Vrhačský pětiboj LIBEREC OPEN 2014
Liberec (18. 10. 2014)vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika KyselováMonika Kyselová
AK Danica Zvolen SVK |
97 | 10.72 | 577 | |||||||||||||||
2 |
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s. |
98 | 10.22 | 544 | |||||||||||||||
3 |
Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 09.99 | 529 | |||||||||||||||
4 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 09.53 | 499 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
97 | 08.35 | 422 | |||||||||||||||
6 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 08.15 | 409 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 08.76 | 449 | |||||||||||||||
2 |
Tereza StřískováTereza Střísková
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 07.99 | 399 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 3kg - Veteránky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk |
47 | 09.28 | 888 | |||||||||||||||
2 |
Danica SokolíkováDanica Sokolíková
AK Danica Zvolen SVK |
48 | 05.69 | 493 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana BulířováJana Bulířová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
93 | 08.79 | 451 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 08.84 | 454 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Veteránky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ČapkováJana Čapková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
74 | 08.66 | 442 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 14.62 | 766 | |||||||||||||||
2 |
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 11.81 | 595 | |||||||||||||||
3 |
Miroslav DrbalMiroslav Drbal
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 09.58 | 460 | |||||||||||||||
4 |
Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 09.54 | 458 | |||||||||||||||
5 |
Jiří BočekJiří Boček
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 08.72 | 409 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 5kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, o.s. |
48 | 10.62 | 523 | |||||||||||||||
2 |
Josef KuželJosef Kužel
AC TJ Jičín |
49 | 09.79 | 473 | |||||||||||||||
3 |
Jiří KoukalJiří Koukal
AK Spartak Dubnica nad Váho... |
48 | 08.70 | 408 | |||||||||||||||
4 |
Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, o.s. |
44 | 08.19 | 378 | |||||||||||||||
5 |
Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, o.s. |
48 | 07.64 | 345 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 13.31 | 686 | |||||||||||||||
2 |
David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 13.13 | 675 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 6kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, o.s. |
56 | 12.25 | 877 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec Králové |
55 | 11.56 | 836 | |||||||||||||||
3 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, o.s. |
62 | 12.51 | 784 | |||||||||||||||
4 |
František MockerFrantišek Mocker
AC Česká Lípa |
58 | 07.09 | 436 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 13.43 | 693 | |||||||||||||||
2 |
Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s. |
90 | 12.81 | 656 | |||||||||||||||
3 |
Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 11.80 | 594 | |||||||||||||||
4 |
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 11.46 | 574 | |||||||||||||||
5 |
Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
83 | 09.49 | 455 | |||||||||||||||
6 |
Hynek BulířHynek Bulíř
AC Slovan Liberec, o.s. |
88 | 08.72 | 409 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 13.37 | 856 | |||||||||||||||
2 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
73 | 11.66 | 666 | |||||||||||||||
3 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 11.25 | 586 | |||||||||||||||
4 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
67 | 10.97 | 678 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletika |
67 | 10.66 | 656 | |||||||||||||||
6 |
Roman BachratýRoman Bachratý
AK AŠK Slávia Trnava SVK |
69 | 10.19 | 622 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej ŘihovskýOndřej Řihovský
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
72 | 08.35 | 443 | |||||||||||||||
Václav ŠircVáclav Širc
TJ Spartak Vlašim |
76 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 19.13 | 262 | |||||||||||||||
Tereza StřískováTereza Střísková
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, o.s. |
48 | 37.79 | 746 | |||||||||||||||
2 |
Josef KuželJosef Kužel
AC TJ Jičín |
49 | 32.89 | 629 | |||||||||||||||
3 |
Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, o.s. |
44 | 25.69 | 462 | |||||||||||||||
4 |
Jiří KoukalJiří Koukal
AK Spartak Dubnica nad Váho... |
48 | 25.44 | 457 | |||||||||||||||
5 |
Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, o.s. |
48 | 23.93 | 422 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana BulířováJana Bulířová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
93 | 23.29 | 338 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 24.96 | 368 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 26.67 | 400 | |||||||||||||||
2 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 24.86 | 366 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
97 | 23.75 | 346 | |||||||||||||||
4 |
Monika KyselováMonika Kyselová
AK Danica Zvolen SVK |
97 | 23.01 | 332 | |||||||||||||||
5 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 21.84 | 311 | |||||||||||||||
6 |
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s. |
98 | 21.18 | 299 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1kg - Veteránky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ČapkováJana Čapková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
74 | 26.22 | 448 | |||||||||||||||
2 |
Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk |
47 | 19.21 | 547 | |||||||||||||||
3 |
Danica SokolíkováDanica Sokolíková
AK Danica Zvolen SVK |
48 | 16.23 | 445 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 38.28 | 630 | |||||||||||||||
2 |
Miroslav DrbalMiroslav Drbal
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 34.47 | 553 | |||||||||||||||
3 |
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 32.16 | 507 | |||||||||||||||
4 |
Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 23.24 | 333 | |||||||||||||||
5 |
Jiří BočekJiří Boček
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 23.02 | 329 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, o.s. |
56 | 37.79 | 620 | |||||||||||||||
2 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, o.s. |
62 | 36.31 | 590 | |||||||||||||||
3 |
Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec Králové |
55 | 34.27 | 549 | |||||||||||||||
4 |
František MockerFrantišek Mocker
AC Česká Lípa |
58 | 20.52 | 282 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 40.62 | 677 | |||||||||||||||
2 |
David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 27.84 | 422 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 41.08 | 687 | |||||||||||||||
2 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 37.16 | 607 | |||||||||||||||
3 |
Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s. |
90 | 34.85 | 561 | |||||||||||||||
4 |
Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 34.08 | 545 | |||||||||||||||
5 |
Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
83 | 26.48 | 396 | |||||||||||||||
6 |
Hynek BulířHynek Bulíř
AC Slovan Liberec, o.s. |
88 | 24.91 | 365 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 2kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 42.86 | 905 | |||||||||||||||
2 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 36.69 | 608 | |||||||||||||||
3 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
73 | 35.70 | 651 | |||||||||||||||
4 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
67 | 35.54 | 722 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletika |
67 | 33.73 | 678 | |||||||||||||||
6 |
Roman BachratýRoman Bachratý
AK AŠK Slávia Trnava SVK |
69 | 31.32 | 619 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej ŘihovskýOndřej Řihovský
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
72 | 23.69 | 388 | |||||||||||||||
Václav ŠircVáclav Širc
TJ Spartak Vlašim |
76 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s. |
98 | 43.76 | 574 | |||||||||||||||
2 |
Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 42.40 | 551 | |||||||||||||||
3 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 41.45 | 536 | |||||||||||||||
4 |
Monika KyselováMonika Kyselová
AK Danica Zvolen SVK |
97 | 26.39 | 293 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
97 | 23.76 | 251 | |||||||||||||||
6 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 18.98 | 176 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza StřískováTereza Střísková
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 23.55 | 248 | |||||||||||||||
2 |
Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 21.20 | 211 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 3kg - Veteránky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Danica SokolíkováDanica Sokolíková
AK Danica Zvolen SVK |
48 | 24.20 | 738 | |||||||||||||||
2 |
Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk |
47 | 22.40 | 671 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana BulířováJana Bulířová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
93 | 31.45 | 374 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 33.16 | 401 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Veteránky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ČapkováJana Čapková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
74 | 40.48 | 637 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 59.71 | 838 | |||||||||||||||
2 |
Miroslav DrbalMiroslav Drbal
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 47.03 | 627 | |||||||||||||||
3 |
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 45.28 | 599 | |||||||||||||||
4 |
Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 21.46 | 215 | |||||||||||||||
5 |
Jiří BočekJiří Boček
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 21.11 | 210 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 5kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KoukalJiří Koukal
AK Spartak Dubnica nad Váho... |
48 | 37.74 | 765 | |||||||||||||||
2 |
Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, o.s. |
48 | 27.12 | 508 | |||||||||||||||
3 |
Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, o.s. |
48 | 23.90 | 431 | |||||||||||||||
4 |
Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, o.s. |
44 | 23.89 | 431 | |||||||||||||||
Josef KuželJosef Kužel
AC TJ Jičín |
49 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 53.97 | 742 | |||||||||||||||
2 |
David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 50.54 | 685 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 6kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, o.s. |
62 | 43.08 | 695 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec Králové |
55 | 34.32 | 596 | |||||||||||||||
3 |
František MockerFrantišek Mocker
AC Česká Lípa |
58 | 17.91 | 248 | |||||||||||||||
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, o.s. |
56 | 00.00 | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s. |
90 | 55.88 | 774 | |||||||||||||||
2 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 51.26 | 697 | |||||||||||||||
3 |
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 49.49 | 668 | |||||||||||||||
4 |
Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 45.58 | 604 | |||||||||||||||
5 |
Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
83 | 31.90 | 381 | |||||||||||||||
6 |
Hynek BulířHynek Bulíř
AC Slovan Liberec, o.s. |
88 | 19.86 | 190 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 45.36 | 780 | |||||||||||||||
2 |
Václav ŠircVáclav Širc
TJ Spartak Vlašim |
76 | 40.56 | 541 | |||||||||||||||
3 |
Roman BachratýRoman Bachratý
AK AŠK Slávia Trnava SVK |
69 | 38.24 | 634 | |||||||||||||||
4 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
67 | 36.87 | 606 | |||||||||||||||
5 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
73 | 36.62 | 532 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletika |
67 | 31.77 | 502 | |||||||||||||||
7 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 31.11 | 383 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej ŘihovskýOndřej Řihovský
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
72 | 26.05 | 339 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 23.44 | 353 | |||||||||||||||
2 |
Monika KyselováMonika Kyselová
AK Danica Zvolen SVK |
97 | 22.72 | 340 | |||||||||||||||
3 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 19.99 | 289 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
97 | 17.46 | 242 | |||||||||||||||
5 |
Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 17.41 | 241 | |||||||||||||||
6 |
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s. |
98 | 11.60 | 135 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 17.91 | 250 | |||||||||||||||
2 |
Tereza StřískováTereza Střísková
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 16.42 | 223 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 500g - Veteránky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk |
47 | 29.93 | 945 | |||||||||||||||
2 |
Danica SokolíkováDanica Sokolíková
AK Danica Zvolen SVK |
48 | 08.48 | 204 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, o.s. |
48 | 30.41 | 552 | |||||||||||||||
2 |
Josef KuželJosef Kužel
AC TJ Jičín |
49 | 24.18 | 410 | |||||||||||||||
3 |
Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, o.s. |
48 | 24.00 | 406 | |||||||||||||||
4 |
Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, o.s. |
44 | 21.17 | 342 | |||||||||||||||
5 |
Jiří KoukalJiří Koukal
AK Spartak Dubnica nad Váho... |
48 | 15.16 | 211 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana BulířováJana Bulířová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
93 | 20.84 | 305 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 31.70 | 509 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Veteránky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ČapkováJana Čapková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
74 | 20.09 | 291 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 43.15 | 488 | |||||||||||||||
2 |
Jiří BočekJiří Boček
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 34.39 | 361 | |||||||||||||||
3 |
Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 32.41 | 333 | |||||||||||||||
4 |
Miroslav DrbalMiroslav Drbal
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 29.50 | 292 | |||||||||||||||
5 |
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 19.81 | 159 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 700g - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, o.s. |
56 | 38.13 | 652 | |||||||||||||||
2 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, o.s. |
62 | 37.61 | 544 | |||||||||||||||
3 |
Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec Králové |
55 | 29.81 | 490 | |||||||||||||||
4 |
František MockerFrantišek Mocker
AC Česká Lípa |
58 | 19.45 | 251 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 38.51 | 421 | |||||||||||||||
2 |
Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 35.47 | 377 | |||||||||||||||
3 |
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 34.77 | 367 | |||||||||||||||
4 |
Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
83 | 32.92 | 341 | |||||||||||||||
5 |
Hynek BulířHynek Bulíř
AC Slovan Liberec, o.s. |
88 | 31.41 | 319 | |||||||||||||||
6 |
Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s. |
90 | 29.34 | 290 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 31.29 | 317 | |||||||||||||||
2 |
David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 25.66 | 239 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 800g - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 42.79 | 591 | |||||||||||||||
2 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 42.45 | 485 | |||||||||||||||
3 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
73 | 36.50 | 437 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej ŘihovskýOndřej Řihovský
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
72 | 34.18 | 401 | |||||||||||||||
5 |
Roman BachratýRoman Bachratý
AK AŠK Slávia Trnava SVK |
69 | 29.26 | 360 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletika |
67 | 28.25 | 343 | |||||||||||||||
7 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
67 | 27.01 | 322 | |||||||||||||||
Václav ŠircVáclav Širc
TJ Spartak Vlašim |
76 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod břemenem 10kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KoukalJiří Koukal
AK Spartak Dubnica nad Váho... |
48 | 12.28 | 660 | |||||||||||||||
2 |
Josef KuželJosef Kužel
AC TJ Jičín |
49 | 12.27 | 660 | |||||||||||||||
3 |
Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, o.s. |
48 | 10.97 | 577 | |||||||||||||||
4 |
Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, o.s. |
44 | 09.12 | 462 | |||||||||||||||
5 |
Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, o.s. |
48 | 09.10 | 460 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod břemenem 10kg - Ženy
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana BulířováJana Bulířová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
93 | 11.77 | 601 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod břemenem 10kg - Juniorky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 09.18 | 443 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod břemenem 10kg - Dorostenky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 14.32 | 759 | |||||||||||||||
2 |
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s. |
98 | 14.09 | 745 | |||||||||||||||
3 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 10.73 | 537 | |||||||||||||||
4 |
Monika KyselováMonika Kyselová
AK Danica Zvolen SVK |
97 | 07.48 | 340 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
97 | 06.27 | 268 | |||||||||||||||
6 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 06.26 | 268 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod břemenem 10kg - Žákyně
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 07.31 | 330 | |||||||||||||||
2 |
Tereza StřískováTereza Střísková
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 06.18 | 263 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod břemenem 10kg - Veteránky
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ČapkováJana Čapková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
74 | 11.75 | 734 | |||||||||||||||
2 |
Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk |
47 | 10.54 | 737 | |||||||||||||||
3 |
Danica SokolíkováDanica Sokolíková
AK Danica Zvolen SVK |
48 | 08.80 | 594 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod břemenem 12kg - Dorostenci
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 17.85 | 899 | |||||||||||||||
2 |
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 14.45 | 704 | |||||||||||||||
3 |
Miroslav DrbalMiroslav Drbal
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 13.18 | 631 | |||||||||||||||
4 |
Jiří BočekJiří Boček
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 08.95 | 394 | |||||||||||||||
5 |
Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 07.85 | 333 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod břemenem 12kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, o.s. |
62 | 16.63 | 875 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec Králové |
55 | 13.09 | 717 | |||||||||||||||
3 |
František MockerFrantišek Mocker
AC Česká Lípa |
58 | 06.25 | 287 | |||||||||||||||
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, o.s. |
56 | 00.00 | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod břemenem 14kg - Junioři
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 12.77 | 608 | |||||||||||||||
2 |
David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 11.10 | 514 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod břemenem 16kg - Muži
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s. |
90 | 15.94 | 789 | |||||||||||||||
2 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 15.64 | 772 | |||||||||||||||
3 |
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 14.55 | 709 | |||||||||||||||
4 |
Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 12.72 | 605 | |||||||||||||||
5 |
Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
83 | 10.62 | 487 | |||||||||||||||
6 |
Hynek BulířHynek Bulíř
AC Slovan Liberec, o.s. |
88 | 06.61 | 265 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod břemenem 16kg - Veteráni
(so, 18.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 14.71 | 861 | |||||||||||||||
2 |
Roman BachratýRoman Bachratý
AK AŠK Slávia Trnava SVK |
69 | 13.07 | 751 | |||||||||||||||
3 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
67 | 12.95 | 743 | |||||||||||||||
4 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
73 | 12.88 | 680 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletika |
67 | 10.39 | 573 | |||||||||||||||
6 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 09.66 | 444 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej ŘihovskýOndřej Řihovský
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
72 | 09.42 | 467 | |||||||||||||||
Václav ŠircVáclav Širc
TJ Spartak Vlašim |
76 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrhačský pětiboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav TomanVáclav Toman | 82 | TJ Vodní stavby Tábor | 3189 | |||||||||||||||
2 | Jan DvořákJan Dvořák | 90 | AC Mladá Boleslav o.s. | 3069 | |||||||||||||||
3 | Jakub ČížekJakub Čížek | 91 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3004 | |||||||||||||||
4 | Miroslav NovotnýMiroslav Novotný | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2724 | |||||||||||||||
5 | Jan PeštaJan Pešta | 83 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 1572 | |||||||||||||||
6 | Hynek BulířHynek Bulíř | 88 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1547 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Toman V. 2417 (15.64/772-37.16/607-51.26/697-38.51/421-13.43/693) Čížek J. 3004 (14.55/709-41.08/687-49.49/668-34.77/367-11.46/574) Dvořák J. 3069 (15.94/789-34.85/561-55.88/774-29.34/290-12.81/656) Novotný M. 2724 (12.72/605-34.08/545-45.58/604-35.47/377-11.80/594) Pešta J. 2059 (10.62/487-26.48/396-31.90/381-32.92/341-09.49/455) Bulíř H. 1547 (06.61/265-24.91/365-19.86/190-31.41/319-08.72/409) |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrhačský pětiboj - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HolečekAdam Holeček | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3029 | |||||||||||||||
2 | David LetáčekDavid Letáček | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2534 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Holeček A. 3029 (12.77/608-40.62/677-53.97/742-31.29/317-13.31/686) Letáček D. 2534 (11.10/514-27.84/422-50.54/685-25.66/239-13.13/675) |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrhačský pětiboj - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef EgrtJosef Egrt | 97 | AC SYNER Turnov | 3620 | |||||||||||||||
2 | Patrik HájekPatrik Hájek | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2563 | |||||||||||||||
3 | Miroslav DrbalMiroslav Drbal | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2562 | |||||||||||||||
4 | Jiří BočekJiří Boček | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1702 | |||||||||||||||
5 | Juraj JurisJuraj Juris | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1671 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Egrt J. 3620 (17.85/899-38.28/630-59.71/838-43.15/488-14.62/766) Drbal M. 2562 (13.18/631-34.47/553-47.03/627-29.50/292-09.58/460) Hájek P. 2563 (14.45/704-32.16/507-45.28/599-19.81/159-11.81/595) Juris J. 1671 (07.85/333-23.24/333-21.46/215-32.41/333-09.54/458) Boček J. 1702 (08.95/394-23.02/329-21.11/210-34.39/361-08.72/409) |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrhačský pětiboj - Veteráni |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PeňázPavel Peňáz | 69 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3993 | |||||||||||||||
2 | Jan BakalaJan Bakala | 62 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3488 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček | 55 | TJ Sokol Hradec Králové | 3188 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk KašparZdeněk Kašpar | 48 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3139 | |||||||||||||||
5 | Jiří MaturaJiří Matura | 67 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3071 | |||||||||||||||
6 | Roman BachratýRoman Bachratý | 69 | AK AŠK Slávia Trnava SVK | 2986 | |||||||||||||||
7 | Martin HeinlMartin Heinl | 73 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2966 | |||||||||||||||
8 | Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner | 67 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2752 | |||||||||||||||
9 | Jiří KoukalJiří Koukal | 48 | AK Spartak Dubnica nad Váho... | 2689 | |||||||||||||||
10 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2506 | |||||||||||||||
11 | Josef KuželJosef Kužel | 49 | AC TJ Jičín | 2386 | |||||||||||||||
12 | Pavel RudolfPavel Rudolf | 44 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2249 | |||||||||||||||
13 | Karel ŠebelkaKarel Šebelka | 48 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2228 | |||||||||||||||
14 | Pavel TaibrPavel Taibr | 56 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2149 | |||||||||||||||
15 | Ondřej ŘihovskýOndřej Řihovský | 72 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2038 | |||||||||||||||
16 | František MockerFrantišek Mocker | 58 | AC Česká Lípa | 1504 | |||||||||||||||
17 | Václav ŠircVáclav Širc | 76 | TJ Spartak Vlašim | 0541 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Bakala J. 3488 (16.63/875-36.31/590-52.21/695-47.00/544-14.90/784) Hubáček J. 3188 (13.09/717-34.27/549-49.48/596-43.29/490-15.76/836) Taibr P. 2149 (00.00/-37.79/620-00.00/-54.28/652-16.42/877) Mocker F. 1504 (06.25/287-20.52/282-24.11/248-26.58/251-09.17/436) Peňáz P. 3993 (14,71/861-45,36/780-42,86/905-42.79/591-13,37/856) Kašpar Z. 3139 (27,12/508-37,79/746-10,62/756-30.41/552-10.97/577) Zákoucký V. 2506 (9,66/444-36,69/608-31,11/383-42.45/485-9,66/444) Heinl M. 2966 (12,88/680-35,70/651-36,62/532-36.50/437-11,66/666) Kužel J. 2386 (9,79/660-25,69/462-0/0-24.18/410-12.27/-1) Šebelka K. 2228 (7,64/509-23,93/422-23,90/431-24.00/406-09.10/-1) Řihovský O. 2038 (26,05/339-8,35/443-23,69/388-34.18/401-9,42/467) Bachratý R. 2986 (38,24/634-10,19/622-31,32/-29.26/360-13,07/751) Prajsner T. 2752 (31,77/502-10,66/656-33,73/678-28.25/343-10,39/573) Rudolf P. 2249 (23,89/431-8,16/552-25,69/462-21.17/342-09.12/462) Matura J. 3071 (36,87/606-10,97/678-35,54/722-27.01/322-12,95/743) Koukal J. 2689 (37,74/765-8,70/596-25,44/457-15.16/211-12.28/660) Širc V. 541 (40,56/541-/-/-0/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrhačský pětiboj - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana BulířováJana Bulířová | 93 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2219 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Bulířová J. 2219 (11.77/601-23.29/338-31.45/374-20.84/305-11,77/601) |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrhačský pětiboj - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Simona RychnováSimona Rychnová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2336 | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Rychnová S. 2336 (09.18/443-24.96/368-33.16/401-31.70/509-8,84/454) |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrhačský pětiboj - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SichrovskáEliška Sichrovská | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2693 | |||||||||||||||
2 | Aneta SlavíkováAneta Slavíková | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2517 | |||||||||||||||
3 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 97 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2498 | |||||||||||||||
4 | Monika KyselováMonika Kyselová | 97 | AK Danica Zvolen SVK | 2004 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1637 | |||||||||||||||
6 | Eliška PlecitáEliška Plecitá | 97 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1535 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Lišková M. 2498 (10.73/573-24.86/366-41.45/536-23.44/353-09.53/499) Sichrovská E. 2693 (14.32/759-26.67/400-42.40/551-17.41/241-09.99/529) Slavíková A. 2517 (14.09745-21.18/299-43.76/574-11.60/135-10.22/544) Kyselová M. 2004 (07.48/340-23.01/332-26.39/293-22.72/340-10.72/577) Švehlová K. 1637 (06.27/268-23.75/346-23.76/251-17.46/242-08.35/422) Plecitá E. 1535 (06.26/268-21.84/311-18.98/176-19.99/289-08.15/409) |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrhačský pětiboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KrákorováEliška Krákorová | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1596 | |||||||||||||||
2 | Tereza StřískováTereza Střísková | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1240 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Krákorová E. 1596 (07.31/330-19.13/262-21.20/211-17.91/250-08.76/449) Střísková T. 1240 (06.18/263-0/-23.55/248-16.42/223-07.99/399) |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrhačský pětiboj - Veteránky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarmila KlimešováJarmila Klimešová | 47 | TJ Šumperk | 3788 | |||||||||||||||
2 | Jana ČapkováJana Čapková | 74 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2794 | |||||||||||||||
3 | Danica SokolíkováDanica Sokolíková | 48 | AK Danica Zvolen SVK | 2474 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Klimešová J. 3788 (10.54/737-19.21/547-9,28/888-22.40/671-29.93/945) Čapková J. 2794 (11.75/734-26.22/448-47.61/637-20.09/291-08.66/442) Sokolíková D. 2474 (08.80/595-16.23/445-5,69/493-24.20/738-08.48/204) |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |