výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (14. - 15. 2. 2015)

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 5.43 Jan Kudlička CZE 24.02.2007 Praha
NL 4.60 David Šrámek CZE 08.02.2015 Praha-Stromovka
MR 5.42 Jan Kudlička CZE 2007
Finále (ne, 15.2.2015 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.253.453.653.803.954.104.254.354.454.554.654.75
1 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 14 NL 4.65 -----O-XXOXOOXXOXXX
2 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
97 12 4.45 ------XXO-OXXX
3 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 11 4.35 ---OOXOXOXOXXX
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 8 4.25 ---OOXXOOXXX
5 Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 13 4.10 ----OOXXX
6 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10 4.10 --OXOOOXXX
7 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 6 4.10 --OOOXXOXXX
8= Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5 3.95 --OOOXXX
8= Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 7 3.95 --OOOXXX
8= Ondřej BelfínOndřej Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
97 9 3.95 --OOOXXX
11 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
97 1 3.80 -OXXOOXXX
12 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 4 3.80 -XOXOXXOXXX
13 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2 3.45 OOXXX
14 Václav SchýbalVáclav Schýbal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 3 3.45 OXOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 4.92 Jan Kudlička CZE 12.02.2005 Praha
NL 4.70 Dan Bárta CZE 24.01.2015 Jablonec nad Nisou
MR 4.92 Jan Kudlička CZE 2005
Finále (so, 14.2.2015 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.103.253.403.553.703.854.004.154.254.354.454.554.654.75
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 17 4.45 -------O-XOOXXX
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 15 4.45 ------OO-XXOOXXX
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 16 4.00 -----XOOXXX
4= Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 12 3.85 --OOOOXXX
4= Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10 3.85 --OOOOXXX
4= Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 13 3.85 --OOOOXXX
7 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 14 3.85 ---OOXOXXX
8 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 11 3.85 -OOOXXOXXOXXX
9 Petr PlevaPetr Pleva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 9 3.70 --XOXOXOXXX
10 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
99 8 3.55 --OXXOXXX
11 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 3.25 OOXXX
12 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 6 3.25 XOOXXX
13= Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5 3.25 XXOOXXX
13= Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 3.25 XXOOXXX
15 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1 3.25 OXOXXX
16= Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 7 3.10 OXXX
16= Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 4 3.10 OXXX
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 4.26 Rebeka Šilhanová CZE 28.01.2014 Wien
NL 3.90 Sabina Pöschlová CZE 23.01.2015 Praha-Strahov
MR 4.15 Kateřina Baďurová CZE 2001
Finále (so, 14.2.2015 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.752.903.053.203.353.503.603.703.803.904.00
1 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 11 =NL 3.90 ------OXO-OOXOXXX
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 10 3.80 ------O-O-OXX-X
3 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 6 3.05 --OOOXXX
4 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 8 3.05 -OOXOXOXXX
5= Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 7 3.05 OOOOXXOXXX
5= Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 9 3.05 OOOOXXOXXX
7 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 5 2.90 -XOXOXXOXXX
8 Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
AC PardubiceAC Pardubice
96 3 2.75 OXOXXOXXX
9 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 1 2.60 XXOXOXXX
10 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 4 2.60 OXXOXXX
Petra HalškováPetra Halšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 2 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 3.90 Jiřina Ptáčníková CZE 19.02.2003 Praha
NL 3.90 Nikola Pöschlová CZE 10.01.2015 Praha-Strahov
MR 3.85 Jiřina Ptáčníková CZE 2003
Finále (so, 14.2.2015 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.452.652.853.003.153.253.353.453.553.653.753.853.90
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 10 3.75 -------O-O-O-XXX
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 3.65 ------O-OOXXOXXX
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 8 3.25 --OOOOOXXX
4 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 5 3.00 --OOOXXX
5 Aneta PutnováAneta Putnová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 4 3.00 --OOXXOXXX
6 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 7 2.85 --OOXXX
7 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 2 2.65 -OOXXX
8 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC PardubiceAC Pardubice
99 1 2.65 XOXOXOXXX
9 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3 2.45 OOXXX
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 6 DNS
Celkem 10 závodníků