Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (14. - 15. 2. 2015)

skok daleký - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.74 Ivo Krsek CZE 08.02.1986 Jablonec
NL 7.50 Jan Doležal CZE 07.02.2015 Praha-Stromovka
MR 7.47 Tomáš Borek CZE 1999
Finále (so, 14.2.2015 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 14 7.32 7.017.32X7.327.067.26X
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 15 7.32 6.98X7.327.32X7.097.21
3 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 11 7.14 6.896.96X6.96X7.146.98
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 13 7.07 6.936.917.077.076.906.926.90
5 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 12 7.06 XX7.067.06XXX
6 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 10 7.00 6.816.816.916.916.887.007.00
7 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
97 8 6.73 6.576.676.506.676.396.646.73
8 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 9 6.65 6.49X6.356.496.446.626.65
9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 7 6.45 6.453.88X6.45
10 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 5 6.34 5.986.336.346.34
11 Ivo BabišIvo Babiš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 4 6.27 6.265.046.276.27
12 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1 6.11 6.115.12-6.11
13 Dominik MojžíšDominik Mojžíš
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 2 6.03 5.945.866.036.03
14 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3 5.83 XX5.835.83
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 6 NM
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.44 Robert Změlík CZE 15.02.1986 Jablonec
NL 6.88 Ondřej Kopecký CZE 14.02.2015 Praha-Stromovka
MR 7.26 Robert Změlík CZE 1986
Finále (so, 14.2.2015 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 15 NL 6.88 6.356.43X6.436.526.736.88
2 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 14 6.71 6.534.726.286.536.576.456.71
3 Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
99 12 6.66 6.66XX6.666.196.61X
4 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 16 6.46 6.396.416.326.41XX6.46
5 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 9 6.40 5.866.026.216.216.406.176.19
6 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 13 6.25 5.594.176.256.256.03X6.23
7 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6 6.25 5.95X6.256.25X6.22X
8 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 7 6.22 6.004.436.226.22XXX
9 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 2 6.21 6.215.945.946.21
10 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 10 6.19 XX6.196.19
11 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 4 6.15 X6.15X6.15
12 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1 6.14 6.145.956.036.14
13 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 11 6.06 6.06XX6.06
14 Michal NovákMichal Novák
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 3 5.93 5.935.695.865.93
15 Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 5.79 X4.135.795.79
16 Dominik PopelkaDominik Popelka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 8 5.68 5.575.68X5.68
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.64 Denisa Ščerbová CZE 06.02.2005 Bratislava
NL 6.21 Emily Gerulová CZE 31.01.2015 Praha-Stromovka
MR 6.22 Eva Kuchtová CZE 1983
Finále (so, 14.2.2015 - 11:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 13 5.94 5.615.765.735.765.945.90X
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 15 5.83 5.715.755.595.755.835.815.65
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 14 5.80 5.565.785.715.785.805.68X
4 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 12 5.67 5.64XX5.64X4.195.67
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 11 5.54 5.085.42X5.425.30X5.54
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 3 5.33 5.255.305.315.315.235.225.33
7 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 5 5.32 5.28X5.325.325.16XX
8 Tereza ČaladiTereza Čaladi
AC PardubiceAC Pardubice
96 7 5.27 X5.265.275.275.19X5.22
9 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10 5.23 5.234.965.185.23
10 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
AK OlomoucAK Olomouc
97 9 5.23 4.985.235.115.23
11 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 4 5.22 5.125.224.815.22
12 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 16 5.20 X5.205.135.20
13 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 6 5.11 X5.11X5.11
14 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1 5.06 XX5.065.06
15 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
97 2 4.82 XX4.824.82
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 8 DNS
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.20 Renata Staňová CZE 19.02.1984 Praha
NL 5.93 Tereza Vokálová CZE 06.02.2015 Praha-Stromovka
MR 6.19 Denisa Ščerbová CZE 2002
Finále (so, 14.2.2015 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 16 5.87 5.74X5.755.755.685.875.86
2 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 15 5.82 5.773.735.565.775.645.585.82
3 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 8 5.60 5.605.28X5.605.405.53X
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 14 5.51 5.295.345.115.345.425.435.51
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 10 5.45 5.115.455.295.455.17X5.22
6 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 12 5.43 5.125.415.085.415.435.435.24
7 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 13 5.41 XX5.345.343.885.315.41
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 9 5.40 5.075.285.405.405.23X5.22
9 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11 5.29 5.265.295.285.29
10 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 6 5.19 5.08X5.195.19
11 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 5.17 XX5.175.17
12 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
99 4 5.08 5.084.95X5.08
13 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 3 5.05 XX5.055.05
14 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 7 4.92 X4.92X4.92
15 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1 4.79 4.724.704.794.79
16 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 2 4.71 4.714.634.524.71
Celkem 16 závodníků