Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (28. - 1. 3. 2015)

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 4 časy (qA), další 4 časy (qB)

Rozběh 1 (ne, 1.3.2015 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 17.93 qA
2 Jakub KroftaJakub Krofta 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 18.89
3 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2 19.09
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.3.2015 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 17.83 qA
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 18.83
3 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 18.98
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (ne, 1.3.2015 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 17.56 qA
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 18.86
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.95
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (ne, 1.3.2015 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 3 18.54
2 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 18.66
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 2 19.52
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (ne, 1.3.2015 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 18.13 qA
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 18.44 qB
3 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 18.52
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (ne, 1.3.2015 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 4 18.69
2 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 19.03
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 19.34
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (ne, 1.3.2015 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JanovskýJan Janovský 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 18.36 qB
2 Patrik PelcPatrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.53
3 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 19.00
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (ne, 1.3.2015 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.35 qB
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 18.43 qB
3 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 19.75
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 17.56 qA
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 17.83 qA
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 17.93 qA
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 18.13 qA
5 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.35 qB
6 Jan JanovskýJan Janovský 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 18.36 qB
7 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 18.43 qB
8 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 18.44 qB
9 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 18.52
10 Patrik PelcPatrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.53
11 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 3 18.54
12 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 18.66
13 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 4 18.69
14 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 18.83
15 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 18.86
16 Jakub KroftaJakub Krofta 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 18.89
17 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.95
18 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 18.98
19 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 19.00
20 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 19.03
21 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2 19.09
22 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 19.34
23 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 2 19.52
24 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 19.75

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 1.3.2015 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 17.35
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.73
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 17.75
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 18.57
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 1.3.2015 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JanovskýJan Janovský 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 18.26
2 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.40
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 18.43
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 18.82
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 17.35
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.73
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 17.75
4 Jan JanovskýJan Janovský 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 18.26
5 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.40
6 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 18.43
7 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 18.57
8 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 18.82

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 4 časy (qA), další 4 časy (qB)

Rozběh 1 (ne, 1.3.2015 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 18.58 qA
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 20.27
3 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 4 20.89
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.3.2015 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 19.72 qA
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 4 20.25
3 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2 20.81
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (ne, 1.3.2015 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 19.91 qB
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 19.98 qB
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 20.46
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (ne, 1.3.2015 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 19.47 qA
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 20.47
3 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 20.96
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (ne, 1.3.2015 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 19.80 qA
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.35
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 20.83
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (ne, 1.3.2015 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.85 qB
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 20.20
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 21.02
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (ne, 1.3.2015 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 19.81 qB
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 20.36
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 18.58 qA
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 19.47 qA
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 19.72 qA
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 19.80 qA
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 19.81 qB
6 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.85 qB
7 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 19.91 qB
8 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 19.98 qB
9 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 20.20
10 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 4 20.25
11 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 20.27
12 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.35
13 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 20.36
14 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 20.46
15 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 20.47
16 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2 20.81
17 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 20.83
18 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 4 20.89
19 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 20.96
20 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 21.02

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 1.3.2015 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 18.40
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 19.32
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 19.56
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 20.35
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 1.3.2015 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 19.92
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 20.08
3 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.21
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 18.40
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 19.32
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 19.56
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 19.92
5 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 20.08
6 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.21
7 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 20.35
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 DNS