Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Utkání sportovních tříd

Pardubice (20. 11. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.5
2 Marian MichálekMarian Michálek 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.9
3 Erik MachErik Mach 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.1
4 Marek BrokešMarek Brokeš 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.8
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KorecAdam Korec 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.3
2 Miroslav HorníkMiroslav Horník 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.3
3 Jakub HolýJakub Holý 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.6
4 Martin ZemánekMartin Zemánek 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.6
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub StrnadJakub Strnad 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.6
2 Oto PetrasOto Petras 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.0
3 Jan KührJan Kühr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.7
4 Adam KadlcAdam Kadlc 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.2
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.6
2 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.1
3 Martin VachMartin Vach 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.2
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.1
2 David BohuněkDavid Bohuněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.1
3 Filip NovákFilip Novák 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.6
4 Martin ČejkaMartin Čejka 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.7
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.0
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.3
3 Lukáš ČejkaLukáš Čejka 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.3
4 Richard GotzRichard Gotz 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.3
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.2
2 František PrudičFrantišek Prudič 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.4
3 Tomáš JančíkTomáš Jančík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.0
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim ŠpačekRadim Špaček 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.2
2 Jakub ŘíhaJakub Říha 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.8
3 Martin StaněkMartin Staněk 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.2
4 Adam RobAdam Rob 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.6
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.5
2 Jiří KlejchJiří Klejch 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.1
3 Michal HavelMichal Havel 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.5
4 Martin ŠvecMartin Švec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.7
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.7
2 Jiří BeránekJiří Beránek 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.8
3 Lukáš TichýLukáš Tichý 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.0
Celkem 3 závodníků
Rozběh 11 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.3
2 Jan ZelenkaJan Zelenka 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.4
3 Petr ŠvecPetr Švec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.6
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.3 8
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.3 7
3 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.4 6
4 Jakub StrnadJakub Strnad 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.4 5
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.5 4
2 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.6 3
3 Jiří BeránekJiří Beránek 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.7 2
4 Marian MichálekMarian Michálek 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.9 1
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.3
2 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.4
3 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.6
4 Iveta DaňkováIveta Daňková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.1
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára SpívalováSára Spívalová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.5
2 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.7
3 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.8
4 Hana HajnováHana Hajnová 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.0
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.5
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.8
3 Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.9
4 Nikola DufkováNikola Dufková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.2
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.7
2 Klára KopeckáKlára Kopecká 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.9
3 Lucie MiřejovskáLucie Miřejovská 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.4
4 Adéla MacounováAdéla Macounová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.6
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.2
2 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.4
3 Marie KovaříkováMarie Kovaříková 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.6
4 Sára SádeckáSára Sádecká 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.2
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.1 8
2 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.2 7
3 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.2 6
4 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.3 5
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 20.11.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.2 4
2 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.5 3
3 Sára SpívalováSára Spívalová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.5 2
4 Marie KovaříkováMarie Kovaříková 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.6 1
Celkem 4 závodníků