výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (14. - 15. 2. 2015)

3000 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 8:13.00 Michal Kučera CZE 09.02.1991 Praha
NL 08:35.07 Filip Sasínek CZE 14.02.2015 Praha-Stromovka
MR 8:16.20 Michal Kučera CZE 1990
Finále (so, 14.2.2015 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 1 =NL 08:35.07
2 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 08:36.49
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08:37.58
4 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4 08:47.31
5 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08:55.03
6 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08:56.13
7 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 7 08:57.28
8 David KákonaDavid Kákona 96 AK HodonínAK Hodonín 9 09:04.51
9 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09:09.68
10 Vojtěch SommerVojtěch Sommer 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11 09:17.64
11 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13 09:25.02
12 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 09:28.73
13 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14 09:40.90
14 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 16 09:48.67
15 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15 10:07.18
Matouš FrancMatouš Franc 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 2:54.55
2000 5:47.99
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 8:28.30 Lubomír Pokorný CZE 29.02.1992 Jablonec
NL 09:12.10 Dominik Sigmund CZE 14.02.2015 Praha-Stromovka
MR 8:41.80 Zdeněk Šiška CZE 1981
Finále (so, 14.2.2015 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 NL 09:12.10
2 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 11 09:19.12
3 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 AC DomažliceAC Domažlice 12 09:22.88
4 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13 09:24.91
5 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 09:27.50
6 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:33.50
7 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10 09:36.54
8 Josef KočíJosef Kočí 98 AC ProstějovAC Prostějov 2 09:43.50
9 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09:44.02
10 Martin SemerádMartin Semerád 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 09:48.95
11 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 09:50.73
12 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 09:56.30
13 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 16 10:01.76
14 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10:08.62
15 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 10:15.99
Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:08.73
2000 6:17.40
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 9:14.17 Iva Jurková CZE 03.03.1985 Athínai
NL 10:03.32 Tereza Korvasová CZE 14.02.2015 Praha-Stromovka
MR 9:25.88 Helena Volná CZE 1999
Finále (so, 14.2.2015 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 NL 10:03.32
2 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 10:11.39
3 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2 10:11.40
4 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10:17.20
5 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 7 10:27.55
6 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 9 10:32.04
7 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 8 10:35.89
8 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 4 10:39.58
9 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12 10:40.73
10 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 10:43.69
11 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 10:53.35
12 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 11:14.37
13 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 14 11:34.46
14 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 16 12:13.88
15 Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15 12:26.31
Michaela StránskáMichaela Stránská 97 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:20.07
2000 6:43.75
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 9:48.21 Lada Brázdilová CZE 25.02.1995 Praha
NL 10:43.67 Alice Prokešová CZE 14.02.2015 Praha-Stromovka
MR 9:58.24 Lenka Všetečková CZE 2000
Finále (so, 14.2.2015 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 NL 10:43.67
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 9 10:46.96
3 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 3 10:48.79
4 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 10:55.27
5 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10:59.96
6 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11:07.39
7 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 8 11:12.95
8 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10 11:15.45
9 Natálie ŠtemberováNatálie Štemberová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14 11:16.22
10 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 11:22.83
11 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 11 11:33.91
12 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 11:34.22
13 Veronika MarkováVeronika Marková 98 AC PardubiceAC Pardubice 1 11:37.03
14 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13 12:41.16
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:43.33
2000 7:25.66
Celkem 14 závodníků