Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (28. - 1. 3. 2015)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.2.2015 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 08.54 Q
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 08.71 Q
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 3 08.73 q
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 08.74 q
5 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.04
6 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09
7 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 7 09.22
8 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 09.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2015 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 08.54 Q
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 08.55 Q
3 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 08.74
4 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 08.79
5 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.98
6 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.99
7 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.30
8 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2015 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.62 Q
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.68 Q
3 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.87
4 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.20
5 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 09.37
6 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1 09.59
7 Adam VymazalAdam Vymazal 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.18
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 08.54 Q
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 08.54 Q
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 08.55 Q
4 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.62 Q
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.68 Q
6 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 08.71 Q
7 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 3 08.73 q
8 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 08.74 q
9 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 08.74
10 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 08.79
11 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.87
12 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.98
13 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.99
14 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.04
15 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09
16 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.20
17 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 7 09.22
18 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.30
19 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 09.34
20 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 09.37
21 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.46
22 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1 09.59
23 Adam VymazalAdam Vymazal 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.18

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (so, 28.2.2015 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 08.31
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.40
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 08.47
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 2 08.57
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 08.64
6 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 08.69
7 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 1 08.73
8 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 08.76
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.2.2015 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.90 Q
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 09.16 Q
3 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 09.19 q
4 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2 09.25 q
5 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 09.58
6 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 8 09.93
7 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 7 10.14
Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2015 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.13 Q
2 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 09.28 Q
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.34
4 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.41
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.55
6 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 09.58
7 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 09.66
8 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2015 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 08.97 Q
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.14 Q
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 09.30
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 09.40
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 2 09.40
6 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1 09.48
7 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.51
8 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.56
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.90 Q
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 08.97 Q
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.13 Q
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.14 Q
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 09.16 Q
6 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 09.19 q
7 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2 09.25 q
8 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 09.28 Q
9 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 09.30
10 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.34
11 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 09.40
12 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 2 09.40
13 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.41
14 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1 09.48
15 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.51
16 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.55
17 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.56
18 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 09.58
19 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 09.58
20 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 09.66
21 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.90
22 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 8 09.93
23 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 7 10.14
Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (so, 28.2.2015 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NR 08.52
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 08.86
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.05
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.08
5 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 7 09.17
6 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 09.18
7 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 09.33
8 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 09.33
Celkem 8 závodníků