Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha-Stromovka (6. - 8. 2. 2015)

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.2.2015 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 10 4.90 ---------------OOO 880
2 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 9 4.80 ------------O-OOOO 849
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 4.50 ----------O-XOOOOXXX 760
4 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 8 4.50 ----------O-OOOXOXXX 760
5 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 5 4.30 ----------OOOXOXXX 702
6 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 6 4.10 ----------XOOXXX 645
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 4 3.90 ------OOOXOXXX 590
8 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2 3.60 O-OOOOXOXXX 509
9 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 3 3.40 O-OOXOXXX 457
10 Jan FlídrJan Flídr
AC PardubiceAC Pardubice
94 1 3.30 OOXOXXOXXX 431
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále 1 (ne, 8.2.2015 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 10 4.60 ----------O-O-OOOXXX 790
2 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 5 4.10 -----O-XOOXOOOXXX 645
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 8 4.10 -------O-OOXOXXX 645
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 9 4.00 --------O-XOXXX 617
5 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 7 4.00 -------O-XOXXOXXX 617
6 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 6 4.00 -----O-XOXOXOXXOXXX 617
7 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 2 3.90 --O--O-OXXOOXXX 590
8 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 3 3.60 ----O-XXOXXX 509
9 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1 3.30 XO-OXO-XXX 431
Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4 DNS
Celkem 10 závodníků
Finále 2 (ne, 8.2.2015 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 Body
1 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 7 3.40 -OXOXXOOXOXOOOXOXXOXOXXX 457
2 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 9 3.20 -----O-O-XXO--- 406
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10 3.10 ---OOOOOOXXX 381
4 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 8 3.10 ---XXO--O-O-XXX 381
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6 3.00 OOOOOOOOXXX 357
6 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 1 2.80 O-OOOOXXX 309
7 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5 2.80 XOOOOXOOXXX 309
8 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4 2.80 XOOOXOOXOXXX 309
9 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 2 2.60 XO-OOXXX 264
10 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 3 2.60 XXOOXXOXXOXXX 264
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (ne, 8.2.2015 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 Body
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 6 NL 4.60 ----------O-XO-OOOXXX 790
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 5 4.50 --------XOOOOXOOXOOXXX 760
3 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 4 3.80 -----O-OXOXXX 562
4 Petr PlevaPetr Pleva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3 3.50 ----OOXXX 482
5 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 2 3.40 --OOXXOXXX 457
6 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 1 3.00 OXXX 357
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 8.2.2015 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 Body
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 8 3.70 ------XOOXOOOOOXOXOXXX 535
2 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 7 3.30 ---O-O-O-XOXOXXX 431
3 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 9 3.20 --XXOXOOOOOOOXXX 406
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 3.10 OOOOOOOXOOXXX 381
5 Marek ZemanMarek Zeman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4 2.70 O-OOOXXX 286
6 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 2.60 OOXOOXXX 264
7 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6 2.60 XOOXOOXXX 264
8 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 3 2.60 OOOXXOXXX 264
9 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5 2.50 OXXOXXOXXX 242
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 11 =NL 3.50 ------O--OOOOOXXOXOXXX 482
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 13 3.30 ----O----O-OOOXXX 431
3 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 12 3.00 ------OXOOOXOXXX 357
4 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 10 3.00 -----XOOOOXOXXOXXX 357
5 David StojaDavid Stoja
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 6 2.90 O-OOOXXOOOOXXOXXX 333
6 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 9 2.60 --O-OOOXXX 264
7 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 3 2.50 XXOOOOOXXOXXX 242
8= Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 1 2.40 XOOOXOOXXX 220
8= Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 8 2.40 XOOOXOOXXX 220
10 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 2 2.30 OOOOXXX 199
11 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4 2.30 XOOOOXXX 199
12= Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 5 2.10 OOXXX 159
12= Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 7 2.10 OOXXX 159
Celkem 13 závodníků