Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (22. - 24. 5. 2015)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 16 NL 73.42 73.4263.3762.5273.42 511
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 15 59.19 52.4059.1957.8459.19 387
3 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 12 55.76 55.7651.3854.9555.76 357
4 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 13 54.87 52.0349.3854.8754.87 349
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 8 54.84 54.6754.8452.6954.84 349
6 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 9 52.19 50.9252.1951.6352.19 326
7 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 50.86 46.4449.1850.8650.86 315
8 Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 11 50.53 48.2348.3650.5350.53 312
9 David ČechtickýDavid Čechtický
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
02 10 49.95 47.2646.6749.9549.95 307
10 Josef KuníkJosef Kuník
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
02 3 44.29 41.1744.2244.2944.29 260
11 Jiří ŠámalJiří Šámal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 40.34 38.0940.3436.6040.34 227
12 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 7 38.98 38.0838.3238.9838.98 216
13 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 37.43 37.4335.0936.1037.43 203
14 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 31.85 X31.8531.5131.85 158
15 Jan BužgaJan Bužga
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1 30.13 30.1327.4927.4430.13 144
Jakub PřikrylJakub Přikryl
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 14 DNS
Poznámky/pokusy:
" Závodník Jakub Přikryl k hodu kriketem nenastoupil z důvodu zranění po pádu v běhu na 60m překážek, s tím, že po základním ošetření lékařkou závodu podstoupí podrobné lékařské vyšetření v místě svého bydliště.
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 21 54.73 539
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 20 49.81 477
3 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 18 43.78 402
4 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 14 43.76 402
5 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 42.88 391
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 19 42.23 383
7 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 13 40.41 360
8 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 7 39.28 347
9 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 15 39.27 346
10 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 12 38.78 340
11 Nikola BisováNikola Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 9 38.35 335
12 Kateřina KopicováKateřina Kopicová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
02 11 37.79 328
13 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 16 36.58 314
14 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 6 36.48 313
15 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 17 36.30 310
16 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
02 5 36.12 308
17 Karolína KořínkováKarolína Kořínková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 8 35.70 303
18 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 33.39 275
19 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 29.34 227
20 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 2 29.06 224
21 Kateřina KhunováKateřina Khunová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
02 1 27.48 206
Celkem 21 závodníků