výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (28. - 1. 3. 2015)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2015 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.691.721.741.761.781.801.821.85
1 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 15 1.82 --OOOO-OX-OXXX
2 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 16 1.80 --OOXO-XOXXOOXXX
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddíl SKP Rapid Sport - atletický...
00 8 1.76 OOOOOOOXXX
4 Eliáš UrbanEliáš Urban
BYAC BrnoBYAC Brno
00 12 1.74 --XXOXOXXOOXXX
5 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 9 1.74 OOOXOXXOXOXXX
6 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 5 1.74 OOOXXOXXOXXOXXX
7 David NovákDavid Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 4 1.72 OOXOXXOOXXX
8 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 14 1.72 OOOOXXOXXX
9 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 7 1.69 OOOXXOXXX
10 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11 1.65 OOOXXX
11 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC BrnoBYAC Brno
00 2 1.65 OXOXOXXX
12 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 10 1.65 OXXOXOXXX
13 David DuranDavid Duran
AC Praha 1890AC Praha 1890
00 1 1.60 OXXOXXX
14= Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3 1.55 OXXX
14= Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 6 1.55 OXXX
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 13 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.3.2015 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.591.621.641.661.68
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 5 1.66 -OXOOOOOOXXX
2 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13 1.64 OOOOXOXOOXXX
3 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 16 1.64 --OOOOXOXXX
4 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 1.62 --OOOOXXX
5 Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 8 1.59 OOOXOOXXX
6 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 15 1.59 -OOOXOXXX
7 Nikola GavendováNikola Gavendová
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
00 10 1.59 --OOXXOXXX
8 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 14 1.55 -OOOXXX
9 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1 1.55 -OXXOXOXXX
10 Diana ZmělíkováDiana Změlíková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 12 1.55 OOOXXOXXX
11 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 7 1.55 OOXOXXOXXX
12 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 4 1.50 OXXOOXXX
13= Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 6 1.50 OOXOXXX
13= Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3 1.50 OOXOXXX
15 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 1.40 OXXX
Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 11 DNS
Celkem 16 závodníků