výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

Praha (3. 5. 2015)

Maratón - Muži

(ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec,o.sAC Slovan Liberec,o.s 2:17:51
2 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 2:19:37
3 Petr PechekPetr Pechek 83 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 2:22:42
4 Robert KrupičkaRobert Krupička 78 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:25:20
5 Radek BrunnerRadek Brunner 74 SK BabiceSK Babice 2:30:59
6 Jan MrázekJan Mrázek 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:32:22
7 Robert HeczkoRobert Heczko 78 AC Slovan Liberec,o.sAC Slovan Liberec,o.s 2:32:39
8 Leoš PelouchLeoš Pelouch 75 SK ChotěbořSK Chotěboř 2:34:46
9 Daniel OrálekDaniel Orálek 70 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:35:53
10 Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:37:41
11 Jan FousekJan Fousek 91 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 2:38:00
12 Tomáš OndráčekTomáš Ondráček 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:40:05
13 Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC Slovan Liberec,o.sAC Slovan Liberec,o.s 2:41:00
14 Pavel FrelichPavel Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:41:32
15 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:42:11
16 Martin FrelichMartin Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42:20
17 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:43:07
18 Jan HostičkaJan Hostička 79 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2:43:56
19 Michal KovářMichal Kovář 71 AO TJ Sokol UnhošťAO TJ Sokol Unhošť 2:44:46
20 Bořivoj KalousekBořivoj Kalousek 65 KPA PARDUBICEKPA PARDUBICE 2:46:40
21 Martin RoubíčekMartin Roubíček 75 USK PROVOD Ústí nad LabemUSK PROVOD Ústí nad Labem 2:46:45
22 Jakub ExnerJakub Exner 83 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:46:58
23 Josef SedláčekJosef Sedláček 70 AK KroměřížAK Kroměříž 2:47:36
24 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:48:43
25 Radomír BursaRadomír Bursa 72 Atletický klub Zlín, z.sAtletický klub Zlín, z.s 2:49:16
26 Marek ProcházkaMarek Procházka 74 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:49:20
27 Ivan ŠarlingerIvan Šarlinger 74 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 2:49:46
28 Michal GlierMichal Glier 82 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:49:48
29 David PavlištaDavid Pavlišta 84 AC Slovan Liberec,o.sAC Slovan Liberec,o.s 2:49:52
30 Pavel SedlákPavel Sedlák 71 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 2:52:08
31 Jan HerdaJan Herda 83 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:53:27
32 Radek AdamičkoRadek Adamičko 77 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:54:07
33 Jakub HurychJakub Hurych 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54:45
34 Jiří VáclavíkJiří Václavík 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:55:15
35 Vladislav NetopilVladislav Netopil 81 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 2:55:17
36 Martin OpoleckýMartin Opolecký 84 TJ Sokol Královské Vinohrady PrahaTJ Sokol Královské Vinohrad... 2:56:14
37 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:56:22
38 Jiří PolcarJiří Polcar 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:56:29
39 Martin BučekMartin Buček 78 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:57:43
40 Jakub HoffJakub Hoff 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:58:34
41 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 TJ Sokol Královské VInohradyTJ Sokol Královské VInohrady 2:58:55
42 Jiří VlčekJiří Vlček 73 ASK DěčínASK Děčín 2:59:05
43 Vojtěch ŠrejberVojtěch Šrejber 80 AC Mladá Boleslav,o.sAC Mladá Boleslav,o.s 2:59:06
44 Oldřich JasenskýOldřich Jasenský 82 AK KroměřížAK Kroměříž 2:59:44
45 Ondřej DominikOndřej Dominik 77 Maraton Klub SEITL OstravaMaraton Klub SEITL Ostrava 3:00:35
46 Roman SlowioczekRoman Slowioczek 59 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 3:02:26
47 Ondřej ČápOndřej Čáp 74 TJ DobruškaTJ Dobruška 3:02:40
48 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:04:47
49 Jiří DouchaJiří Doucha 71 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:05:48
50 Daniel ŠindelekDaniel Šindelek 65 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 3:06:03
51 Petr KubištaPetr Kubišta 70 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 3:07:19
52 Aleš DrahoňovskýAleš Drahoňovský 72 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:11:58
53 Václav KoláčnýVáclav Koláčný 88 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:19:21
54 František SlatinaFrantišek Slatina 66 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:20:47
55 Ladislav DvorskýLadislav Dvorský 65 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 3:22:07
56 Martin HorváthMartin Horváth 85 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:28:00
57 Petr GdulaPetr Gdula 61 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:40:53
58 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:51:24
59 Jan VágenknechtJan Vágenknecht 75 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5:09:16
Celkem 59 závodníků

Maratón - Ženy

(ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šárka MacháčkováŠárka Macháčková 83 Sportovní klub X-AIR OstravaSportovní klub X-AIR Ostrava 2:51:01
2 Tereza ZuzánkováTereza Zuzánková 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55:26
3 Radka ChuraňováRadka Churaňová 77 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:57:53
4 Lenka VšetečkováLenka Všetečková 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:58:56
5 Lenka KreidlovaLenka Kreidlova 71 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:01:57
6 Michaela DimitriaduMichaela Dimitriadu 73 Sportovní chůze PrahaSportovní chůze Praha 3:04:10
7 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:05:45
8 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:06:03
9 Klára JakešováKlára Jakešová 87 SK BabiceSK Babice 3:11:31
10 Radka ZbíralováRadka Zbíralová 72 Maratón klub Kladno,o.sMaratón klub Kladno,o.s 3:16:22
11 Iveta FořtováIveta Fořtová 72 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:20:44
12 Jana ZímováJana Zímová 84 Maratón klub Kladno,o.sMaratón klub Kladno,o.s 3:21:53
13 Simona NekolováSimona Nekolová 85 Maratón klub Kladno,o.sMaratón klub Kladno,o.s 3:22:14
14 Markéta GruberováMarkéta Gruberová 82 Maratón klub Kladno,o.sMaratón klub Kladno,o.s 3:24:12
15 Lucie SamlerováLucie Samlerová 86 AC Slovan Liberec,o.s.AC Slovan Liberec,o.s. 3:24:31
16 Svatoslava KacířováSvatoslava Kacířová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:24:50
17 Pavla VoborníkováPavla Voborníková 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:26:16
18 Martina TrnkováMartina Trnková 87 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3:28:47
19 Eva SchlosárikováEva Schlosáriková 86 SK BabiceSK Babice 3:32:52
20 Tereza ŠádkováTereza Šádková 73 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 3:38:28
21 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 4:02:40
22 Eliška Anna KubičkováEliška Anna Kubičková 66 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:22:51
Celkem 22 závodníků