Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (22. - 24. 5. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 07.48 719
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.60 681
3 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 07.73 640
4 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 07.80 619
5 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.84 607
6 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.85 604
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.01 557
8 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 08.24 492
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 07.80 619
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 07.82 613
3 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 00 TJ SušiceTJ Sušice 7 07.98 565
4 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.01 557
5 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.04 548
6 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 08.08 537
7 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 08.11 528
8 Patrik BorgulPatrik Borgul 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 08.82 345
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 14:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.90 589
2 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 07.97 568
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.99 563
4 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.39 452
5 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.41 447
6 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.51 421
7 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.65 386
Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DQ 162.6
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 14:30) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 08.05 545
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 5 08.27 484
3 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 3 08.48 428
4 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.52 418
5 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.54 413
6 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.58 403
7 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.59 401
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 14:45) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 08.01 845
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.11 815
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 08.32 752
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 08.42 723
5 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.47 709
6 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.59 676
7 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 08.81 616
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 08.35 744
2 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3 08.42 723
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.56 684
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.61 670
5 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 7 08.61 670
6 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 08.64 662
7 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 8 08.92 587
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 24.5.2015 - 14:45) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.51 698
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 08.56 684
3 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.65 659
4 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 08.79 621
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 08.83 610
6 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 08.87 600
7 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.94 582
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 12:00) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.16 825
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.28 799
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 7 11.74 703
4 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 11.80 691
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.84 683
6 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.93 665
7 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1 12.11 629
Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 DNF
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 12:15) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 NL 10.87 890
2 Aleksandar GrnovičAleksandar Grnovič 96 SrbskoSrbsko 4 10.93 876
3 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.04 852
4 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.08 843
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.09 841
6 David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.49 755
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 12:15) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 11.34 786
2 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.58 736
3 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.72 707
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.92 667
5 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 7 12.01 649
6 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 12.03 645
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015 - 12:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.94 663
2 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.07 637
3 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.07 637
4 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 5 12.27 599
5 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 12.56 545
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.24 808
2 Matúš VajčiMatúš Vajči 98 SlovakiaSlovakia 4 11.37 780
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.42 769
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.59 734
5 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.64 723
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.75 701
Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.62 728
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.76 699
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 11.87 677
4 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.89 673
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2 11.89 673
6 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 12.06 639
7 Daniel BisahaDaniel Bisaha 99 SlovakiaSlovakia 7 12.26 601
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 22.5.2015 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 2 11.80 691
2 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.95 661
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.04 643
4 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.21 610
5 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 12.22 608
6 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.30 593
7 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 13.21 433
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 15:45) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 NL 18.36 979
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 19.17 876
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 19.48 838
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 19.55 830
5 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 19.92 786
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 19.99 778
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 15:45) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 19.92 786
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.96 781
3 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 20.47 722
4 Veronika ValešováVeronika Valešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.57 711
5 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6 20.67 700
6 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 20.87 677
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 22.5.2015 - 15:45) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.30 742
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 20.32 739
3 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.53 715
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 20.74 692
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.31 630
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 16:45) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.49 842
2 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 95 SlovakiaSlovakia 3 25.79 816
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.63 743
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.96 715
Hiscox Jitka VinduškováHiscox Jitka Vindušková 84 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 16:45) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 27.23 693
2 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.36 682
3 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 27.55 667
4 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 6 28.12 621
5 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 28.41 599
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 16:45) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 25.30 859
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 5 25.50 841
3 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 25.97 800
4 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 3 26.10 788
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 26.51 753
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.58 747
2 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 26.75 733
3 Veronika FlosníkováVeronika Flosníková 97 SlovakiaSlovakia 3 27.63 660
4 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 28.01 630
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 17:15) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 25.13 875
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 25.65 828
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2 26.52 752
4 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 27.18 697
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 27.63 660
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 3 26.35 767
2 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 27.13 701
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.19 696
4 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 27.72 653
5 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 28.68 578
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 22.5.2015 - 17:15) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.38 681
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 27.51 670
3 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 27.98 632
4 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 28.13 621
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 28.21 614
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 29.06 550
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 50.32 800
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 51.02 768
3 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.18 761
4 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 55.04 597
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 5 52.30 712
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 53.00 682
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 53.28 670
4 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 56.73 531
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 18:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 NL 48.52 884
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 48.96 863
3 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.95 817
4 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.07 811
Aleksandar GrnovičAleksandar Grnovič 96 SrbskoSrbsko 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 18:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 50.34 799
2 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 3 51.38 752
3 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.15 718
4 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.39 708
David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015 - 18:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 52.60 699
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 53.46 662
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.19 632
4 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.60 575
5 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 1 55.82 566
6 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 57.22 513
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.36 844
2 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.84 688
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 52.96 683
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 6 53.26 671
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 54.58 616
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matúš VajčiMatúš Vajči 98 SlovakiaSlovakia 5 52.83 689
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.19 673
3 Daniel BisahaDaniel Bisaha 99 SlovakiaSlovakia 3 54.73 610
4 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 55.25 589
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.33 586
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 22.5.2015 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 52.14 719
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.34 667
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5 54.52 618
4 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 54.97 600
5 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.78 529
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 22.5.2015 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 4 53.88 645
2 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 55.07 596
3 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 55.42 582
4 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.66 573
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:22.04 581
2 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 5 2:22.73 573
3 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:24.00 558
4 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:27.55 519
5 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:29.11 502
6 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:29.30 500
7 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:44.69 346
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:19.82 607
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:20.82 595
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2 2:27.14 523
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:28.40 510
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1 2:28.98 503
6 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4 2:32.33 468
7 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:36.58 424
8 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 2:51.61 286
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:24.07 769
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:27.81 721
3 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 95 SlovakiaSlovakia 2 2:29.52 699
4 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:29.79 696
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:30.26 690
6 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:30.43 687
7 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:32.47 662
8 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 6 2:36.73 611
9 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 3:18.59 212
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 5 2:23.37 778
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:24.54 763
3 Veronika FlosníkováVeronika Flosníková 97 SlovakiaSlovakia 5 2:24.87 759
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:29.42 700
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:30.32 689
6 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:32.79 658
7 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 2:36.24 617
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:43.97 528
Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:27.44 725
2 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:36.83 610
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5 2:38.00 596
4 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:39.57 578
5 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:40.94 562
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:55.67 406
7 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:56.32 400
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:24.22 767
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:26.15 742
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:28.53 711
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 5 2:36.48 614
5 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 8 2:40.55 567
6 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 2:40.90 563
7 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:52.01 443
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:29.78 696
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:33.24 653
3 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:35.39 627
4 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:36.49 614
5 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 9 2:38.93 585
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:40.80 564
7 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:44.47 523
8 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:45.04 516
9 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:58.92 375
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 2:29.15 704
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:29.42 700
3 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:33.62 648
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 2:36.41 615
5 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 2:36.75 611
6 Veronika ValešováVeronika Valešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:37.28 604
7 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:39.11 583
8 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 7 2:47.22 493
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:25.65 748
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 4 2:30.15 691
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 2:31.07 680
4 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 6 2:34.34 639
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:38.22 593
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 2:56.64 397
7 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 2:58.61 378
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:32.38 663
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4 2:42.34 546
3 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 2:44.88 518
4 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 2:45.60 510
5 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:57.69 387
6 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:58.61 378
7 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:00.19 363
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 24.5.2015 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5 2:33.63 648
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:34.21 641
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:35.63 624
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:37.68 600
5 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:39.89 574
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 1 2:41.37 557
7 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:42.35 546
Celkem 7 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 NL 2:56.20 702
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 8 3:02.82 637
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 3:06.61 601
4 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 3:07.13 596
5 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 3:07.95 588
6 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 2 3:08.49 583
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:09.11 578
8 Patrik BorgulPatrik Borgul 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15 3:09.97 570
9 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 00 TJ SušiceTJ Sušice 7 3:10.18 568
10 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 3:12.73 545
11 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 14 3:16.94 508
12 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 3:19.71 484
13 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11 3:25.64 435
14 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 3:26.39 429
15 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 3:33.78 372
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:11.54 870
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:52.38 604
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 5:00.44 557
4 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 5:06.40 523
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 5:06.41 523
6 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 2 5:10.26 502
7 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 5:20.05 450
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:32.16 730
2 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 3 4:32.97 725
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 4:36.11 705
4 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 4:45.87 644
5 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10 4:46.14 642
6 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:48.89 625
7 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 13 4:49.68 621
8 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:53.18 600
9 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 4:57.05 577
10 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 4:58.10 571
11 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 11 5:04.54 534
12 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 5:12.24 491
13 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 5:12.33 491
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:36.92 700
2 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 4:37.99 693
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 5 4:46.23 642
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 4:47.54 634
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 4:48.75 626
6 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 4:57.22 576
7 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 8 4:59.42 563
8 Daniel BisahaDaniel Bisaha 99 SlovakiaSlovakia 12 5:01.59 551
9 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 7 5:02.88 543
10 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 5:03.09 542
11 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 5:06.70 522
12 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 5:11.38 496
13 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 5:13.43 485
14 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 5:14.82 477
15 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 5:15.22 475
16 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 5:17.39 464
17 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 5:37.59 363
Matúš VajčiMatúš Vajči 98 SlovakiaSlovakia 13 DNS
Celkem 18 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 09.30 681
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.66 607
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.88 564
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1 09.90 560
5 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.10 522
6 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.13 517
7 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.19 506
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 8 10.52 447
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 12:00) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 09.75 589
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.38 471
3 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 10.69 418
4 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.93 379
5 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 7 11.06 359
6 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.53 289
Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 24.5.2015 - 12:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 10.68 420
Poznámky:
Vzhledem k pádu závodníka Jakuba Přikryla do dráhy závodníku Davidu Čechtickému v druhém běhu, byl závodníku Čechtickému umožněn opakovaný běh. Závodník Čechtický druhý běh dokončil v čase 11,70.
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 12:15) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 NL 09.31 846
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.47 814
3 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 09.56 796
4 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 09.67 775
5 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.96 720
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 7 09.96 720
7 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 10.13 688
8 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 10.35 648
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 12:15) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.91 729
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.97 718
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 10.05 703
4 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 5 10.10 693
5 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.35 648
6 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.55 613
7 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 10.70 587
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 24.5.2015 - 12:15) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5 10.16 682
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 10.38 643
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 4 10.59 606
4 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.84 563
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.86 560
6 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 7 12.03 380
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 NL 13.70 873
2 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 14.39 785
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 5 14.39 785
4 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 14.50 772
5 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.51 771
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 15.00 711
7 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 15.01 710
Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 11:15) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 15.27 680
2 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 15.73 627
3 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 00 TJ SušiceTJ Sušice 6 15.76 624
4 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 15.80 619
5 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 16.31 564
6 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 16.36 558
7 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 16.37 557
8 Patrik BorgulPatrik Borgul 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 18.63 341
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 11:30) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.37 927
2 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.50 909
3 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 95 SlovakiaSlovakia 5 14.74 876
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.01 840
5 Hiscox Jitka VinduškováHiscox Jitka Vindušková 84 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.64 759
6 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 7 15.65 758
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 11:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15.39 791
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 15.46 782
3 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 16.18 692
4 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 16.54 649
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 11:45) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 14.02 976
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 14.42 920
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 6 14.54 903
4 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 5 14.59 897
Celkem 4 závodníků
Běh B (so, 23.5.2015 - 11:45) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.23 811
2 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 15.51 775
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 15.69 753
4 Veronika FlosníkováVeronika Flosníková 97 SlovakiaSlovakia 6 16.09 703
5 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 16.88 610
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 13:15) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 NL 13.97 983
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.13 960
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2 14.75 875
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 3 15.24 810
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.25 809
6 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 8 15.85 733
7 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 15.87 730
8 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 16.81 618
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 15.59 765
2 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 15.60 764
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 15.87 730
4 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 15.89 728
5 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 16.45 660
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.75 625
7 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.98 599
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 17.12 583
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 11:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NL 14.32 934
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 14.65 888
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 15.31 801
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.40 790
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.51 775
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 15.65 758
2 Veronika ValešováVeronika Valešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.79 740
3 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 16.01 713
Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.01 713
5 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 16.21 689
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.50 541
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 22.5.2015 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 15.44 784
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 16.42 664
3 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 16.63 639
4 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.69 632
5 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 17.44 548
6 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.50 541
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 10:15) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 14.63 895
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 5 14.90 862
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.10 837
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.59 780
5 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 16.20 710
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 16.23 707
7 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 16.32 697
8 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 16.66 660
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 NL 13.88 990
2 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.33 932
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.84 869
4 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 6 15.20 825
5 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 15.64 774
6 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.02 730
7 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 8 18.60 468
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 16.04 728
2 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.07 725
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 16.78 647
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.81 644
5 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 17.20 604
6 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 17.58 565
7 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 8 17.74 549
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 10:15) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 14.34 931
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.93 858
3 Matúš VajčiMatúš Vajči 98 SlovakiaSlovakia 3 14.99 851
4 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 15.27 817
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 15.27 817
6 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.33 810
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.62 776
2 Daniel BisahaDaniel Bisaha 99 SlovakiaSlovakia 4 15.74 762
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.76 760
4 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.87 747
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 15.97 736
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015 - 10:15) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 6 15.87 747
2 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 16.04 728
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.69 657
4 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.99 625
5 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.15 609
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.38 585
7 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.72 551
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 16:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.11 Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 7 1.87 ----O-OXXOXXOXXOXXX 687
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 5 1.84 ---O-OOOXXOXXX 661
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 3 1.81 ---O-O-OXXX 636
4 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1 1.81 ---OOXOXXOXXOXXX 636
5 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 2 1.78 --XOOOXOOXXX 610
6 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 8 1.78 -----XOXOXXX 610
7 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 6 1.78 --OOOXOXXOXXX 610
8 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 4 1.75 ---XOXOXXOXXX 585
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 16:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.99 Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 17 1.96 ----------OOOOOOXOXXX 767
2 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 15 1.87 --------O-OOXOXXOXXX 687
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 10 1.84 -------O-OXOXXOOXXX 661
4 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 16 1.84 --------XO-OOXOXXX 661
5 Lukas ReiterLukas Reiter
AustriaAustria
96 13 1.84 --------XXOOXXOXXOXXOXXX 661
6 Daniel MonzarDaniel Monzar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 11 1.78 ----O-OXOOOOXXX 610
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 12 1.75 ---------XXO-XXX 585
8 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 8 1.72 ----O-O-OXXX 560
9 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 6 1.72 --O-O-XXOXOXXOXXX 560
10 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 9 1.66 ---OOXOXOXXX 512
11 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 7 1.66 -O-OOOXXOXXX 512
12 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 1 1.63 -O-OXOXOXXX 488
13 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 2 1.60 -O-OOXXX 464
14 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5 1.57 -O-XO-XXX 441
15 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 3 1.51 XOXOXXX 396
Aleksandar GrnovičAleksandar Grnovič
SrbskoSrbsko
96 14 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 20 1.87 ----------OOOOXOXOXXX 687
2 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 16 1.84 ----------OOXOOXXOXXX 661
3 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 18 1.78 --------OOOOXXOXXX 610
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 12 1.78 -----O-O-OOXOXXOXXX 610
5= Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6 1.78 ------O-O-OXXOXXOXXX 610
5= Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 14 1.78 ------O-O-OXXOXXOXXX 610
7 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 17 1.75 --------OOOOXXX 585
8 Daniel BisahaDaniel Bisaha
SlovakiaSlovakia
99 19 1.75 ---------XO-XOXXX 585
9 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 1.72 ------O-XOOOXXX 560
10= David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 9 1.72 ----O-OOXXOXOXXOXXX 560
10= Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 13 1.72 ----O-OOXXOXOXXOXXX 560
12 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 11 1.69 ------XOXXOXOXOXXX 536
13 Matúš VajčiMatúš Vajči
SlovakiaSlovakia
98 15 1.66 ------O-OXXX 512
14 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5 1.66 ----OOOOXOXXX 512
15 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 7 1.63 --O-OXOOOXXX 488
16 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 1.60 --OOOOXOXXX 464
17 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3 1.57 -O-OXOXXOXXX 441
18 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.57 -XOXXOOOXXOXXX 441
19 Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1 1.45 -OXXX 352
Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 10 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 16 1.75 ---O-O-OOOOOXXX 585
2 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1 1.72 ----OOOXOXOOOXXX 560
3 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 10 1.72 --O-OOXOOOOXOXXX 560
4 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 11 1.66 ----OOOOXOXXX 512
5 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 12 1.63 -OOOOOOOXXX 488
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 14 1.63 --O-OOOXOXXX 488
7 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 13 1.63 --OXOOXOOXOXXX 488
8 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 15 1.60 OOOOXXOXXOOXXX 464
9 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 7 1.57 O-O-XXOOXXX 441
10 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5 1.51 --OOXXX 396
11= Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 6 1.51 OOOXXOXXX 396
11= Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 8 1.51 OOOXXOXXX 396
13 Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4 1.48 OXXOOXXX 374
14 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 3 1.45 -OXXX 352
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 9 DNS
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 2 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová
SlovakiaSlovakia
95 10 1.69 ---XO-OOOXXOXOXXX 842
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 9 1.66 ----OOOOOXXX 806
3 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 8 1.66 --OOOOOXOOXXX 806
4 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 7 1.63 O-OOOXOOXXOXXX 771
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 6 1.57 OOOOOOXXX 701
6 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 5 1.57 OOXXOXOOOXXX 701
7 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1 1.57 OOOOOXOXXX 701
8 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 2 1.54 OOOOXOXXX 666
9 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 4 1.51 -OOXOXXX 632
10 Hiscox Jitka VinduškováHiscox Jitka Vindušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
84 3 1.48 O-O-XXX 599
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 9 NL 1.75 -----O-OXOXXOXOOXXX 916
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 8 1.72 --OXOOOOXXOOXOXOXXX 879
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5 1.66 -OOOXOOXOXOOXXX 806
4 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 6 1.63 --O-OOOXXOXXX 771
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4 1.60 -OOOXOXOOXXX 736
6 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková
SlovakiaSlovakia
96 7 1.57 --OOOOXXX 701
7 Veronika FlosníkováVeronika Flosníková
SlovakiaSlovakia
97 3 1.51 XOXOXOXOXXX 632
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 1 1.48 OXOXXOXXX 599
9 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 2 1.42 OXXX 534
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87 Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 16 1.75 ------OOOOOOOXXOXXX 916
2 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 14 1.75 ---O-OOOOOXXOXOOXXOXXX 916
3 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
99 15 1.60 ----O-OOOXXX 736
4 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 12 1.57 --OOXOXOXOOXXX 701
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 11 1.57 --OOOOXOXOXXX 701
6 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10 1.57 --O-OXOOXXOXXX 701
7 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 13 1.54 --OO-OXXOXXX 666
8= Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 5 1.48 OOOOOXXX 599
8= Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 6 1.48 OOOOOXXX 599
10 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 8 1.48 OXXOXOXXOXOXXX 599
11= Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 1.45 OOXXOOXXX 566
11= Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.45 OOXXOOXXX 566
13 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 1 1.45 OOOXXOXXX 566
14 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 3 1.42 XOOXXOXXX 534
15 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 7 1.39 OOXXX 502
16 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 9 1.36 XOXXX 470
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 17 1.60 -----OXXOOXOXOXXOXXX 736
2= Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 10 1.57 ---XO-O-XOOOXXX 701
2= Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 16 1.57 ---XO-O-XOOOXXX 701
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 13 1.57 ---O-OOOXXOXOXXX 701
5 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 6 1.51 --O-XOOXOXOXXX 632
6 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 14 1.51 ---O-O-XXOXXX 632
7 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1 1.51 -O-XOOOXXOXXOXXX 632
8 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 9 1.48 -O-O-OOXXX 599
9 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 7 1.48 OOOXOOXXOXOXXX 599
10 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 8 1.48 O-OOOXXOXXOXXX 599
11 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 12 1.45 ---OOOXXX 566
12 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 1.45 XO-XOOXOOXXX 566
13 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 15 1.42 --O-O-XXX 534
14 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 11 1.42 -OXOOOXXX 534
15 Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4 1.42 -O-XOXOXXX 534
16 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3 1.39 -OOOXXX 502
17 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
01 2 1.30 XOXXX 409
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.105.20 Body
1 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 6 4.60 -------O-OOXXOXXX 790
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 2 3.60 -------O-OOXXOXXX 509
2 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1 3.20 -------OXOOXXX 406
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5 4.50 -------OXOOXXX 760
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 4 4.20 -O-XOOXOXXX 673
4 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 2 4.10 -----O-XXOXXOXOOXXX 645
5 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3 3.80 -----O-OXXX 562
6 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1 3.80 O-XOOOXOXXOXXX 562
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 24.5.2015 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.40 Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 2 3.60 -------OXOOXXX 509
2 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1 3.20 -O-XOOXOXXX 406
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.105.20 Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6 =NL 4.50 -----O-XXOXXOXXOXOXXX 760
1 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 8 3.80 -----O-XXOXXOXXOXOXXX 562
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 5 4.10 -------XXO-XO-XXOXXX 645
2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 7 3.70 -------XXO-XO-XXOXXX 535
3 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 6 3.50 -----O-OOXOXOXXX 482
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 3 4.00 -----O-OOXOXOXXX 617
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 4 4.00 --XOOOXOOXXX 617
4 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 1 3.50 --XOOOXOOXXX 482
5= Daniel MonzarDaniel Monzar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 1 4.00 ------XO-XXOXXX 617
5= Lukas ReiterLukas Reiter
AustriaAustria
96 2 4.00 ------XO-XXOXXX 617
5 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5 3.40 ------XO-XXOXXX 457
6 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4 3.30 -XO-OOOXXX 431
7 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 2 3.20 -O-O-OOXOXXOXXX 406
Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 3 NM
Celkem 14 závodníků
Finále B (ne, 24.5.2015 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.40 Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 8 3.80 -------XXO-XO-XXOXXX 562
2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 7 3.70 -----O-OOXOXOXXX 535
3 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 6 3.50 ------XO-XXOXXX 482
4 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 1 3.50 -O-O-OOXOXXOXXX 482
5 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5 3.40 -XXO-O-OXOXOXXX 457
6 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4 3.30 OOOOXOOXOXXX 431
7 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 2 3.20 OOXOXXOXOOXXX 406
Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 3 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 23.5.2015 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50 Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 10 4.20 ----------OOOOOXXX 673
2 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 9 4.10 -----O--O-XOXOOXXOXXX 645
3 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 8 4.00 -------XXOOXOOXXOOXXX 617
4 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1 3.90 ----O-OXOXOOOOXXX 590
5 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3 3.80 O---O-OOOXXOXOXXX 562
6 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 5 3.70 --XOOOOOOOOXXX 535
7= Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 2 3.40 --O---O-XXX 457
7= Matúš VajčiMatúš Vajči
SlovakiaSlovakia
98 7 3.40 --O---O-XXX 457
9 Daniel BisahaDaniel Bisaha
SlovakiaSlovakia
99 6 3.30 OO-XOOOXXX 431
10 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 4 3.20 --OXOXXOXXX 406
Celkem 10 závodníků
Finále B (so, 23.5.2015 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 Body
1 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 9 3.10 --OXXO-OOOOOXXX 381
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 5 3.00 OOOOOOXOXXOXXOXXX 357
3 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 2.90 OOOOOOOXOXXX 333
4 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 7 2.90 --OXOOXOOXOXXX 333
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 2.80 -XO-O-OOXXX 309
6 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 2.80 --OOOXXOOXXX 309
7 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4 2.70 --OOXOXOXXX 286
Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 6 DNP
Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 15 =NL 3.70 --------O-O-OOXXOXXOXXX 535
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 16 3.50 ------O-O-XO-XOXOXXX 482
3 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 12 3.10 -----XOOOOOXXX 381
4 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 8 3.00 OO-OOXXOXOOXXOXXX 357
5 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 14 2.90 XXOOXOO-OXXOXOXXX 333
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 9 2.80 OO-OOXOXXOXXX 309
7 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1 2.70 --OOOOXXX 286
8 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 7 2.70 OOOXOOXOXXX 286
9 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 13 2.60 O-OOXOXXX 264
10 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 2 2.50 OOXXOOXXX 242
11 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 11 2.50 OOOXXOXXX 242
12 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 4 2.40 OXOOXXX 220
13= Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 3 2.30 OOXXX 199
13= Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 10 2.30 OOXXX 199
15 Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6 2.30 XOOXXX 199
16 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 5 2.20 OXXX 179
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 4 6.72 +1.6 m/s 5.95-1.06.30-0.76.72+1.66.72 748
2 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 7 6.69 +0.2 m/s 6.48-0.5X6.69+0.26.69 741
3 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 8 6.68 +0.7 m/s 5.02-0.8X6.68+0.76.68 739
4 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6 6.50 -0.3 m/s 6.42+0.16.50-0.3X6.50 697
5 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 2 6.45 -1.7 m/s 6.030.06.45-1.76.37+2.16.45 686
6 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 5 6.37 -0.5 m/s 6.28-1.66.20-0.36.37-0.56.37 668
7 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3 6.02 +3.0 m/s 5.87 +0.0 m/s 5.58+0.15.87+0.06.02+3.06.02 591
8 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1 5.78 -0.2 m/s 5.78-0.25.58-1.95.42-0.35.78 540
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 15 NL 7.19 +1.4 m/s 6.69+1.36.65+0.97.19+1.47.19 859
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 17 7.11 -2.2 m/s 6.50+0.76.97+0.97.11-2.27.11 840
3 Aleksandar GrnovičAleksandar Grnovič
SrbskoSrbsko
96 16 7.02 -0.2 m/s 6.83+0.86.93+0.07.02-0.27.02 818
4 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 14 6.81 +1.9 m/s 6.73+0.06.60+1.06.81+1.96.81 769
5 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 10 6.62 -0.7 m/s 6.37+1.56.49+1.06.62-0.76.62 725
6 Daniel MonzarDaniel Monzar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 13 6.62 +2.5 m/s 6.24 -0.3 m/s 6.24-0.3X6.62+2.56.62 725
7 Lukas ReiterLukas Reiter
AustriaAustria
96 12 6.45 +1.2 m/s 6.29-1.56.45+1.26.41-0.36.45 686
8 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 11 6.41 6.31+1.06.41-0.56.23+0.06.41 677
9 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 8 6.28 +1.5 m/s 5.80-1.16.28+1.56.02-1.66.28 648
10 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 9 6.08 +1.2 m/s 5.94-1.06.08+1.26.01-0.76.08 604
11 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 1 5.87 +3.1 m/s 5.76 +1.7 m/s 5.87+3.15.76+1.75.64-0.25.87 559
12 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 2 5.87 +2.8 m/s 5.59 +0.3 m/s 5.87+2.85.34+1.25.59+0.35.87 559
13 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 6 5.78 +2.3 m/s 5.65 -0.3 m/s 5.43+0.75.78+2.35.65-0.35.78 540
14 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 7 5.77 +0.1 m/s 5.77+0.1X5.73-0.15.77 537
15 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 3 5.76 +2.1 m/s 5.73 -0.5 m/s 5.76+2.15.73-0.55.50-0.25.76 535
16 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 4 5.22 -0.6 m/s 5.22-0.65.19-0.35.17+1.55.22 425
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5 0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 19 NL 6.91 +1.1 m/s 6.73+2.06.91+1.16.64+0.16.91 792
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 20 6.49 +0.9 m/s 6.49+0.96.47+1.46.41+1.26.49 695
3 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 3 6.39 +0.4 m/s X6.39+0.46.24+0.86.39 673
4 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 11 6.35 +0.6 m/s 5.97+1.66.00-0.56.35+0.66.35 664
5 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 15 6.30 +0.3 m/s 6.30+0.36.07-1.16.18-0.36.30 652
6 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 16 6.28 -0.7 m/s 6.11-0.5X6.28-0.76.28 648
7 Matúš VajčiMatúš Vajči
SlovakiaSlovakia
98 21 6.26 +0.5 m/s 6.26+0.56.18+0.56.19-1.36.26 644
8 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 9 6.23 +1.5 m/s 5.81+2.26.13+1.26.23+1.56.23 637
9 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 6 6.14 +0.5 m/s 6.04-0.56.14+0.56.02-0.46.14 617
10 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 17 6.08 -0.4 m/s 6.08-0.45.17+0.36.02+0.26.08 604
11 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 13 5.91 +0.7 m/s 5.91+0.7XX5.91 567
12 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 10 5.90 +0.2 m/s 5.90+0.2XX5.90 565
13 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 14 5.86 -0.2 m/s 5.85-0.95.86-0.25.81-0.45.86 556
14 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 8 5.81 +1.3 m/s 5.80+0.15.81+1.35.74+0.75.81 546
15 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 5.67 +1.3 m/s 5.41+0.7X5.67+1.35.67 516
16 Daniel BisahaDaniel Bisaha
SlovakiaSlovakia
99 12 5.60 +0.4 m/s 5.46+0.1X5.60+0.45.60 502
17 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 5 5.57 +0.5 m/s 5.28-0.65.57+0.55.31+0.75.57 496
18 Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2 5.54 +0.6 m/s X5.54+0.64.92+0.35.54 490
19 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 5.48 -0.1 m/s 5.48-0.1X5.44+0.05.48 477
20 Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1 5.02 +0.5 m/s 5.02+0.5XX5.02 386
Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 18 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 15 6.16 -0.2 m/s 6.16-0.2XX6.16 621
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 16 6.01 +0.6 m/s 6.01+0.65.84-0.15.96-0.26.01 589
3 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 14 5.81 +1.1 m/s 4.58+0.85.70+2.05.81+1.15.81 546
4 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 11 5.69 +0.4 m/s 5.69+0.4XX5.69 521
5 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 10 5.56 +0.4 m/s 5.55+1.05.56+0.45.34+1.65.56 494
6 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 9 5.54 -0.8 m/s 5.53-0.25.53+0.85.54-0.85.54 490
7 Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 8 5.42 +1.2 m/s X5.42+1.24.51+1.55.42 465
8 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 13 5.30 +0.4 m/s 5.11+0.95.30+0.45.25+0.65.30 441
9 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1 5.27 +1.4 m/s 5.15+1.65.21+2.35.27+1.45.27 435
10 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 3 5.12 +0.6 m/s 4.67-0.25.12+0.64.90+0.75.12 405
11 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 5 5.01 +0.7 m/s 5.00+0.25.01+0.74.98+1.75.01 384