výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva - 39. ročník

Praha - Strahov (13. 12. 2014)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 6.47
2 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 6.34
3 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 6.10
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.08
5 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 6.05
6 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
00 6.02
7 Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.94
8 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 5.84
9 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.73
10 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.70
11 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.68
12 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.66
13 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.57
14 Radek StehnoRadek Stehno
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.56
15 Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.55
16 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.48
17 Lukáš HabrLukáš Habr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 5.46
18 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.44
19 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 5.37
20 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 5.28
21 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.25
22 Ondřej ChládOndřej Chlád
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.25
23 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 5.23
24 Karel NaxeraKarel Naxera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.23
25 Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.22
26 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.02
27 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 5.01
28 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.87
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 NM
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 5.49
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.30
3 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.29
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 5.02
5 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
99 5.00
6 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.95
7 Patricie TóthováPatricie Tóthová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 4.87
8 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 4.83
9 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 4.70
10 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.69
11 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.67
12 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.59
13 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.58
14 Marie HeimováMarie Heimová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 4.53
15 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.46
16 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.29
17 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 4.28
18 Karolína RočkováKarolína Ročková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 4.14
19 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 4.05
20 Dominika PfaurováDominika Pfaurová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3.99
21 Šárka HájkováŠárka Hájková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 3.97
Celkem 21 závodníků