30/643-31.16/499-2:29.06/705)
Sladovníková A. 4446 (15.31/801-1.52/644-09.86/520-26.01/796-5.13/595-19.86/286-2:21.48/804)
Edlová T. 4038 (16.22/688-1.46/577-09.67/508-27.97/633-5.36/660-24.85/379-2:38.29/593)
Boučková A. 3875 (17.10/585-1.46/577-09.54/499-28.13/621-5.12/592-23.20/349-2:33.28/652)
Pöschlová N. 3863 (16.36/671-1.61/747-09.86/520-29.12/545-4.91/535-25.56/393-2:51.12/452)
Rákosníková I. 3679 (15.65/758-1.49/610-09.10/471-28.03/628-4.45/416-23.50/354-2:52.13/442)
Kalvová Š. 3630 (16.93/604-1.35/460-07.82/388-26.37/765-5.04/570-16.00/215-2:35.26/628)
Pöschlová S. 3573 (18.20/468-1.55/678-10.23/545-29.04/551-5.10/587-28.45/447-3:07.68/297)
Nemešová T. 3454 (17.14/581-1.35/460-07.25/351-27.96/634-4.43/411-20.62/300-2:28.11/717)
Herynková A. 3323 (17.71/519-1.35/460-08.89/457-28.57/587-4.70/479-22.14/329-2:47.28/492)
Moravcová N. 2842 (18.64/424-1.35/460-08.90/458-31.31/394-4.17/347-29.08/459-3:07.33/300)
Prokelová V. 2777 (18.64/424-1.30/409-07.97/397-30.04/479-4.41/406-19.48/279-2:58.13/383)
Stibralová L. 2729 (18.00/488-1.25/359-07.96/397-30.47/450-3.84/272-25.09/384-2:58.49/379)
Celkem 13 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4490
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4139
3 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4054
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3945
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3691
6 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3648
7 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3621
8 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3528
9 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3464
10 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3413
11 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3401
12 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3347
13 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3267
14 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3170
15 Tereza KrátkáTereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3162
16 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3107
17 Marie HochmanováMarie Hochmanová 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 2977
18 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2896
19 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2734
20 Karolína ČesenkováKarolína Česenková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2730
21 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2683
22 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2665
23 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2654
24 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2569
25 Lucie ŽivnáLucie Živná 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2533
26 Tereza ProkelováTereza Prokelová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2437
27 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2100
28 Anežka ŠímováAnežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2016
29 Kristina SavchenkoKristina Savchenko 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1323
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Švábíková A. 4490 (15.19/817-1.52/644-11.52/629-19.66/817-4.90/532-25.52/392-2:32.77/659)
Duchoňová A. 4139 (15.31/801-1.30/409-08.66/442-20.26/746-5.23/623-26.63/413-2:29.01/705)
Parásková T. 4054 (16.05/708-1.49/610-09.04/467-20.24/749-5.06/576-20.65/301-2:34.01/643)
Treglerová M. 3945 (17.07/589-1.35/460-09.83/518-21.33/628-4.42/408-41.08/688-2:33.11/654)
Turnerová N. 3691 (15.04/836-1.35/460-09.50/497-19.45/842-3.99/306-19.06/271-2:48.48/479)
Kašparová J. 3648 (15.42/787-1.35/460-08.74/447-20.71/695-4.76/495-19.96/288-2:48.81/476)
Jehličková A. 3621 (16.82/617-1.30/409-08.70/445-21.43/617-4.71/482-23.50/354-2:29.68/697)
Jehličková B. 3528 (16.89/609-1.43/544-08.21/413-22.24/534-4.60/454-26.27/406-2:40.46/568)
Jíchová N. 3464 (15.11/827-1.46/577-05.90/265-19.76/805-4.31/381-13.76/174-2:52.77/435)
Cikánová A. 3413 (16.15/696-1.30/409-06.98/334-20.36/735-4.29/376-20.34/295-2:40.42/568)
Dvořáková M. 3401 (18.14/474-1.35/460-09.01/465-20.22/751-4.59/451-20.80/304-2:46.93/496)
Fialová K. 3347 (17.37/555-1.43/544-09.17/475-20.94/670-4.36/393-20.34/295-2:54.82/415)
Chaloupecká M. 3267 (18.32/456-1.40/512-08.56/436-21.07/656-4.32/384-17.87/249-2:39.92/574)
Hofmanová A. 3170 (17.46/546-1.35/460-07.12/343-21.40/620-4.62/459-15.33/203-2:43.01/539)
Krátká T. 3162 (17.41/551-1.30/409-08.95/461-20.55/713-4.27/371-23.31/351-3:06.68/306)
Vernerová T. 3107 (16.66/635-1.25/359-07.67/378-22.19/539-3.99/306-22.60/337-2:41.76/553)
Hochmanová M. 2977 (19.83/316-1.25/359-09.58/502-21.69/590-4.17/347-22.10/328-2:43.34/535)
Daťková A. 2896 (19.87/313-1.40/512-09.61/504-21.55/604-4.26/369-18.70/265-3:04.04/329)
Tomášková A. 2734 (17.90/499-1.35/460-06.20/284-21.49/611-0/-22.09/328-2:41.81/552)
Česenková K. 2730 (17.99/489-1.25/359-08.28/417-21.44/616-4.30/379-12.12/144-3:04.33/326)
Marešová V. 2683 (18.37/451-0.0/0-07.56/371-20.65/702-4.41/406-18.57/262-2:47.35/491)
Hájková Š. 2665 (19.20/372-1.35/460-06.42/298-22.20/538-3.86/276-10.46/114-2:37.05/607)
Uhrová K. 2654 (18.74/415-1.25/359-07.76/384-22.40/518-4.16/345-17.70/246-2:57.68/387)
Králová V. 2569 (21.62/182-1.25/359-07.72/381-21.97/561-3.66/233-19.00/270-2:39.13/583)
Živná L. 2533 (17.83/506-1.25/359-07.91/394-22.89/471-3.87/279-15.37/203-3:04.86/321)
Prokelová T. 2437 (19.44/350-1.20/312-07.12/343-21.66/593-4.02/312-12.62/153-2:59.03/374)
Deutschová K. 2100 (19.73/325-1.20/312-05.44/236-23.15/447-3.64/229-7.19/56-2:47.00/495)
Šímová A. 2016 (21.45/193-1.15/266-05.12/216-22.65/494-3.69/239-9.65/100-2:45.77/508)
Savchenko K. 1323 (21.82/169-1.30/409-07.21/348-23.71/397-/)
Celkem 29 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5073
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4875
3 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4735
4 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4601
5 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4464
6 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4253
7 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4184
8 Hynek HampelHynek Hampel 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 4173
9 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4018
10 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3984
11 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3982
12 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3972
13 Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3914
14 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3908
15 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3716
16 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3689
17 Michael OlšavskýMichael Olšavský 99 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3674
18 Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3491
19 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3434
20 Filip PavlicaFilip Pavlica 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3428
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3428
22 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3381
23 Jan KrčJan Krč 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3340
24 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3240
25 Jan GlogrJan Glogr 99 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 3230
26 Adam PalisaAdam Palisa 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3212
27 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3209
28 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3085
29 David RudaDavid Ruda 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2801
30 Martin ZmeškalMartin Zmeškal 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2771
31 Marc NádeníčekMarc Nádeníček 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2720
32 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2349
33 Vilém MertaVilém Merta 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2082
34 Samuel PeterkaSamuel Peterka 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1278
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Pekárek A. 5073 (14.80/735-41.92/704-2.90/333-/-26.60/252-7.42/739-6.02/591-12.90/661-1.67/520-3:13.45/538)
Běhounek M. 4875 (13.98/837-26.78/402-2.70/286-31.35/318-7.55/697-6.10/608-12.22/620-1.58/449-3:00.60/658)
Dvořák M. 4735 (15.09/701-34.71/558-2.90/333-/-42.73/482-7.80/619-5.34/449-10.57/520-1.55/426-3:01.79/647)
Schütz J. 4601 (14.98/714-34.19/547-2.40/220-37.70/409-7.99/563-5.64/510-10.73/530-1.58/449-3:00.53/659)
Prunar J. 4464 (14.35/790-31.85/501-2.60/264-33.39/347-7.95/574-5.07/396-09.24/440-1.48/374-2:48.85/778)
Klíma J. 4253 (16.13/583-26.09/388-2.30/199-37.25/402-7.59/684-5.80/544-10.00/486-1.58/449-3:15.72/518)
Bartoněk F. 4184 (16.01/596-29.77/460-3.10/381-/-36.05/385-8.17/511-5.22/425-08.89/419-1.52/404-3:06.43/603)
Hampel H. 4173 (16.45/549-32.41/512-2.40/220-29.66/294-7.70/650-4.88/360-12.99/667-1.48/374-3:12.46/547)
Růžička J. 4018 (14.80/735-22.66/322-2.30/199-32.52/335-7.62/675-5.53/487-09.60/462-1.55/426-3:33.05/377)
Janský M. 3984 (14.97/715-21.65/303-2.00/140-32.61/336-8.07/540-5.32/445-10.09/491-1.55/426-3:07.98/588)
Zavřel I. 3982 (14.54/767-28.31/431-2.15/169-28.88/283-7.78/625-5.03/388-10.06/489-1.43/338-3:18.78/492)
Sadirov V. 3972 (15.83/616-23.48/338-2.00/140-36.01/385-7.92/583-5.21/423-09.26/441-1.55/426-3:04.60/620)
Stehno R. 3914 (15.15/694-26.16/389-2.40/220-21.28/179-7.71/646-5.10/402-10.50/516-1.37/297-3:09.82/571)
Janeček J. 3908 (15.22/685-29.54/455-0.0/-33.46/348-7.96/571-5.19/419-08.82/415-1.43/338-2:58.69/677)
Coufal P. 3716 (14.72/745-35.20/568-3.10/381-/-37.62/408-7.74/637-5.23/427-11.07/550-/)
Vích M. 3689 (15.01/710-21.99/310-2.15/169-26.32/248-8.09/534-4.98/378-08.28/383-1.37/297-3:00.45/660)
Olšavský M. 3674 (15.86/613-28.30/431-0.0/-27.23/260-7.87/598-5.01/384-10.65/525-1.48/374-3:19.17/489)
Hanzlík M. 3491 (15.95/603-23.21/333-2.15/169-27.56/265-8.14/520-4.46/283-08.08/371-1.55/426-3:15.47/521)
Seidl P. 3434 (16.74/518-21.86/307-2.90/333-20.02/162-8.22/498-4.66/319-09.16/435-1.43/338-3:15.12/524)
Pavlica F. 3428 (16.38/556)
Šatoplet J. 3428 (16.40/554-19.62/265)
Pavlica F. 3428 (17.99/235-2.80/309-/)
Šatoplet J. 3428 (2.30/199-27.68/267)
Pavlica F. 3428 (19.65/157-8.22/498)
Šatoplet J. 3428 (8.03/551-5.09/400)
Pavlica F. 3428 (4.79/343-07.97/365)
Šatoplet J. 3428 (08.20/378-1.37/297)
Pavlica F. 3428 (1.48/374-3:07.66/591)
Šatoplet J. 3428 (3:15.90/517)
Nedvídek K. 3381 (18.35/365-27.43/414-2.15/169-38.58/422-8.63/391-4.67/321-09.13/434-1.43/338-3:14.72/527)
Krč J. 3340 (17.85/410-20.44/280-2.40/220-29.46/292-8.22/498-5.02/386-09.66/465-1.37/297-3:18.75/492)
Michal V. 3240 (17.55/438-24.48/357-2.40/220-26.64/252-8.24/492-4.60/308-07.88/359-1.30/250-3:10.59/564)
Glogr J. 3230 (17.69/425-21.59/302-2.15/169-31.36/318-7.97/568-4.68/323-10.03/487-1.30/250-3:31.68/388)
Palisa A. 3212 (/-18.18/380-28.54/436-2.15/169-25.25/233-8.05/545-4.97/377-08.71/408-1.37/297-3:34.34/3)
Celkem 34 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5771
2 Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl 85 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5223
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5134
4 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5090
5 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 3799
6 Michal ČadaMichal Čada 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2291
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Hunčovský O. 5771 (12.09/633-6.75/755-10.45/513-1.88/696-54.96/600-15.78/758-29.99/464-3.20/406-38.79/425-5:06.76/521)
Štohanzl M. 5223 (12.36/582-5.15/411-10.63/524-1.70/544-55.24/589-18.13/512-29.78/460-2.95/345-49.95/588-4:41.89/668)
Svoboda J. 5134 (11.39/776-6.28/648-08.73/410-1.66/512-52.23/715-18.30/496-21.44/299-3.40/457-34.72/366-5:18.97/455)
Čuda R. 5090 (12.41/573-5.46/473-08.82/415-1.62/480-54.76/608-17.38/585-24.35/355-3.20/406-40.61/451-4:30.06/744)
Macháček S. 3799 (12.26/601-5.90/565-09.72/469-1.66/512-57.11/517-18.10/515-23.84/345-2.65/275-/)
Čada M. 2291 (11.92/667-6.41/677-10.21/498-1.58/449-/-/-/-/-/)
Celkem 6 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6217
2 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5543
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5243
4 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4969
5 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4847
6 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4749
7 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4581
8 Jan MaleckýJan Malecký 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4453
9 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4070
10 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3609
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Šrámek D. 6217 (11.56/740-6.59/718-10.47/514-1.79/619-51.94/727-16.61/666-31.55/495-4.30/702-34.50/363-4:41.10/673)
Miksa J. 5543 (11.78/695-5.92/569-10.61/522-1.66/512-53.02/681-16.39/689-31.29/490-2.80/309-40.49/449-4:48.60/627)
Sekyra D. 5243 (12.30/593-5.71/525-09.48/454-1.85/670-54.27/628-15.78/758-23.54/339-2.80/309-35.11/372-4:54.02/595)
Hrdlička J. 4969 (11.88/675-5.86/556-10.62/523-1.62/480-54.67/612-17.64/559-26.17/390-3.30/431-27.06/258-5:13.35/485)
Šístek M. 4847 (11.35/784-5.82/548-09.18/437-1.40/317-51.78/734-17.36/587-23.42/337-2.45/231-25.48/236-4:47.13/636)
Cubínek V. 4749 (11.98/655-6.32/657-09.55/459-1.70/544-56.54/538-16.83/642-22.30/315-2.65/275-23.96/215-5:20.19/449)
Trnka F. 4581 (12.63/532-5.48/477-09.53/457-1.66/512-60.41/399-18.40/486-28.87/442-2.80/309-42.91/484-5:13.71/483)
Malecký J. 4453 (11.92/667-5.78/540-08.68/407-1.52/404-57.07/518-17.98/526-23.96/347-2.45/231-32.82/339-5:15.47/474)
Grim O. 4070 (12.02/647-5.52/485-08.03/368-1.40/317-54.88/604-19.38/400-19.09/255-2.25/189-26.02/244-4:59.74/561)
Stejskal J. 3609 (11.57/738-5.88/561-08.92/421-1.40/317-53.41/664-17.41/582-22.88/326-/-/-/)
Celkem 10 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6061
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5694
3 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5590
4 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5536
5 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5143
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5091
7 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5087
8 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4829
9 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4779
10 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4620
11 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4213
12 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3697
13 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3658
14 František BenešFrantišek Beneš 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3656
15 Radim PišlRadim Pišl 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3278
16 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2972
17 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2119
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Kisiala J. 6061 (11.57/738-6.59/718-11.99/606-1.73/569-52.95/684-14.84/869-28.44/434-3.70/535-34.22/359-5:01.80/549)
Mach M. 5694 (11.42/769-6.10/608-9.81/474-1.56/434-51.12/764-15.18/828-26.87/403-3.00/357-31.85/325-4:31.96/732)
Šimek V. 5590 (11.86/679-5.44/469-11.96/604-1.70/544-52.72/694-16.20/710-28.69/439-2.90/333-39.95/441-4:40.45/677)
Štěpánek T. 5536 (12.23/606-6.17/624-10.27/502-1.97/776-56.04/558-16.03/729-27.59/417-2.20/179-43.48/493-4:44.47/652)
Štogl O. 5143 (12.13/626-6.38/670-9.30/444-1.67/520-56.41/543-16.07/725-26.30/392-2.90/333-38.46/420-5:16.14/470)
Havel D. 5091 (12.09/633-6.37/668-9.54/458-1.70/544-54.53/618-16.98/626-24.20/352-2.90/333-34.27/360-5:10.77/499)
Kubát Z. 5087 (12.65/529-5.82/548-10.61/522-1.79/619-56.69/533-16.52/675-27.74/420-2.75/298-34.78/367-4:57.25/576)
Obhlídal V. 4829 (12.33/588-5.51/483-9.84/476-1.51/396-53.13/676-16.54/673-18.78/249-2.40/220-29.08/286-4:24.33/782)
Souček J. 4779 (12.20/612-5.56/494-10.59/521-1.45/352-54.07/637-18.39/487-26.49/396-2.00/140-44.12/502-4:46.83/638)
Rada P. 4620 (12.33/588-5.91/567-8.09/372-1.64/496-54.61/615-15.59/780-18.75/249-2.90/333-14.95/95-5:06.05/525)
Nicolas V. 4213 (13.25/426-5.28/437-9.53/457-1.56/434-59.04/446-17.95/529-23.68/342-2.20/179-43.67/496-5:16.82/467)
Moucha R. 3697 (12.81/501-5.02/386-10.88/539-1.38/303-59.59/427-24.65/76-24.78/363-2.60/264-35.80/382-5:18.90/456)
Kaisler J. 3658 (12.73/515-5.34/449-9.36/447-0.0/-58.03/483-18.76/454-21.67/304-2.60/264-22.79/199-5:02.99/543)
Beneš F. 3656 (12.51/554-5.57/496-7.24/321-1.64/496-64.32/278-18.86/445-20.25/277-2.40/220-21.81/186-5:33.28/383)
Pišl R. 3278 (13.36/409-4.73/332-6.05/252-1.38/303-62.97/318-18.91/440-15.20/184-3.00/357-24.37/221-5:17.66/462)
Urbánek P. 2972 (11.72/707-5.85/554-13.47/696-1.51/396-54.51/619-/-/)
Slavíček L. 2119 (11.67/717-5.42/465-10.29/503-1.56/434-/)
Celkem 17 závodníků