Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (22. - 24. 5. 2015)
100 m - Muži (sobota, 23.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.16 825
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.28 799
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 11.74 703
800 m - Ženy (neděle, 24.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:24.07 769
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:27.81 721
3 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 955323 SlovakiaSlovakia 2:29.52 699
800 m - Juniorky (neděle, 24.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 965420 SlovakiaSlovakia 2:23.37 778
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 2:24.54 763
3 Veronika FlosníkováVeronika Flosníková 976217 SlovakiaSlovakia 2:24.87 759
1000 m - Žáci (sobota, 23.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice NL 2:56.20 702
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3:02.82 637
3 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:06.61 601
1500 m - Muži (neděle, 24.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:11.54 870
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:52.38 604
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:00.44 557
1500 m - Junioři (neděle, 24.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:32.16 730
2 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 4:32.97 725
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:36.11 705
1500 m - Dorostenci (sobota, 23.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:36.92 700
2 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:37.99 693
3 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 4:46.23 642
110 m překážek (1.06) - Muži (neděle, 24.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.63 895
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 14.90 862
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.10 837