výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha-Stromovka (6. - 8. 2. 2015)

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:32.20 666
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:33.27 652
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 2 2:36.43 614
4 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 2:39.59 578
5 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:42.24 547
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:19.83 826
2 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 4 2:21.55 803
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:21.69 801
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 2:23.88 772
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:28.31 714
6 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 2:31.22 678
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:33.18 654
Nela SeverováNela Severová 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:19.83 826
2 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 4 2:21.55 803
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:21.69 801
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 2:23.88 772
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:28.31 714
6 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 2:31.22 678
7 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:32.20 666
8 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:33.18 654
9 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:33.27 652
10 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 2 2:36.43 614
11 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 2:39.59 578
12 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:42.24 547
Nela SeverováNela Severová 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNF

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:26.99 731
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:29.33 701
3 Dominika HyskováDominika Hysková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 2:33.69 647
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 5 2:35.06 631
5 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 2:38.06 595
6 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 2:40.68 565
7 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:42.75 542
8 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 2:47.67 488
9 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:48.73 477
10 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:59.26 372
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 5 2:22.33 792
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:23.97 770
3 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:26.36 739
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:30.41 688
5 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 2:39.38 580
6 Martina ČihákováMartina Čiháková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 2:39.46 579
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 2:41.06 561
8 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 2:42.22 548
9 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 2:47.00 495
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:27.12 729
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:28.75 709
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 5 2:29.64 697
4 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:30.61 685
5 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:42.03 550
6 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2 2:46.32 503
7 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 2:46.75 498
8 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:51.91 444
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 5 2:22.33 792
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:23.97 770
3 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:26.36 739
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:27.12 729
5 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:28.75 709
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 5 2:29.64 697
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:30.41 688
8 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:30.61 685
9 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 2:39.38 580
10 Martina ČihákováMartina Čiháková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 2:39.46 579
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 2:41.06 561
12 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:42.03 550
13 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 2:42.22 548
14 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2 2:46.32 503
15 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 2:46.75 498
16 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 2:47.00 495
17 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:51.91 444

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:30.01 693
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:34.39 639
3 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:42.94 540
4 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:44.01 528
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:45.01 517
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 2:45.24 514
7 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 2:51.65 447
8 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 3:02.43 343
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 2:29.68 697
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:37.34 604
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 2:38.23 593
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:38.39 591
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 2:46.08 505
6 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:47.68 488
7 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 2:51.59 447
8 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:51.95 444
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 2:29.68 697
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:30.01 693
3 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:34.39 639
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:37.34 604
5 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 2:38.23 593
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:38.39 591
7 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:42.94 540
8 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:44.01 528
9 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:45.01 517
10 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 2:45.24 514
11 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 2:46.08 505
12 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:47.68 488
13 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 2:51.59 447
14 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 2:51.65 447
15 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:51.95 444
16 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 3:02.43 343